Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość a.senna

głodówka lecznicza tak czy nie?

Polecane posty

Gość a.senna

Do moda - nie chodzi o glodówkę w celu schudnięcia, tylko w celu pozbycia się chorób, więc prosze nie likwidować tematu ani nie przenosic na Diety! Bardzo jestem ciekawa, czy ktoś z was stosował głodówkę,żeby pozbyć się jakiejś choroby, albo z innych przyczyn (nadwaga), ale przy okazji pozbył się jakichś dolegliwości? Jak długo stosowaliście głodówkę, jakie choroby wam przeszły? Bardzo mi zależy na odpowiedzi. Chcę spróbować, bo lekarze już mi nie mogą pomóc,a po lekach mam takie skutki uboczne,że wątroba mi siada. Moje posiłki zaczynają się i kończą różnymi kolorowymi pigułkami, już nie wyrabiam. Głodówka to ostateczność, wiem, ale chyba nie mam wyboru. Kto mi pomoże i coś napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi kilkudniowa
głodowka pomogła na niestrawnośc,przejedzenie:-oKilka dni głodówki pozwala odpocząć ukałdowi trawiennemu,odciąża żołądek,wątrobę,jeliat,nie muszą intensywnie pracowac aby trawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak wy wytrzymujecie bez jedzenia?, mnie zwyczajnie robi sie slabo i kreci mi sie w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa dni mogę wytrzymać
trzeba tylko duzo pic wody lub niesłodoznych herbatek np mietowej lub zielonej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.senna
Mnie to raczej chodzi o dłuższa glodowkę, bo po takiej2-3 dniowej to moje choroby chyba nie przejdą. Za dużo tego jest - zespól jelita drażliwego, alergia ciężka z początkami astmy, nadciśnienie, arytmia serca. Wlaśnie o to serce mi najbardziej chodzi. czy taka głodówka nie zaszkodzi zamiast pomóc. Jestem już strasznie zdesperowana, sama nie wiem, co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka regularnie od ponad 10 lat stosuje głodówki. Samopoczucie po takiej głodówce ponoć jest świetne, człowiek nabiera energii, chęci do życia, chudnie, cera robi się gładka i różowa, włosy lśniące. Ona robi to w specjalistycznym ośrodku pod okiem fachowców, ale znając zasady można coś takiego robić samemu w domu. Najlepszym tego przykładem są jej rodzice, którzy rok temu pościli przez 40 dni - tata dzięki głodówce odstawił leki na nadciśnienie i jego ogólny stan się bardzo polepszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.senna
dzięki kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASAZ TAJSKI WARSZAWA KURSY M
jedynym przeciwskazaniem do glodowki jest jakikolwiek rak (komorki rakowe zaczna aktywniej atakowac inne komorki jesli nie dostana zywnosci z krwii). jesli nie mozesz sie obyc bez zywnosci (czujesz sie oslabiona) to moze byc jakis problem z poziomem cukru we krwii czy insulina - normalnie czujesz sie glodna ale nie powinnas odczuwac innych objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowa
polecam książki pana Michała Tombaka "jak żyć długo izdrowo"oraz "droga do zdrowia"a tak poza tym głodówka nie oznacza niejedzenia .Od 5 lat odżywiam się zgodnie z jego wskazówkami i cieszę się zdrowiem a miałam różne problemy zdrowotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASAZ TAJSKI WARSZAWA KURSY
glodowka oznacza niejedzenie - dieta oznacza jedzenie okreslonej zywnosci w odpowiednich proporcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.senna
Na szczęście raka nie mam. Dziękuję za linki.Trochę czytania będę miała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASAZ TAJSKI WARSZAWA KURSY
glodowka nawet jesli nie pomoze ci na konkretna chorobe to przynajmniej odtruje organizm. pamietaj tylko wziac srodki wyprozniajace na poczatku glodowki i pic duzo wody (okolo 5 litrow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.senna
Mam już 4 dni głodówki za sobą. Dziękuję za linki i porady. Czcę pościć 8 dni. Może za krótko, ale na dłuższą głodówkę nie stać mnie psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurs masaz tajski warszawa kra
jak to mowia - apetyt rosnie w czasie jedzenia. po pierwszych dwu dniach nie chce sie jesc, a potem to juz wszystko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASAZ TAJSKI WARSZAWA KURSY M
po znajomosci 100/h i 1zl za kazda dodatkowa minute - w salonie do 350zl/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała zosia
moja ciocia robiła glodówki na odtłuszczenie wątroby i pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyaniol88
Ja zamierzam od 1 stycznia zaczac faze przygotowawczą....aż do 30 stycznia ponieważ inaczej zrobić nie mogę a bardzo chcę czuć że głodówka juz tuż tuż :) 31 stycznia zaczynam i mam zamiar wytrwać 10 dni....dłużej nie moge bo ferie mam za krótkie ^^ Ale jak tylko bedzie możliwośc to i zrobię sobie dłuższą dlaczego nie :) A potem faza wychodzenia conajmniej 10 dni....dam radę. Chce oczyścić mój organizm, nabrać energii, wygładzić cerę i 'uzdrowic' włosy no a przy okazji schudnąc :) Jak chcecie to moge pisać co i jak :) Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie jadlam prze 3 dni
tylko pilam, czwartego dnia spasowalam, bo musialam do pracy codzic a czulam ,ze mi slabo, kreci sie w glowie i w ogole sie czulam zle.Ponoc to jeststan odtruwania,ale ja dziekuje.Wole sobie zmienic diete niz glodowac.zreszta nie jest to tak do konca udowodnione,z jest to zdrowe, wiec wole nie ryzkowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyaniol88
no dziewczynki moje kochane....co tam u Was słychać? Coś sie nie odzywacie do mnie :( Chciałabym wusłyszeć od czasu do czasu o Was....ja narazie od stycznia nie jem kolacji i słodyczy no i pije tylko 1 kawe dziennie :D jak dla mnie to wielki sukces....już sie nie moge doczekać godziny ZERO ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko rak
jest przeciwskazaniem, jest tzw zespół Gilberta, jest to wrodzony niedomiar pewnego kwasu, który jest odpowiedzialny za usuwanie bilirubiny, w zespole tym nie wolno stosować głodówki, bo dochodzi do żółtaczki, a większa część osób nie wie, że ma ten zespół. ja sie dowiedziałm przypadkiem. Przed głodówką zbadajcie poziom bilirubiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyaniol88
A jak to można zbadać? Wystarczą zwykłe badania krwi czy muszą być jakies niewiadomo jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mija moja 90 godzina. i chyba ostatnia. prosze powiedzcie czy takie krotkie oczyszczanie moglo cos dac ? wszyscy piszecie o glodowkach min. 10 dniowych. troche jednak bym sie bala. zwlaszcza, ze podczas mojego glodowania niewiele sie potwierdzilo z wczesniej wyczytywanych na necie objawow. zamiast zdrowych pieknych wlosow mam na glowie niespotykane wczesniej siano. twarz przypomina zeszlorocznego ziemniaka z sincami pod oczami a nie swierza brzoskwinke. skora wysuszona i szorstka. ponadto schudlam potwornie !!!! a wcale mi na tym specjlnie nie zalezalo i uroku nie dodalo. SLICZNOTKA. poza tym naprawde slabo sie czuje. nie, glodu nie odczuwam, przeszedl po pierwszym dniu ale proste czynnosci starsznie mnie mecza, wejscie po schodach to meczarnia z trzema przystankami.... a gdzi ta euforia, otwary umysl, poczucie wszechogarniajacej radosci ? czy brak tych wyczekiwanych objawow poniewaz za ktotko gloduje ? zastanawiam sie czy w moim przypadku nie doszlo do samozatrucia organizmu. mozliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsik5
Hej! Czarnyaniol88!!!! Czemu się nie oddzywasz? Nie napisałaś nic czy Ci się udało z głodówką? Dziś przeczytałam, że deklarowalaś się opisać to. Napisz, czy Ci się udało? Jakie były efekty? Pozdrawiam! Apsik5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jery
Tak,tylko głodówka mnie wyleczyła. Potwierdzone TK ,że znalezionio coś nad wątrobie. Zrobiłem 10-dniową głodoweczke i następnie USG z polecenia lekarza Nie mogli znależć NIc co opisano w TK. Pytanie przy USG kiedy był ostatni posiłek... Odp. 10 -dni temu, Pytanie lekarza : no i co, jak tu doszedłem, czy kreci sie w glowie, i co dalej.... odp. dalej to jestem zdrowy i już dziekuje za wiadomośći z ,,WNĘTRZA" , teraz wychodze z głodowki...też 10- dni spoko... W rezultacie to jest 20 dni ,,operacji" nie jedzenia a własciwie - nie żarcia i tyle.Już teraz normalnie ,ale z głową uprawiam konsumpcje a właściwie to delektowanie sie i nie mieszanie produktów mącznych z miesnymi. Mąka - Sól i Cukier to .... BIAŁA ŚMIERĆ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefirek1112
jerry czy mógłbyś opisać (przykleić nawet) na forum http://www.leczniczaglodowka.fora.pl/ co wyleczyłeś, bardzo proszę:), co prawda nie jest dokończona ta stronka ale byłabym wdzięczna:) pozdrawiam wytrwałego (ja też 10 dni głodóowałam z przyczyn zdrowotnych):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadefg
Lecznicza dieta oczyszczająca warzywno-owocowa (trwa 2 - 6 tygodni) wg lek. med. Ewy Dąbrowskiej - jest wg mnie lepsza od głodówki - sprawdziłam na sobie - polecam. Wyleczyłam się z alergii, astmy, nadciśnienia tętniczego, bólu stawów oraz schudłam w ciągu 1,5 miesiąca 8 kg. Leczy jeszcze inne dolegliwości tu topik: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3170829&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko
wypadałoby skonsultować z lekarzem, przy tych chorobach o których piszesz, bo możesz sobie zaszkodzić, 1-2 dniowa głodówka jeszcze nikomu nie zaszkodziła ale jak panujesz dłuższą to idź do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×