Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szaninka

KOLOR WLOSOW-doradze jaki ci pasuje

Polecane posty

Gość wschodnia
1-naturalny kolor włosów- mysi blond 2 brwi szaro brazowe raczej rzadkie 3 powieki sa nieco ciemniejsze a oczy zielono-szare z wyrazną czarną oprawa teczowki 4 kolor cery sredni (troszke ciemniejszy od bladego:P) 5 odcien cery- ciepły 6 kolor ust rózowe wpadajace w czerwien 7 opalam sie szybko na czerwono, ale pozniej na braz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradza sie tu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka olałas nas
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AZJAK
CZESC BYLABYM CI BARDZO WDZIECZNA JEŚLI MOGŁA BYŚ MI POMÓC W DOBORZE KOLORU WŁOSÓW . MAM: 1WŁOSY JASNY BRĄZ ( LATEM OD SŁONCA JAŚNIEJĄ I MAJA ODCIEŃ ZŁOTAWY CIEMNY BLĄD) 2 BRWI BARDZO CIEMNY BRĄZ 3 OCZY ZIELONE 4 CERA JASNA ODCIEŃ RACZEJ CHŁODNY ( BEZ PIEGÓW) 5 KOLOR POWIEK JEST TAKI SAM JAK CERY 6 OPALAM SIE RACZEJ TRUDNO NA CZERWONY/BRZOSKWINIOWY KOLOR 7 USTA MAJA JASNY RÓŻOWY KOLOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera83
1- ciemny blond(szatyn - siwy) 2- ciemny blond średnia gęstość 3- niebieskie, błękitne 4- kolor taki sam jak cera 5- cera jasna nawet bardzo jasna, skłonność do rumienców 6- blado czerwone 7- opalam sie na czerwono po czasie zrobi się brąz ale bardzo szybko zchodzi. Szaninko, będzie mi bardzo miło jeśli odpowiesz. Dziękuje za poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki111222
Hej szaninko proszę o radę. Mój naturalny kolor włosów to brąz. Brwi mają nieco jaśniejszy odcień, rzęsy mam ciemne. Oczy niebieskie, cera jasna i lubi się zaróżowić, mam na niej kilka większych brązowych piegów, usta mam różowe. Opalam się ciężko, na początku jestem poprostu czerwona i dopiero póżniej ten kolor przechodzi w jasną opaleniznę. Mój typ urody przez wizażystkę określany jest jako chłodny tzn. lepiej mi w srebrze niż w złocie, ale co ciekawe naturalny odcień moich włosów jest ciepły. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokop
1- naturalny kolor wlosow-średni brąz 2- kolor brwi i gestosc- b. gęste prawie czarne 3-kolor oczu-niebieski 3-kolor powiek (taki sam lub ciemniejszy niz kolor cery- chyba sinawy 4-kolor cery+ ew. piergi,rumience średnio ciemna, z tendencją do pekających naczynek. 5-odcien cery żółtawo czerwonawy 6-kolor ust czerwonawe 7-jak sie opala(np.szybko na braz, na czerwono itp.)szybko na brąz Mam ostre rysy twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema :) 1. mój naturalny kolor włosów rowiniez taki posiadam w tej chwili to blond z przodu jasnyz tyły ciemny. 2.brwi mam normalne albo rzdkie bo wielu włosków wrecz niewidac bo sa za jasne:P no a reszta brwi widoczna ma kolor ciemny blad 3.oczy mam niebieskie jak mocno swieci słonce to sa blekitne 4.powieki mam ciemniejsze takie złote jakby 5cere mam lekko opalona bez piegów i rumienców . 6usta sa mocno rózowe wpadające w czerwony 7opalam sie dosc szybko na bązowo dodam jeszce o rzesach sa długie i niemusiałabym ich malowac ale sa na koncach jasne i dziwnie to wygląda dobra mam nadzieje ze mi cos doradzisz papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasia88
1. ciemny brąz 2 czarne śr. gęste 3 brązowe 4 taki sam jak cery 5 jasna 6 różowe 7 na czerwono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha21
cześć! mam nadzieje ąe jeszcze tu wpadniesz i pomożesz dobra kobiet 1-jasny/średni blond 2-czrne i gęste i bujne z natury. Ale od lat je wyrywam i teraz są skromne:) 3- zielone. nie ciemne ale i nie jasne 3-powieki cemniesze 4- raczej blada. zero rumieńców 5-chłodny 6-bladoróżowe 7-dość łatwo. na brąz zawsze włosy przyciemniałam na ciemny brąż, ciemna czekolada. Nie wiem czy dobrze? ale teraz mnm inny problem. Jestem nieładnie obcieta.Pomne że mi nie do twarzy, ale chodzi o to że na czubku głowy są dość krótkie i boje sie że jak je przyciemnie to będą takie prześwity skóry..brr.. dlatego myślałam o chłodnym blondzie. co Ty na to? Nigdy nie farbowałam włosów, używałam jedynie szamponów koloryzujących. teraz włosy maja naturalny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka15021987
Czesc:)ja tak samo nie mam zielonego pojecia na jaki kolor sie zafarbowac..?!! kupilam sobie farbeKASZTANOWY SREDI BRAZ i nie wiem czy sie zafarbowac,moje odpowiedzi : 1.Kolor włosów: ciemny blad 2.ciemny blad,sredio geste 3.oczy-niebieskie(niekiedy bardzo jasny) 4.taki sam jak cery 5.Srednio ciemna(na nosku troszeczke piegow) 6.różowe jasne 7.opalam sie szybko,najpierw na czerwono a potem ciemno-złoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomóż,chcę się koniecznie przefarbować;)) 1.ciemny blond 2.taki sam jak włosów-rzadkie 3.zielony, wpadający w brąz(takie zielono-piwne) 3.troszkę ciemniejszy(minimalnie) 4.śniada cera(słabe naczynka i małe koło nosa pajączki czerwone) 5.chyba oliwkowy, opalona 6.malinowe, purpurowe-ciężko ocenić 7.bardzo szybko na brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! może mi tez pani cos poradzi, oto opis: 1- szary ciemny blond z rudawymi refleksami 2- brwi ciemnobrązowe (naturalne) gęste 3-szaro-zielone oczy 3-powieki takie same jak cera 4-jasna delikatna cera, duza ilosc pomaranczowych piegów 5-brzoskwinowo-rózowy odcien cery 6-jasno rózowe, odcieniem wpadajace w koral 7-opalam sie na czerwono ale po paru dniach opalenizna przechodzi w odcien toffi z góry dziekuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 003
Witaj proszę Cię o radę. 1-naturalny kolor moich włosów to średni brąz 2-brwi w takim samym odcieniu co włosy, niezbyt gęste 3-oczy czarne 4-kolor powiek taki sam jak cery,jednak gdy się opalę są minimalnie ciemniejsze 5-cera normalna,nie jest jasna i nie jest też ciemna,brak rumieńców i piegów(choć jak się bardzo mocno opalę to pojawiają mi się delikatne piegi na policzkach-jest ich minimalnie) 6-usta ciemniejszy róż 7-opalam się dość szybko najpierw na czerwono ale w szybkim tempie opalenizna mi brązowieje na brąz z brzoskwinią. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za zly link. Oto prawidlowy link www.kinig.sympatia.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UK blacha
moj naturalny kolor wlosow to ciemny szatyn,oprawa oczu ciemna,karnacja jasna,powieki takie jak cera,kolor oczu szare z odcieniem niebieskiego,usta raczej czerwone.Dodam jeszcze ze farbuje wlosy na ciemny braz ale wydaje mi sie ze jest dla mnie troche za ciemny bez makijazu wygladam bardzo blado.Kiedys ufarbowalam na miodowy blond ale znajomi mowili ze wygladam mdlo bez wyrazu.Jaki kolor blondu by mi pasowal ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnakosi
hej szaninka!!! pisze do ciebie z czystej ciekawosci i oceny twoich zdolnosci!!!! 1-ciemny braz 2-brwi czarne , dosc geste ale nie krzaczaste :) 3-oczka mam zielonkowato-niebieskie 4-powieki lekko ciemniejsze od koloru cery 5-cera jasno brazowa 6-usta malinowe 7-opalam sie na brazowo czekam z niecierpliwoscia!!! pozdrawiam Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szylwia
1- naturalny kolor wlosow- brąz 2- kolor brwi i gestosc- średnia gęstośc brąz, skubane na dośc cienkie:) 3-kolor oczu- szare 3-kolor powiek-taki sam 4-kolor cery+ ew. piergi,rumience...- dośc ciemna 5-odcien cery ..nie wiem 6-kolor ust- jasne bardzo 7-jak sie opala(np.szybko na braz, na czerwono itp.)-łatwo sie opalam bardzo bym prosiłao pomoc. wyslalam zdjeci ana Twoj mail.Blagam o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuska888
Witam. Ja rowniez prosze o porade. Moj naturalny kolorek to ciemny rudy, taki ciemny kasztanowy. Oczy mam brazowe, brwi i rzesy czarne. brwi i rzesy mam geste.Karnacje mam taka srdnia, nie jestem ani mulatka, ani nie mam alabaastrowej cery, w lecie pojawiaja sie jasne, w sumie malowidoczne piegi.W zimie tez mam ich pare. Opalalm sie na czerwoo, potem skora mi stopniowo brazowieje.Zafarbowalam kiedys wlosy na czarno, nie czulam sie jednak w tym kolorku dobrze, stopniowo wloski rozjasnialam, przechodzac rozne odcienie brazu, obecnie mam braz z blond pasemkami, w sumie zblizylam sie do naturalnego kolorku.Podobaja mi sie czerwienie, mahon, ale tylko u innych, u siebie sie boje efektu;pProsze o porade, jaki kolor bylby dla mnie najbardziej odpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jeszcze dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.jasny braz ( teraz mam farbowany ciemny braz ) 2.brwi krotkie ale srednia gestosc, bardzo jasne gdy ich nie pomaluje na czarno tuszem to wyglada jakbym ich nie miala ;/ i wogole strasznie brzydko... 3. zielono brazowe no takie piwne sredniej wielkosci 4. jasny piegi na nosie i w okolicy , rumience . 5. lekko miodowa 6.jasny roz.. usta sa male 7. opalam sie powoli najpierw na czerowono potem mi brazowieje.. Moge dodac ze moje wlosy sa dlugosci tak do polowy piersi, maja sklonnosc do krecenia sie Moje brwi sa jasne , cienkie a twarz mozna zaliczyc do okraglej prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniburza
Witaj, liczę na Twoją pomoc przy doborze odpowiedzniego koloru :) 1- ciemny blond 2- czarne, gęste 3- zielone 4- taki sam jak kolor cery 5- jasna (typu renee zellweger) 6- różowe 7- powoli, ale od razu na brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nxtxlix2149
1. Taki ciemny blond, pod wpływem promieni słonecznych pojawiały się pojedyncze jasne kosmyki włosów. 2. Są ciemne, podchodzące pod czarne. 3. Zielone. Powieki są delikatnie ciemniejsze niz kolor cery, niestety sińce pod oczami mam praktycznie non stop. 4. Hmmm.. z mojej perspektywy jest ona jasna, ale raczej taka brzoskwiniowa. Podczas opalania jest brązowawa. 5. Ciężko mi samej to określić. 6. Różowe, niekiedy lekko bladoróżowe. 7. Stopniowo na odcienie brązu. Wysłałam rownież zdj na pocztę. Z gory dziękuję :) (natka2149@wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×