Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KijankA

już dzis - o 20.15 Chcę być piękna

Polecane posty

Hmmm... Obejrzałam tylko kawałek, ale wnioski już zdążyłam wyciągnąć! :-D Cóż, jeśli sztab profesjonalistów uznał, że właśnie tym paniom trzeba pomóc totalną metamorfozą - cóż, to mnie też nic innego nie pozostaje, jak tylko zgłosić się do specjalistów! 😭 Według wczorajszych \"standardów\": - mam za bardzo rozlazły nos (do zmieniszenia!), - za małe cycki (zdecydowanie do powiększenia!!!), - za wąskie usta, zęby na pewno do poprawki (co prawda są podobno super w opinii dentystów, ale gdyby w 6tygodni cofnąć górne...), - włosy do regeneracji (zagęszczanie? przeszczep?), - cellulitis do usunięcia (na pewno się znajdzie), - tłuszcz do usunięcia (to nic, że już mi trochę żebra widać! :D ), - a, no i najgorsza sprawa - mam od dziecka strasznie suchą skórę na nogach, całą pokrytą kropko-krostkami tak, że wstydzę się chodzić w krótkich spodenkach... (to chyba się kwalifikuje do przeszczepu, co nie?) Nic, tylko iść i się pociąć... :-0 RzW :-P :classic_cool: PS. Program jest po prostu wypaczony, a ja jestem zniesmaczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .pupa.
nie oglądałam, ale za tydzień popatrzę. Czy zmiana była rzeczywiście spektakularna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronecia
ja tez przez to Rybko nabrałam kompelksów. Kobiety normalne były. Zmienili jej zęby , wybielili, włoski fryzurka.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chętnie
pozmieniałabym sobie wiele rzeczy. no,ale zeby od razu wszystko??!! :| nie uważam, żeby to było dobre. to dobre samopoczucie jest tylko chwilowe.wiadomo. poza tym te kobiety w wiekszosci chyba wymyslaja tylko te ckliwe gadki,zeby ich historyjka "wzieła" i zeby to je wybrali. gówno prawda, ze z lepszym wygladem od razu bedzie nam si elepiej zylo.ehh.ten program jest po prostu prozny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chętnie
szczerze mowiac ja nawet tego nie ogladalam. widzialam amerykanska czy tez angielska wersje. ale jesli to ma byc puszcane w polcacie to oczywistre jest ze to bedzie kicha;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojarada...
No właśnie, dlaczego te kobiety po metamofozie pokazywane były za mgłą, krótko i właściwie niczego dokładnie nie można było obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to powiem co ja mysle
ja nie moge ogladac, jestem w anglii, tu jest kilka programow na en temat, m.in ten o 10 lat mlodsza pokazywali...tam bylo fajnie, byly babki NAPRAWDE ZNISZCZONE, ZANIEDBANE przez lata.... a tu- zbiora pare niebrzydkich babek - a z takich nietrudno zrobic laske... kurwa, tylko reklama dla sankowskiego i polsatu a sankowski jest mily, jak sie za to placi, ...........a jak nie to juz nie taki bardzo- dla tv jest zawszen slodkim misiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczka nie dziwaczka
A ja uważam ,że te zmiany zębów to są brrr. Przecież to praktycznie jak sztuczna szczęka, to już nie są własne zęby- piłuja każdy ząb na wampirka-zostaje kikucik na który nasadzają koronkę. A co jak się ten kikucik po latach popsuje pod koronką- to już się nawet nie da wyleczyć. Rozumiem aparat ortodontyczny, który w ciągu dwóch lat zsuwa zęby i ma się wtedy własne a nie porcelanę w gębie. Już nie wspominając o tych 20 godzinach na fotelu dentystycznym- masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczka nie dziwaczka
A moim zdaniem( już pojawiły się podobne wypowiedzi) tym kobietom przydałby się dobry fryzjer i wizażystka, stylista od ubrań i jest ok. Bo one nie są brzydkie, są normalne- tylko zaniedbane- zły, a praktycznie brak makijażu, paskudne włosy. Jest program na TVN Style ''No to pięknie i ''- gdzie przeciętne babki wyglądają bardzo fajnie gdy dobiorą im odpowiednią fryzurę i makijaż. Po co od razu charatać się i ciąć skalpelem. Takie piersi z implantami trzeba przez całe życie masować odpowidnio - codziennie po parę minut- by nie było zwłóknień bo wtedy piersi będą twarde i bolesne. A i tak w każdej chwili może dojść do odrzutu implantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczka nie dziwaczka
kolejny odcinek pewnie za tydzień w czwartek o tej samej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczka nie dziwaczka
nie mam pojęcia. wejdź na strony polsatu w necie i poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszka8
ten program to pic na wode 1. mogli wziac ludzi naprawde znieksztalconych, z powaznymi uszczerbkami po wypadkach, chorobach itd, ktorych nie stac na operacje plastyczne i latami chodza ze znieksztalconymi twarzami, cialami. Oni wzieli normlane kobiety, bo tak naltawiej i taniej. 2. Nikt nie mowi o tym, ze korony zebowe i implanty silikonowe nie sa na zawsze. Korony co pare lat trzeba zmieniac, implanty rowniez trzeba wymieniac co 10-15 lat. Ciekawe, kto wtedy za to zaplaci? 3. Są rzeczy wazne i wazniejsze. Te kobiety byly piekne przez 15 min w swiatlach reflektorow. A kto sie nimi zajmie, gdy zaczna sie problemy, np organizm odrzuci silikon? czy wtedy najwazneijszy bedzie piekny wyglad czy zdrowie i zycie? Widzialam kiedys program, w ktorym kobieta opowiadala, ze jej organizm nie przyjal silikonu. ciezko chorowala, brala leki,w kocnu musiala wyjac implanty, zeby normalnie dalej zyc. Bala sie, ze umrze i jej maly synek nie zapamieta mamy:( wyobrazcie sobie, jak wygladaly jej piersi PO wyjeciu implantow: rozciegnieta skora nie wraca do poprzedniego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booombastic
no i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam wrażenie że te kobity
są niespełna rozumu. zaniedbywały zęby przez lata to i za kilka lat znowu doprowadzą się do takiego stanu. z dbaniem o ciało będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja
doloze swoje trzy grosze! Wiekszosc kobiet bez makijazu i byle fryzurze tak jak one na wstepie wygladaly by zalosnie i jeszcze uzalajac sie nad soba... Blondynka miala duzy nos ale gadanie ,ze przez to jest sama...to juz pieprzenie ,jej przemiana nie byla zwalajaca z nog wiec dla fachowcow byla to bulka z maslem....fryzura nietrafiona zupelnie! Sportmenka mocno zaniedbana i tu nie ma usprawiedliwienia,ze cialo obwislo-to pod ubraniem a na zewnatrz zapyziala baba,cy bedzie umiala dalej zadbac o siebie?Cycki zrobili jej za duze-wygladala tęgo a obwisle posladki czy nogi?cos robili ale nie pokazali jak wygladaly po... Jedno co udalo sie to zeby ,wyladaja naturalnie ale z koronami to juz nie to samo...mam dwie i wiem jaki to dyskomfort-czuje sie jako cos "obcego",trzeba uwazac przy jedzeniu.Tylko ja mialam przymus bo mi pekly moje ale zeby zdrowe zęby zamieniac na korony to glupota no i szczegolnie trzeba dbac o dziasla bo sa bardzo poddatne na choroby przyzebia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja
Ogladam czesto na kanale CLUB amerykanska wersje i jest o niebo lepsza!Tam wybieraja naprawde trudne osoby do przemiany i efekt jest swietny-nie robia z nich nadzwyczaj pieknych tylko takich "naturalnych"zachowujac cechy oryginalnosci. W piatek byla kobieta naprwde z dziwna twarza jakby nie miala brody bez zaznaczonej szczeki i z blizna po wypadku,oczy zasloniete powiekami,fatalne uzebienie i przede wszystkim lysiejaca na czubku glowy .Nosila tupecik,zrobiono jej przeszczep cebulek-ale efekt bedzie za 8 miesiecy wiec zagescili jej wlosy. Na twarzy poprawki -dzieki temu zarysowana szczeka pod nia "schowala" sie blizna ,pojawila sie broda,oczy odsloniete okazaly sie piekne.Gimnastyka dzieki ktorej schudla 8 kg,biust poprawiony z jej tkanki a nie silikony ,faldy z brzucha i ud usuniete i byl pokazany efekt.Zeby na jej zyczenie nie mialy blasku "hollywoodu" tylko wygladaly na lekko niedoskonale. Duzo tych zabiegow ale ona tego wymagala i wygladala po normalnie ,skromnie a nie jak gwiazda z ogromna tapeta>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmm
a ja uwazam ze kobiety które tam sa sa to lenie i egoistki - chca by sklapel i inni odwalili za nie cała czarną robotę!!! niektóre z nich były w przeszłosci atrakcyjnymi kobietami i z własnej winy stały sie pasztetami i zbrzydły! nie mówie teraz o polskim programie ale wogóle. kiedys była laska co była sliczna jak była młoda a potem sie roztyła - wiec pytam kto jej kazał tyle żreć????? a potem taka pinda idzie do programu i inni odwalaja za nia wszystko! wkurwia mnie ten program wiec nie oglądam. dodajac kiedys tez była babka okropna, ale zrobili ja na niezła laskę - jestem ciekawa jak potem reagują małe dzieci takich kobiet, kiedy czesto sa one bardzo zmienione, a te dzieciaki ich nie widzą przez ten czas. a potem przychodzi mama-barbi. sranie w banie - one maja wmówione w psychike ze musza byc piekne bo bez tego tragedia a wieskszosc ma rodziny, mężów i dzieci - wiec pytam po cholere takie sie pchaja do takiego programu???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ta starsza miała męża
i w sumie na cholere jej to upiększanie tym bardziej że wcale brzydka nie była tylko miała jakieś wymagania z kosmosu. Dla kogo to ??? Dla męża któy i tak ją kocha i jest z nią ??? Żeby podobać się innym facetom ??? Próżne to to i jakieś takie niepoważne. 40-letnia babka z psychiką 15-latki! Inne kobiety 40-latki nie robią sobie takich operacji wyglądając gorzej od niej bo po prostu nie czują takiej potrzeby. Za 10 lat ona znowu zbrzydnie i wtedy nikt jej już nie pomoże, ale może to i dobrze bo każda kolejna operacja zrobiłaby z niej błazna. Jeszcze inna kwestia. Lifting twarzy. Ma na celu "odmłodzenie twarzy", ALE taka kobieta nawet jeśli wygląda rzeczywiście ciut młodziej to przecież taki lifting poprzez naciągnięcie skóry twarzy zmienia całkiem jej rysy! Taka kobieta nie tylko wygląda wtedy młodziej, ale po prostu inaczej! Oczy się robią wtedy takie kocie (bo są naciągnięte) a tym samym twarz taka zatraca swoje indywidualne dane przez naturę rysy , wyraz oczu. No po prostu cały charakter twarzy który wcześniej był jedyny w swoim rodzaju zatraca się i zostaje tylko naciągnięta twarz z kocimi oczami. W ten sposób wszystkie kobiety po liftingu wyglądają tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ta starsza miała męża
a najbardziej mi się śmiać chciało jak wspominała czasy jak była młodziutka i jak przechodziła koło grupy facetów to faceci przewracali się na jej widok. Hahahahha! Jeszcze inna rzecz mi przyszła do głowy. Przed operacją one się obydwie użalały. Wszystko było w czarnych barwach przedstawiane (i brzmialo strasznie na siłę) wszystko było "Be!", wszystkie niepowodzenie życiowe, stan ducha, szczęście zwalały na karb wyglądu który jak podkreślam wcale zły nie był! One po prostu były zaniedbane. Nie umiały (a może specjalnie dla programu tego nie robiły) się ładnie umalować ani ubrać. A na końcu ??? Wszystko nagle w białych barwach przedstawiały. Wszystko piękne! Wszystko cacy! (nie wierze, że wszystko było tak super...) Teraz są już szczęśliwe i mogą podbijać świat. Tylko ciekawe że mówiły o tym tak krótko i w sumie niewiele. Ciekawe czemu nie pokazali ich już w ich domach w świetle dziennym. W normalnych ciuchach, bez sztucznych świateł reflektorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×