Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

Gość ginekolog w gabinecie
ja chyba jednak naiwna jestem :-/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on i tak włazi za ten parawanik co do Twojego pytania: ja czuję, że to jest dwuznaczne i wiem, że tak nie powinno być muszę już lecieć, bo koleżanka czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiem wam historie
moja kumpela była ostatnio u gina-pierwszy raz u tego. Na wstepie powiedział do niej "o jak miło widzieć jakąś młodszą bo dziś to same stare i ciężarne". Kazał się rozebrać i gdy podszdł do niej to mówi "mmmm jaka cipulka" a ona "coś nie tak?" a on "wrecz przeciwnie" ! potem gdy ją badał mówił "przyjmij go,przyjmij". Na koniec stwierdził ze ma dzis gratis badanie piersi, stanał jej miedzy nogami jak lezala na tym fotelu i ja badał a ona cała nago. Strasznie się smiała a on przyłozyl palec do jej ust i powiedzial "cicho bo nas usłyszą" Wszystko takim tonem ze musiałybyscie to usłyszeć :/ Jak dla mnie to molestowanie sexualne:| heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kwiatuszki, dawno mnie nie było....nadrobiłam juz braki w czytaniu ...u mnie wszystko dobrze. Moj ginek ma moje zdjęcie na biureczku w gabinecie. kurcze moze to ma działać jak odstraszacz? przyszłam do niego niespodziewanie do gabinetu i zauważyłam moja fotkę. W sobotę byłam z nim na parapetówce u jego kolegi(też gina) i była cała śmietanka ginekologiczna. Jedni byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiony topik mój
agatka, to juz nie czytaj wiecej, bo tutaj teraz jada na ginekologow i mowia ze nie warto w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog w gabinecie
nie jadą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona w gabinecie
agatka, ja ci zycze wszystkiego dobrego. miej oczy dookola glowy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak uczę się od was kochane i będę czujna. Narazie nie panikuję i jestem spkojna o moje kochanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chciałam dodać ze na tej parapetuwie był taki ginekolog, miał moze 40-45 lat i był z taką laseczką . Może miala z 20 lat. No i gadka szmatka a ona do mnie mówi że spotkali się u niego w gabinecie i zaiskrzyło....no i co laseczki????powiecie coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze dobre
wiec jednak wielu ginkow poznaje swoje parnterki w gabinecie. heh a ta historia ciekawa,pewnie mu sie spodobała Twoja kolezanka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
Agataaaaa opowiadaj dalej Kolejka jak po wizycie???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie usłyszałam, że mam ładną ani nie miałam badanych piersi:p Wizyta przebiegała zgodnie z obowiązującymi standardami: piękne uśmiechy, co słychać w domu i w pracy, rozbieranka z asystą, USG z ocieraniem ud w pakiecie, badanie z głaskaniem po brzuchu oraz żarty o tematyce erotycznej gratis. Pan Doktor miał mały przerywnik po ciężarnych, a ja pogadałam o głupotach i pośmiałam się. Ziemia dalej krąży wokół Słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuup
tee agatka jak ciebie wyrwał w gabinecie to pewnie wkrótce i inne cipki zaczną go kręcić, hłe hłe hłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
kurczę to moj za kazdym razem z czyms do mnie wyskakuje, a jak dlugo nie widzi mnie to w ogole nadskauje mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
moj co prawda przy rozbieraniu nie asystuje ale chetnie patrzy jak schodze z fotela i ubieram sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak Agatkeee
podupczy i wezmie inna widac nawet kolegow ma takich, Kolejka i a tak wogole macie ochote na swoich ginow to ich bierzcie bez zastanowienia, a jesli nie to odpuscie i spadac z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak Agatkeee
zastanowcie sie czego chcecie i to zrobcie bo od dluzszego czasu tylko gadacie i nic podejmijcie jakies kroki, a tak wogole facet leci na ciebie i te teksty do ciebie zrob cos z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
Kolejka popedz tego kogos co ty sobie wyobrazasz to nasz topik, to uciekaj stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
brrrrrrrrrrrrrrr, ale sie wscieklam no!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
tak juz wysylam, zapadlabym sie pod ziemie predzej, w ogole co mozna sensownego napisac? ja uwazam ze w takiej nie jasnej sytuacji nic!!! wcisne luzik i tyle, postoje i poczekam i zobaczymy to moze wtedy ginio sie okresli jednoznacznie, no ale jak sie okresli ze ma na mnie ochote? no to moze ja zaczne okupacje jego rozporka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no działaj, działaj jak ci życzliwy radzi:P niech pacjentka nie nudzi publiki na forum tylko niech pacjentka się na gina rzuca i opisuje to ze szczegółami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejka zarty o tematyce eroty
cznej czyloi co np? cos zwiazane z wami? powiedz co mówi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
nic z tego, dałam sobie na luzik i czekam zobaczę co będzie dalej, no i oczywiście miło wspominam co było do tej pory, miłe słowa, gesty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za czm ta kolejka
ja tu wyklepię o czym żartujemy, a przy następnej wizycie on się mnie spyta za czym ta kolejka w korytarzu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny gdzie jesteście
piszcie - tak się fajnie czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×