Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

Gość ginekolog w gabinecie
a co do ciekawych facetów - czy tez ciekawych zawodów facetów. cięzko jest sie dogadac dwóm chcącym sie intensywnie rozwijac zawodowo ludziom. na początku jest super, dyskusje, pomysły, fascynacja, a potem brak czasu, konflikty interesów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda, prawda... mój facet też ambitny u mnie ja ustąpiłam.. i wspierałam, pomagałam, nad jego książkami ślęczałam i chyba nie warto było, bo on teraz już tego nie pamięta i ja też teraz nadrabiam, kiedy on juz pełną gębą się realizuje i karierę robi o ja głupia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog w gabinecie
nie czarujmy sie, jesteśmy dla naszych meżów lekarzy kucharkami, sprzataczkami i psychologami w jednym. nasze życie polega głównie na ułatwianiu życia naszych mężów (oni sa zazwyczaj zmeczeni, a praca odpowiedzialna itp itd) a potem w nagrode nasi mezowi smsuja z pacjentkami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ło matko, zaczynam się bardzo poważnie zastanawiać, czy ty faktycznie nie jesteś przypadkiem żoną mojego ginekologa, pasujesz mi jak ulał, zaczęłam się bać, nie wiem czy pytać jeszcze o coś, oj gdybyś tak powiedziała czego dotyczy twoja kariera naukowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog w gabinecie
podobnie u mnie, wszystko wolniej idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog w gabinecie
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
o to ja jestem chyba samolubna, to ja skończyłam studia pierwsza, ja mam fajną pracę i ja realizuję się zawodowo, bez żadnych poświęceń i ustępstw dla jego dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog w gabinecie
nie powiem, jakby ktos znajomy wlazł (np siostra męża plotkara), to pomyslałby, że mi odbiło :-/ i tak już troche odstaje od tego całego towarzystwa. a jak ten twój gin wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
wysoki, blondyn taki troche ciemniejszy, ale nie ciemny, no wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
dobrze ubrany zawsze az sterylny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog w gabinecie
mój wysoki ale nie blondyn uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
uff i to jak, lżej mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
napisz jeszcze coś o tych smsach, co ty przeczytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog w gabinecie
dokładnie to juz nie pamietam, raz przeczytałam , zaraz do niego poleciałam. na przykład cos w tym rodzaju: jedna mu dziekuje za miłą wizyte. (co to jest miła wizyta u ginekologa??) z sma wynika, że sie znaja. on jej na to, że jemu też było miło, do szybkiego zobaczenia. ona na to, że szybciej niż się spodziewa - a on jej że czeka z niecierpliwością itd. co to ma być? twierdzi, że jest uprzejmy, ale dla mnie ta jego uprzejmość jest zbyt nadgorliwa może ja sie czepiam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog w gabinecie
siedze ostatnio dużo przy komputerze, w mailu dostałam reklame kafeterii, wlazłam, przejrzałam topiki, znalazłam topik zonusi i ten jak widać wyjśc nie mogę. a ze gadac mi sie chce ze zlosci to tak siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiony topik mój
ale sie ciekawie zrobilo... nie czepiasz sie, te eski to jest nasgorliwosc. tzn. niby nic. pewnie nic z tego nie wynika. ale troche przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog w gabinecie
nawet jesli on niczego od tej pacjentki nie chce to co ona sobie mysli? że pan doktor sie nia interesuje i ciagnie dalej, czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
no raczej to nie jest zwykła uprzejmość, za wizytę to dziękuję i płacę i cześć panie doktorze, ale smsów po nie wysyłam chyba ze chce go wyrwac i tyle szukam pretekstu kontaktu, to wtedy pisze cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog w gabinecie
a ten osioł sie cieszy, bo wtedy kiedy młodzi niezonaci faceci dostaja takie smsy od kobiet on sie uczył i nie miał na to czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog w gabinecie
nie załamuj mnie haha swoja droga to te żarty sa na porządku dziennym, znajomi nie lekarze albo o innych specjalizacjach zawsze sie z mojego w ten sposób nabijaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
hi hi hi hi, już widzę jak mówię do swojego Panie doktorze było mi bardzo miło, a szczególnie w trakcie USG dopochwowego, no facet padłby ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyderkaa
Hmmmm... ginekolog zawód jak każdy inny... a jak by był dentystą, nauczycielem, spawaczem, piekarzem to by Ci przeszkadzało? Dla ginekologa ogladanie kobiety od "tej innej strony" to chleb powszedni. Ważne abyście oboje umieli rozgraniczyć jego prace i wasze randki. Wszystko jest do dopracowania. Fakt, iż sprawa jest dość nietypowa bo jednak zaczeła się dość specyficznie ale czy tylko dlatego że jest ginem musisz go skreślać... pomyśl z innej strony co on czuje musiałaś mu się na prawde spodobać aby odwarzył się zaprosić ciebie na spotkanie po tym jak już ciebie oglądał... jemu tez pewnie jest głupio... i pewnie rozumie twoje wahania... tak mi się wydaje Może warto wstyd odłożyć na półkę i dać mu szansę. Z resztą pomyśl - skoro okląda 10 kobiet dziennie czy musiał akurat zapamiętać twoje genitalia? To zn. wiesz każda z nas jest szczególna ale wydaje mi się iż bardziej pamięta (na przykład) twój uśmiech niż pipkę :) moim zdaniem koleś jak każdy inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
eee facet ma prywatny gabinet i zeby pacjentek nie stracic to robi z siebie "małpe", skoro te idiotki tak piszą to co on ma zrobic to trzeba tanczyc jakos w tym cyrku, gorzej byloby gdyby napisala: jak zawsze byles boski - no to cos by znaczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ooo wpadla jakas z poczatku na koniec i nawet topiku nie przeczytala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×