Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

Jesli jesteś dziewucą to będzie badał Cię przez odbyt-mało przyjemne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiony topik mój
co wy wszyscy z tym badaniem przez odbyt? to jest jakis suchar w ogole. mnie tam badali zupelnie normalnie. i z tego co wiem jest to standard raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry paniom - tutaj koleja vel pała:P lub dupa wołowa jak kto woli:P Od wczoraj wpadłam znowu w ginofazę. Zastanawiam się czy ma to coś wspólnego z fazami księżyca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
witam, u mnie cisza chyba przed burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
dopiero w czerwcu, ale jak dzis sie naczytam waszych fantazji to znowu zlapie faze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już niedługo :D W co ja się ubiorę ? ;) :P :D A tak wogole jeżeli o mnie chodzi to obiecuję - żadnych fantazji już nie posyłam w cyberprzestrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
wrocilam, eee zawsze mam tak ze jak jest gadka o ginach to moj mi wpada do lba i nie chce wyjsc mam nadzieje ze powalisz go na ziemie pieknym usmiechem i super ciuchami oczywiscie nie robisz tego swiadomie, bo jakbys mogla uwodzic powazenego zonatego pana ginia poprosze o szczegolowa relacje z wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze sie uśmiecham promiennie chyba, że ma poślizg godzinny. Ale jak mnie już przeprosi i obejmie ramieniem albo zdrabnia ślicznie moje imię to się zamieniam w samą słodycz:D oczywiście zupełnie niezamierzenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdy byłam dziewica badano mnie przez odbyt. Slyszlam o wielu takich przypadkach,ale zdarza sie rowniez ze badają normanlnie bo ich nie obchodzi błona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
odbyt nie odbyt, badaja jak chca, chyba ze dziewczyna przytomna i mowi co i jak i ma zyczenie jak ja ma lekarz badac Kolejka zakasuj go, zrob cos zeby rece mu sie trzesly, no a potem opowiesz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
oj ja tez chetnie sobie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo co bo
taka wiedza to klucz do jego rozporka, a tak wogole ten klucz to ty juz masz w reku tylko nie wiesz jeszcze jak go wykorzystac, facet leci na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem
nad czym ta dziewczyna sie zastanawia, bo ma zone, to albo go olej albo go bierz bo masz taka mozliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej kolejka
z taką gadaną jak ty masz, to ten gin już dawno powinien być twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
tak tak juz lece do pana doktora, obawiam sie ze mam klucz, ale nie pasuje do jego zamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
a straznikiem jest zona, to mam gigantyczne drzwi do przeforsowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziweczyny czemu nie piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie bo się fajnie czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie a tak wogole - obiektywni czytający ci mówią, że gin ma na ciebie chrapkę, a ty tak zamilkłaś...:P niech pacjentka się rozluźni i wypowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
zajeta troche jestem, ale czytam to co pisza, eeee mysle, ze jednak to jego styl, taki chwyt marketingowy, kazdy zdrowy facet jak chce to rusza do dzialania, tak mysle i chyba jednak wrzucam powoli na luzik, dobrze mi to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
nie kus, nie wywołuj wilka z lasu, ja zastanawiam sie nad wizyta, mam mieszane uczucia, jak pojde to zlapie faze na maksa, jak pojde do innego to bedzie mi tak czegos brakowac, ze moglabym te 10-15 minut spedzic calkiem fajnie i zobaczyc go i pogadac eeee i co tu robic baba to stworzenie pokretne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×