Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

Gość do agatuś
i jak dalej potoczyła się ta znajomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agatuś
naprawdę byl taki świetny w seksie?;)Nic dziwnego, w końcu to ginekolog,wie dokłądnie jak zbudowana jest kobieta,wie gdzie są jej wrażliwe punkty,wie jak ją zaspokoić...echh fajnie byłoby zrobic to z ginem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataaaaaaaa
o to chodzi że nie szukam sexu przeotnego...mam nadzieje że on też nie...ja się boje tylko tego że może często szuka kobiet w ten sposób...ale z drugiej strony to może to po prostu normalne zachowanie zauroczonego faceta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się potoczyła? Nie jestem już jego pacjentką :D Weszłam w stały związek i gorący romans z ginem musiał się skończyć. Ale mówię Wam dziewuchy warto było... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataaaaaaaa
ludzie!!!!!zadzwonił...umówilam się na jutro!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataaaaaaaa
ale się trzęse...masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle..............
ale pomysl, bedzie myslal caly czas o twojej c... i zeby cie jak najszybciej przeleciec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mojej kolezaknki siostra
spotykala sie na seks z ginem- do krakowa jezdzila specjalnie dlas niego..... pieniadze za to brala, bo generalniejest prostytutka, ale to inna historia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataaaaaaaa
wyglada to tak...spotykamy się o 19.Fajna restauracyjka...ide tam, wyluzowanaz ciekawości po prostu bo podobno lepiej zrobić i żalować niż żalowac ze sie nie zrobiło...przeciez w koncu nie bedziemy rozmawiać o schorzeniach ginekologicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze zrobiłaś,że się z nim umówiłaś;)A nóż cos z tego będzie...Mogłabys żałować,ze nie wykorzystałaś jegvo propozycji i się nie spotkałaś,poza tym masz rację-nie będziecie rozmawiać o schorzeniach ginekologicznych,ginekolog to facet jak kazdy inny i na pewno znajdziecie wiele wspólnych,ciekawych temató do romowy,fajnie,ze sie spotkacie;) Pozwodzenia i pozdrwiam🖐️ P.S.napisz potem jak było,jak udłąo się Wasze spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataaaaaaaa
brown sugar dziękuje za mile słowo...na pewno napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I właśnie
dlatego nigdy nie chodzę do mężczyzny ginekologa! Bo mężczyzna ginekolog zawsze będzie patrzył na pacjentkę przez pryzmat pożądania, zainteresowania, seksualności, jako na potencjalny obiekt seksualny! Obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko ciekawa historia i jak po spotkanku?? mam nadzieje ,że wszystko ok. Tylko musisz go wyczuć czy nie chodzi mu o jedno rozumiesz..A tak pozatym to zyczę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babunia333
Mam nadzieje że spotkanie wypali i będzie fajnie:) Lludzie poznają sie w różnych dziwnych miejscach, to bynajmniej nie jest najdziwniejsze..Poza tym On może czuć się równie niepewnie jak Ty. W końcu też pewnie wolalby żebyś go postrzegala jako mężczyznę, a nie jako Lekarza. I też nie ma takiej pewności. macie tyle samo szans na udaną znajomość co inni. Wiec czemy nie spróbować?Tylko z powodu stereotypów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba obalać stereotypy
Bardzo dobrze zrobiłaś,że się z nim umówiłaś,może akurat z tegoś będzie,jeśli nie miłość to chociażby przyjaźn czy ciekawa znajomość;)Życzę udanego spotkanka i powodzenia! Pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomość
która zaczęła się od oglądania pochwy - super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj gin też mi powiedział ,że mam ładne uda i kształtną budowę ,ale to przecież nie oznacza ,że mu sie podobam jestem puszysta, gdyż po hormonach przybrałam na wadze.Jest miły, kompetentny i dokładny, tylko facet gin.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamy na dalszy ciąg
Ja też myśle, że dobrze było spróbować, zawsze po rozpoznaniu można to skończyć, więc co tam... Agataaa odezwij się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnieeeeeeeeeeeee
gdzie jest Agataaaa? Jak spotkanie? Doszło do powtórnych oględzin narządu rodnego? :-P Umówić się z ginekologiem- ok , facet jak facet. Ale umówić się z własnym ginekologiem- podziwiam odwagę i gotowość na wszystko, dla mnie to mocno krępująca sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jak
bylo, gdzie jestes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 jestesmy ciekawe!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataaaaaaaa
Witajcie!!!!!!Było super!!!!!zacznę od początku....spokaliśmy sie w tej restauracji, przywitał mnie bukietem konwalii...pierwsze minuty były takie niepewne:-) potem zaczęliśmy milą pogawędkę. Okazało sie że zauważyl mnie rok temu na imprezie którą sponsorowała moja firma. Fakty jakie podał zgadzaly sie jak najbardziej. Ja wtedy nie widzialam jego skromnej osoby bo było full ludzi...I jaja jak berety bo on mówił ze jak mnie zobaczyl w tym gabinecie to myślał że zapadnie się pod ziemię. Śmialiśmy sie do łez...zaraz dokończe resztę(*mam klienta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataaaaaaaa
Po kolacji poszliśmy na spacer....było miło i rozmowa byla bardzo ciekawa.Ale skubany nie odezwal się całą niedziele...byłam w szoku bo zaczęło mi zależeć....i odezwał sie wczoraj póżnym wieczorem.Planujemy kolejne spotkanie. A dziś przeslalo buziaka i biegł odbierać poród:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ci zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za czym ta kolejka
ja też zazdroszczę, zwłaszcza, że mój ginekolog jest obłędny i mam fioła na jego punkcie :p powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za czym ta kolejka
ale mój jest żonaty niestety:( więc mogę tylko pomarzyć cóż,tyle dobrego, że przynajmniej wyczekuję następnej wizyty, a nie myślę o niej z przerażeniem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataaaaaaaa
kurcze...caly czas o nim myśle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×