Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

witam ponownie, to ja prawdziwa zauroczona ginkiem Agata.co za menda sie podszyła i to tak ze sikałam ze śmiechu. jeśli menda chciała poprawić mi humor to ...gratuluję udalo się i o powtórke nie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, jestem blondyneczką, niską , szczupłą i podobno przyciągam wzrokiem.nie jestem lalka barbi ale dbam o siebie.taka normalna jestem dziewczyna i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ty.... to ja jestem prawdziwa!!! i wcale nie jestem blondyneczka tylko brunetką. P.S Muszę się pochwalić, że w ramach rozrywki szoruję wierzchnią stroną języka po ogonie hipopotama karłowatego z sieradzkiego Zoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zacofanie objawia się między innymi tym, że jestem notorycznie szykanowana za potajemne wyjadanie suchej karmy Chappi z misek rotweilerów pilnujących zakladów przemysłu betonowego \"Beton\" w Pionkach (dawne radomskie). Także mój zwyczaj wyskakiwania zza krzaków i wykrzykiwania \"huhu, Bonanza\" w Parku Rozrywki w Chorzowie spotyka się z ostracyzmem społecznym. Zacofany kraj, co tu dużo gadać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty podszywacz zejdz ze mnie poprostu spadaj anie sie wtrącasz. jak nie masz o czym porozmawiac to idz na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tecaf
wiosna ach to Ty...:) no wlasne siedze jak zwykle nad podrecznikiem...mam ja tych podrecznikow oj mam...:) no i zagladam na kobiece forum bo gdzie indziej byloby tyle slow o uczuciach..:) fajnie, ze znalazlem kiedys takie forum...hmm.hmm:) fajnie ze mozna sie tu tak bez ograniczen wpisywac:)...taaa wlasnie chcialem napisac cos o wiosnie, o wiosnach, o tych wszystkich wiosnach:)...ja jestem facetem..a moze chlopakiem? w jakim wieku jest granica? Hmm chcialbym poczuc cos, zeby mi sie jakas dziewczyna spodobala..hmm zakochanie..dawno oj jak ja dawno tego nie czulem..myslicie dawno to pare miesiecy? nie nie, pare lat..hm z dziesięć... no nie wiem czemu tak jest..ale nadal marze a nawet wierze ze sie to kiedys zdazy:) A byc ginekologiem to bym wlansie nie chcial, jak widac moze to powodowac problemy. Choc z drugiej strony jak tam pisaly dziewczyny ze on oglada codziennie dziesiatki c***k to az sie prosilo powiedziec ze kazdy facet oglada codziennie dziesiatki zenskich twarzy i jakos swiat sie nie zawalil:) No w islamie nie oglada twarzy innych kobiet ale w pozostalych krajach..To przeciez umowne..tu zakrywaja twarz tu co innego, taka tradycja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tecaf
e nikt nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, ty chyba poeta jesteś że tak piszesz o wiośnie pieknie. Ile masz latek? skąd ta przerwa w milości.? któzby nie chcial takiego poety?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tecaf
lat 22, poeta nie, a w milosci przerwa? chyba nawet nie bede pisal...milosci nigdy nie bylo przerwa w zauroczeniach..czemu?z mojej winy, za malo wiary, smialosci:) ale jak mowielm wierze ze sie to zmieni, bo serio siezmienia ale musze jeszcze troche poczekac:) to nie przebiega tak szybko ale jak dobrze pojdzie to za pare lat...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tecaf
hahaha no tez wyszeldme na nieudacznika pewnie jak tamten, tak tak nie ma co mowic o swoich niepowodzeniach, tylko o sukcesach, ide juz i trzeba sie starac o sukcesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jakim topiku mówicie
chodzi mi o topik jakiejś żony ? nie jestem w temacie a chcę być! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żony lekarzy łączmy się
to ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki
już wiem o co chodzi! dobrze , że leczę się u kobiet ginów facet to zawsze facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
siema Kolejka i Agata ja tez czekam na relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
Agatoooooo, jestes tam, kliknij cos bo ciekawe jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
nio, napalone hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata chyba zajęta niestety a tymczasem słynny ginekolog od żonusi rozwązuje problemy emocjonalne swojej pacjentki od niezwykle urodziwych narządów i tutaj mamy kolejne pytanie: czy to normalne, że gin staje się powiernikeim, kumplem, psychoterapeutą....? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
ojejku, czytam pierwszy post... hmmm... to romantyczne i niby czym sie martwic, jesli facet fajny? nie kumam... pewnie ze warto ryzykowac! :)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
no ja rozumiem moze ta c... ladna, ma problemy pomaga, mowi gdzie isc, poleca dobrego lekarza, daje nawet na niego namiar - nr telefonu, ale sam chce jej pomagac to cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
osobiscie wydaje mi sie ze dobry lekarz, troskliwy, i taki ktory sila rzeczy musi wypytywac o sprawy intymne, latwo staje sie dla pacjentki powiernikiem czy nawet psychoterapeuta, co do kumplowania sie to juz pewnie inna sprawa, bo do tego trzeba swiadomej zgody obu stron a sadze ze lekarz ma wazniejsze sprawy w pracy niz zawieranie prywatnych znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam ze swoim ginem kilka takich rozmów o związkach, miłości i różnych takich jedną całkiem poważną:o ale to wyszło mimochodem i nie umawiam się na wizyty, żeby o tym pogadać ciekawe czy jak pomagają w problemach to kasują jak za regularną konsultację czy mniej:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
oj, chyba nasza Agatkaaaaa, miala upojna nocke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
eee, no ja ze swoim to tak o prywatnych sprawach gadamy, no jak z kolega przy piwie, on mi mowi o swoich, a ja jemu o swoich sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
no to co, czy to znaczy ze nie powinnismy czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×