Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

Gość nina***
jak co to piszcie dziewczyny na nina-mik@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
Siema wszystkim. Jest Agatka??? Puk puk, napisz co tam u ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
hej dziewczyny gdzie sie podzialyscie - Kolejka ty tez wsiaklas, Agata pewnie jeszcze ma neta popsutego, ale reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
szkoda mi jej, ale po tym co napisala wnioskuje ze to silna kobieta, jakbym tak z moim giniem bach bach to tamta tez by cierpiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety tak to już jest żonatymi dlatego tak tylko sobie flirtuję trochę i nic więcej ale wydaje mi sie, że u mojego gina to tylko kwestia czasu - jest bardzo atrakcyjny, i straszny bajerant z niego, tyle, że młody jeszcze teraz sobie flirtuje dla zabicia nudy i rutyny, potem to chyba będzie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ja tez tak o swoim myslalam i mysle, tak podejrzewam ze ma na boku jakas, chociaz tak jak wczesniej napisalam raz mnie dziwnie potraktowal i wtedy pomyslalam ze jest taki normalny, normalny bo bez tego gadania i glaskania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
jest tu ktos???? Kolejka jak przeczytalam topik zonki to mi troche glupio sie zrobilo ze chce "zjesc" swojego ginia. eee zycie jest pokrecone, jak go widze to mnie cisnie, zapominam ze ma zone chce go i juz, ale jak czytam taki topik zonki to mam wyrzuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ojejku gdyby on wiedzial o czym mysle jak siedze w gabinecie u niego i on myslaby to samo to juz dawno byloby po... tz. po bzykanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
tylko jedno mnie zastanawia, maz zonki powiedzil tej pannie ze ma ladna c..., i okazalo sie ze maja romansik, moj powiedzial mi to samo i my nie...wiec tak sobie mysle czy on cos kombinuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
dzis tez nie ma nikogo, co wy robicie, Agatoooo gdzie jestes????? Kolejka ty tez sobie poszlas, czy masz dosc juz forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
siema kolejka. Gdzie jest Agatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
Agatka miala byc w poniedzialek i nic. Moglaby cos kliknac bo ciekawa jestem co u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
to jak juz bedziesz po to kliknij co nowego, ja jeszcze troche musze poczekac na wizyte - nie musze jeszcze go odwiedzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
Agataaaa napisz co u ciebie. Jak rozwija się znajomosc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć słoneczka...jakie życie jest piękne...jest mi tak dobrze...aż chciało mi się iść dz\\iś do pracy....święta z ginkiem ...no nie całe ale sporo czasu. W pierwsze święto byłam u mamy a wieczorem spotkalismy się ...odpiszę za 15 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
no pisz jak najwiecej!!! Moze twoj ginio ma wolnego kolege tez ginia ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość był już seksik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosze2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale mam urwanie glowy w pracyi nie mogłam wcześniej napisać . a więc spotkal;iśmy się, przyjechał po mnie i pojechalisy do niego. ma fajnną chatke i nawet gust ma niezły. próbowałam wyczaić jakikolwiek znak że w chatce mieszka jakaś kobieta ale na szczęście nic na to nie wskazywalo. Zdjęcie laseczki razem z ginkie w ramce...też falszywty trop bo to jak się okazalo siostra....ale co tam...konkretnie sexu nie było ale calowaliśmy sie jak opętani...on cały czas opowiadał i dyskusje były ostre. Zaimponował mi tym , ze cholera ma swoje zdanie i nie boi sie sprzeciwić moim poglądom. Mój ginek jest cholernie kulturalny...i zupelnie naturalny w tym wszystkim. Caly czas jak tam byłam to dzwonili znajomi, był bardzo serdeczny i ciepły. Nawet mamusia zadzwonila ale powiedzial ze oddzwoni potem bo jest u niego KOLEŻANKA!!!!!czyli jestem koleżanką ginka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale mam urwanie glowy w pracyi nie mogłam wcześniej napisać . a więc spotkal;iśmy się, przyjechał po mnie i pojechalisy do niego. ma fajnną chatke i nawet gust ma niezły. próbowałam wyczaić jakikolwiek znak że w chatce mieszka jakaś kobieta ale na szczęście nic na to nie wskazywalo. Zdjęcie laseczki razem z ginkie w ramce...też falszywty trop bo to jak się okazalo siostra....ale co tam...konkretnie sexu nie było ale calowaliśmy sie jak opętani...on cały czas opowiadał i dyskusje były ostre. Zaimponował mi tym , ze cholera ma swoje zdanie i nie boi sie sprzeciwić moim poglądom. Mój ginek jest cholernie kulturalny...i zupelnie naturalny w tym wszystkim. Caly czas jak tam byłam to dzwonili znajomi, był bardzo serdeczny i ciepły. Nawet mamusia zadzwonila ale powiedzial ze oddzwoni potem bo jest u niego KOLEŻANKA!!!!!czyli jestem koleżanką ginka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nawet mi powiedział że czuje tak jakbyśmy znali się od lat...i ze tęsknił za mną...ludu...zachowuje się jak smarkata małolata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
jak to koleżanka!!!!???????? to on z kolezankami sie caluje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ...zapytałam czy duza ma TAKICH koleżanek...a on na to, ubawiony po pachy że jak poznam jego mame to go na pewno zrozumiem. Gdyby powiedzial ze jest u niego dziewczyna to gotowa bylaby przyjechać najbliższym autobusem w celu przeprowadzenia lustracji....a tak ogolnie to na spacerze chodziliśmy objęci, przytuleni...wcale się nie krył że jest ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×