Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

Gość a tak wogole
ło jeju musze dorwac swojego ginia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
kolejka szykuj sie na swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a plecki to mi wycalowal że ho ho i wiecie co to banalne ale bylo mi wspaniale i chcialam więcej i więcej....a po wszystkim to mi się podobało to, ze caly czas mnie tuliłi całował...wcześniejszy partner po sexie mial dosyć calowania i przytulania...a ten do caly czas chciał abyśmy leżeli włóżku. Naqwet jak poszliśmy razem pod prysznic to mnie calował ale bez konkretów.Ajesli chodzi o jego pytanie, to myślał o przerywanym....zresztą ja sobie nie ufam a co dopiero facetowi. No i jeszce chciałam dodać ze zapytał mnie czy nadal będę jego pacjentka.No ja powiedziałam ze tak. Bo czemu nie. W końcu n bada najlepiej:-) a on mi na to: A jak Ci któregoś dnia będę musiał wystawić karte ciązy....??????????rozbawił mnie do łez ten wariat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
tak, skad masz pewnosc, ze on tego nie czyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosunek przerywany
ginekolog, jej co on na wyklady nie chodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem,że to trudne do przekazania ale ja wiem że on takim czymś glowy sobie nie zaprząta. wie ze czasem siedzę na forum ale to ja zaczynam zazwyczaj ten temat i on nigdy nie pyta np. czy dziś coś pisala czy nie. A poza tym jak by mu to przeszkadzało to by mi to poweidzial. my naprawde umiemy rozmawiać i jak powiedział...to go wlaśnie kręći, że traktuje go serio i ze umiem z nim rozmawiać.On ma teraz dyżur w szpitalu. A odnośnie jego pytania, to przyznał że pomyślal o tym że ja wyciągne prezerwatywe.A tak serio to chcial się upewnić ze wykupilam recepte...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem szczererze że mnie wzięło ale ja jestem bardzo nieufna i powiem że zauroczona jestem jak diabli ale o ślubie nie myśle:) a czy to milość będzie po gró to nie wiem naprawde, czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UW
Agatko...a po co poszłaś do niego po tabletki skoro byłaś sama? Dla mnie to dziwne, ze dziewczyny biora tabsy mimo ze sa same. i jeszcze jedno...czy między wami rodzi się jakis uczucie czy pozostaniecie przy porządaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslał o przerywanym , pozniej o prezerwatywie , nastepnie o tabsach - hm gdyby wszystko zawiodło pewnie by wyciagnał plaster anty i ekspresowo nakleił na ramie;-) widzicie gin mysli o wszystkich opcjach chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam tabsy bo miałam faceta, a jak już go wyprowadzilam z mojegozycia to nadal brałam...i tak jakoś pozostalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
Kolejka do Ciebie sie zwracam z tym pytaniem, bo najdluzej ze soba klikamy - czy ty po tym opisie zaczynasz watpic w cala historie, ze cos tu jest nie tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
jesli chodzi o tabsy to faktycznie ja tez bralam jak bylam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
nie ma znaczenia to fakt, ale jesli klamac to spojnie Agataaa,chyba sie obrazila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
moze masz racje, mnie tez pewnie by sie poplatalo ja to pewnie przez tydzien nie wiedzialbym na jakim swiecie zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
Agataaaaaaaa!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja opowiesc biore przez pół . Jesli sie wydarzyła naprawde i trwa to super zycze Agacie wszystkiego naj naj🌻 . Jezeli to tylko wymyslona, aczkolwiek prawdopodobna historyjka , to i tak miło pogadac, poczytac, pomarzyc sobie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata sobie poszla
nerwy puscily, ze sie czepiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
wszyscy sobie poszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UW
ja tez życze Agatce wszystkiego naj naj, i niech im się wiedzie...tylko szkoda że ten cały ich "związek?" nie jest oparty na uczuciach wyższych tylko na porządaniu...dla mnie to troche wygląda jak jedno wielkie pieprzonko i nic więcej, owszem jest fascynacja ale zawsze przy porządaniu jest fascynacja a tutaj widze ze te ralacje mają podloże erotyczne....buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×