Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

albo ma słabosc do pieknych kobiet , ciekawa jestem jak przyjdzie jakas nie nachalnej urody;-) to czy jest taki milusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... a tak na marginesie ślicznie to ujęłaś \"nie nachalnej urody\" :D Mój w szpitalu trochę sie brzydko zachowywał - do mnie cały czas kochaniował i słoneczkował i pytał słodko czy nie boli, a do kobitek na sali: no jak tam, w porządku? i koniec gadki. A feeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
jeju jakbym o swoim czytala, te jego pacjentki, które widze w poczekalni to takie przecietne, nic nadzwyczajnego, powiedzialabym, ze nawet takie male paskudy, zawsze jak wchodze to patrza na mnie, przygladaja sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
polozne znam, widzialam wszystkie i takie sobie, no ale to juz kwestia gustu, moze maja piekne charaktery takie to potrafia podobno usidlic, kiedys mi ktos powiedzial, ze facet poleci na przecietna, a ladna tylko podziwia i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie też się gapią ale to raczej o niczym nie świadczy, bo ja też zawsze zerkam :o jak przychodzi jakaś mała paskuda w turkusowych skarpetkach do czarnych butów to wracam ze spokojem do lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
Agataaaaa prosimy o pierwsza porcje goracej czekolady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sluchajcie///ALE ZAZNACZAM NNIECH CZYTA TEN KTO CHCE, ŻEBY ZA CHWILE NIE BYLO NALOTU NA MNIE ŻE CAŁEMU ŚWIATU OPOWIADAM O DOZNANIACH EROTYCZNYCH..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anddzzia
:D :D :D czekamy na szczegóły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojechalśmy samochodem i już w samochodzxie mu się na amory zbierało ale jak zajechaliśmy to zamówiliśmy obiadek i potem poszliśmy na spacerek jak wróciliśmy ton wzięłam prysznic a on zaraz po mnie. jak wyszedł w samym ręczniku to bez slowa zaczął mnie całować, dotykać , pieścić....ja biernie siedziałam a on wędrował ustami wszędzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdę a języczek do wierzcie sprawny ma jak diabli....zajrzał wszędzie...cały czas był w ręczniku wieęc postanowiłam to zmieniś i wzięłam sprawy w swoje ręcę...wierzcie mi że skomlał jak piesek z rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużego ma
???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja zaczęłam języczkiem badać jego ciało i on delikatnie zsunął moje stringi(kupilam specjalnie na tą okazję zarąbisty komplecik). Usiadłam na niego a on zachwycal się moimi piersiami...powiedział mi nawet że mam SZALENIE AKSAMITNE CIAŁO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak już siedzialam to zaczęliśmy na jeżdzca...ale to wszystko zaczęło sie powoli, każdy milimetr mojego ciała badał językiem,a oczy mu się świeciły jak żaróweczki i wiecie co, on zapytał nagle.: mam nadzieję,że mi ufasz? (chodziło mu o zabezpieczenie) a ja odpowiedzialam:nie mam podstaw żeby Ci ufać...wisz że biorę tabletki, sam mi je zapisałeś....i wtedy wybuchnął śmiechem...i odpowiedziaŁ ZE JUŻ ZAPOMNIAL ŻE JESTEM JEGO PACJENTKĄ..no i kochane diabeł w niego wstąpił i szalał jak rozogniony ogier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakbys nie brała tabsów to niby jak miałabys zaufac ? przerywany? ginekolog? nieee prezerwatywa moze ale ogólnie lux;-) wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatko lub nie
Wiedziałem, że opisałaś na formu naszą historię, ale aż takie szczegóły. Zawiodłem się na Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po takim poście jaki mialam to wierzcie że wybuchłam jak bomba atomowa. A najbardziej mi się podobała pozycja od tylu...ale kurcze to już są tematy z topikuŻYCIE EROTYCZNE CHYBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
no i wlasnie to jest dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
dawaj dalej!!!! a tak na marginesie, skad ta pewnosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×