Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

Gość anddzzia
moja dopiero gdzieś za miesiąc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jak wieczór to co innego;-) dobry klimat, Ty jako ostatnia pacjentka, tylko zeby gino nie był zmeczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znam życie to się jeszcze ktoś po mnie znajdzie - jakiś nie umówiony nagły przypadek. Taaak klimat sprzyjający - w gabinecie półmrok, lampka na biurku tylko się świeci i monitor od USG ;) przy badaniu to już niestety włącza te cholerne jupitery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
witam!!! ja dopiero za 1,5 miesiaca wizyta, ale jak tak siedze na tym topiku to nakrecam sie na niego, ze nie wiem czy wytrzymam Kolejka musisz opowiedziec jak bedzie po wizycie Gdzie Agataaaa, jestem taka ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
co u nas? u mnie tak jak było, narazie tylko mysli brudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
Gdzie ta Agatkaaa, skreca mnie z ciekawosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nam sie nie nudziło w oczekwianiu na Agatkę zarzucam temat bieliżniany. Jak opowiedziałam koleżance o moich \"przygodach \" w gabinecie i o tym, że on zawsze zerka na bieliznę to była szczerze zdziwiona. Ja jej na to, że sobie kupiałm ostatnio nawet kilka fajnych koronkowych, a ta z paszczą na mnie: do gienkologa się ubiera bawełniane białe bezpłciowe figi. Wypindrzysz się a potem się dziwisz, że facet sie gapi! Zatkało mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ło jeju ja tam zawsze zakładam najgatki, ha ha i zawsze bez stanika to mi wszystko sterczy tz. sutki dokladnie widac, co ja tu pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiony topik
no dzien dobry wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
eee no kazda chce jakos wygladac tam pod spodem, zalozy bawelniane gacie i idz do ginia, nie to cos nie tak, mysle ze kazda kobieta jak idzie z taka wizyta to powinna byc czysta, zadbana na maxa w tych okolicach i z ladna bielizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiony topik
raczej:) teraz trzeba jeszcze rozwinac temat badania piersi. wczuwa sie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
nio, ja to lubie szorty, sa takie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
bada za kazdym razem, ale bardziej przyklada sie do tego na dole, zawsze wiecej uwagi poswieca i tak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
moj jak bada dół to gada, komentuje i tp., ale jak góra to nie patrzy mi na twarz, tak jakby sie krepowal ze jest troche wyzej i blizej - stoi zawsze blisko mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
musze przyznac ze jakos nie lubie jak bada mi piersi, nie wiem co mam robic jak stoi ze mna twarza w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiony topik
auć... szkoda. na wykad spadam, bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ha ha latwo powiedziec, nie mam odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
jakbym tak zrobila i on odwzajemnilby pocalunek to oki, ale jakby mnie pogonil, no i zawsze jest to ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
ha ha ha, slyszalam ze moj ginio, czasami umawia sie na kawe z poloznymi, ktore pracuja z nim w szpitalu, ktore tez sa jego pacjentkami, ale co jest wiecej miedzy nimi nie mam pojecia i nie wiem czy to tak do konca prawda, mowila to osoba pracujaca z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×