Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agataaaaaaaa

ginekolog też facet?Normalny?

Polecane posty

Gość sakad wiesz ze
zakochany, jeszcze nie tak dawno nic nie bylo o milosci a teraz juz, konwalie sa dopiero w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta panna Agatka
to sciemiara, wymyslila sobie historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
oooo, pojawilo sie zwatpienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na to wygląda
i chyba jej się pomysły skończyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówiłam że to ściemniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie....stało się...znowu swoje 5 groszy niedowiarki wrzuciły. Powiedzialam że ginek zakochany bo się tak zachowuje. dzwoni kilka razy dziennie, po pracy namawia na spotkania ale czepialskim musiałabym wytłumaczyć ze to moze nie jest zakochanie tylko efekt np. uczulenia na pyłki topoli...a tak na serio to po cholerre wchodzicie na ten topik??jeśli po to by odbierać ochote na podtrzymywanie topiku to gratuluję...udalo się. a konwalie????może z importu ha ha albo zamówił u wróżki. a jeśli komuś nie odpowiada wersja wydarzeń to proszę przyjąć do wiadomości że jestem ginem i w dodatku napalonym gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na to wygląda
ale reszta fajnie pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadowoleni????że też zawsze się jakieś ....znajdą....a taka byłam ciekawa czy dziewczyny zdobędą ginków i czy będzie sex na kozetce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pisze szczegółowo z uwzględnieniem pozycji sexualnch to źle bo lece na sex i jestem łatwa, niemoralna, gorsze innych. Jak zwalniam tempo bo kierowniczka goni z terminami to okazuje się że piomysły na wymyslanie i fantazjowanie mi się skonczyły....i co???jak wam dogoxdzić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka nie zwracaj na nie
uwagi....ZOŁZY jedne!!!!!!!, takie zawsze i wszędzie się znjadą. Pozdrawaim Cię serdecznie i czekam na dalszy tok wydarzeń :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaa
agatkagina wydaje mi sie,ze jestes smieszna pisac o takich szczegolach pozycje itd.Ile Ty masz lat? To jakas dziecinada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jaaaaaaaaaaa i innych
czy Agata prosi Was o ocenianie swoich działań czy poczynań???? Czy ktoś Wam każe to czytać?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anddzzia
no kolejko jutro z rana czekamy na relację :) ze szczególnym uwzględnieniem miny doktorka na widok pończoch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
Kolejka postaraj sie!!!!! Ośmiel go jakos, opowiesz szczegoly, to moze ja cos wymysle i uda sie tych ginkow usidlic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
nie mysl o tym czy bedzie klimat czy nie, kus go kus:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, ja tez sobie czasem czytam ten wasz topic, przyznam ze prawdziwa telenowela w wersji pisanej :-) Agata, nie przejmuj sie negatywnymi komentarzami, zawsze znajdzie sie ktos zawistny czy marudny. A co do tego, czy mozna sie zakochac w sobie w tydzien czasu...mozna!!! ja jestem na to przykladem. Po tygodniu codziennych spotkań, moj obecny narzeczony wyznał ze mnie kocha :-) Mowi ze mial takie cisnienie ze musial mi to powiedziec. a seksik był chyba po 5 dniach, wiec ktos powie ze to zwiazek oparty na cielesnosci... Czy ja wiem, jesyesmy ze soba 3 lata. Czego rowniez Agacie zyczę, zeby było caly czas tak zajefajnie jak teraz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejka pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooo drogie koleżanki uprzejmie donoszę , że nic wczoraj nie zwojowałam. Pan doktor oblał się dość intensywnym w kolorze i ślicznym rumieńcem, niestety do końca wizyty unikał kontaktu wzrokowego:( Podczas USG tak mocno i długo naciskał ręką o moje udo, że żałowałam, że te pończochy mam na sobie, bo kurcze nie ma to jaki skin on skin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
a cos mowil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani słowa tylko tyle co musiał - cztery razy się mnie pytał o to samo w ciągu 10 minut jak weszłam to się uśmiechnął ładnie, powiedział cześć jak sie rozebrałam i wskoczyłam na kozetkę to zjarał maksymalną cegłę potem podczas badania wgapiał się intensywnie w monitor, potem w wyniki, potem w okno, potem znowu w monitor komputera przegięłam? :( No Jezu przecież nie miałam na sobie pasa do pończoch wykończonego różowym misiem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
jejku nie przegilas, ja tez chodze w ponczochach, co to mam zakladac skarpetki podkolanowki, albo inne cos, zeby giniowi nie stanal, zeby mial komfort przy badaniu, bo go nie rozpraszam, zakladam ponczochy bo tak chce, a to czy on moze sie skupic czy nie to jego sprawa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
jak nie moze sie skupic to on ma problemik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czekałam w korytarzu to z nudów się przypatrywałam paniom w \"kolejce\":D - wszystkie miały spodnie i buty niesportowe, do których musiały mieć ubrane antygwałtki, no bo rajstop albo nawet pończoch chyba w taki upał nie włożyły do spodni to przynajmniej przede mną i po mnie miał spokój najlepsze jest to, że wcale mi nie było głupio.. śmiać mi się chciało jak wyszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ale fajny ten topik! naśmiałam się z tego że ginek się rumieni na widok pończoch:D Ja też mam takiego fajnego ginka mmm chyba wypróbuję pończochy.. tylko wybieram się dopiero jakos we wrześniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
antygwaltki!!!! to jest najgorsze co moze byc, ja na to patrzec nie moge a co dopiero zalozyc, jakbym byla facetem i zobaczylabym to u babeczki to przez miesiac by mi nie stanal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak wogole
wszyscy sobie poszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kolejki
Facet na ciebie leci ewidentnie, tylko się boi jak zareagujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam....nadal jestem szczęśliwa, spędzamy razem długi weekend i jest wspaniale!!!!pozdrawiam wszystkich, nawet tych co mi odebrali ochote na topikowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×