Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 fajnieco

czy tez uwazacie ze jestem idealna????

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰
ja mam 175 cm wzrostu i 55 kg i za艂o偶臋 si臋 偶e ka偶dy z was odwr贸ci si臋 ze mn膮 na ulicy, nawet je艣li jestem 偶yraf膮 czy czym艣 innym... poko艂ysze biodrami w mojej sp贸dniczce, i ka偶demu stanie ;D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
No k艂贸膰cie si臋 dalej, dajcie si臋 po艣mia膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
A ja mam 31 lat, dziecko p贸艂toraroczne, mam 167 cm wzrostu wa偶臋 59 kg, w biu艣cie mam 92 cm w talii 67 cm w biodrach 91. I co? puste smarkule

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
do go艣膰 12:26 175 cm i 55 kg to ty 偶adnych bioder nie masz, nie masz wi臋c czym kr臋ci膰 ... a je艣li masz fajne biodra czyli ok 90 cm, to pewnie biustu nie masz... jakie艣 pewnie 85 w biu艣cie masz pisze to facet

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Naprawd臋 wysocy faceci +190cm gustuj膮 g艂贸wnie w niskich dziewczynach, ja mam 164 cm i nigdy nie mialam faceta ni偶szego ni偶 188, oni strasznie lubi膮 takie malutkie, drobniutkie. M贸j by艂y kt贸ry mia艂 192 cm powiedzia艂, 偶e niedobrze mu si臋 robi jak widzi takie baboch艂opy. Zero w takich kobieco艣ci, gracji... Faceci uwielbiaj膮 nosi膰 na r臋kach s艂odkie i drobne kobiety, a nie jakie艣 olbrzymy. 艢wiat mody wypromowa艂 idea艂 kobiety 180 cm 50 kg, ale we藕my pod uwag臋, 偶e w tym 艣wiecie projektanci to g艂贸wnie geje, kt贸rych kr臋c膮 sylwetki 15letnich ch艂opc贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
W艂a艣nie. Ja mam 163 cm. m贸j m膮偶 ma 187 cm. jego siostra ma 181 cm. i nie ma w sobie gracji. poza tym garbi si臋. nie wiem chyba czuje si臋 藕le z takim wzrostem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
170 cm, 52kg, 89/63/87 dupa to nie wszystko autorko. calosc musi wspolgrac. biodra mozesz miec szerokie ale d**e plaska.rownie dobrze mozesz nie miec cyckow. wzrost,ok,male jest piekne :) jeszcze jak do tego buzia ladna to tak,jestes prawie idealna. z tym,ze troche samokrytyki by sie przydalo.Bardzo narcystyczna jestes,a to wielka wada

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×