Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekuś

wiosną chyba już na dobre odbija

Polecane posty

Gość czekuś
Tewu, no to masz fajnie z tym ciepłym łóżeczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tewu
Czekuś a śnij sobie śnij....bo we śnie to nie grzech....tylko nie oszukuj z tym snem ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykada
tewu;) też mam z tym problem ale odpowiedz na pytanie kogo szukasz;) a może Masz gonitwe myśli i nie możesz spać ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekuś
Ja uwielbiam być sama w domu. Wtedy czuję się naprawdę ok. A swoją drogą wiecie, że prawie 60% mężów zdradza na delagacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna lola
...tylko spróbuj go uczynić świadomym snem... może nie będziesz już musiała zastanawiać się nad tym czy... :) ? hihi, a jednak grzesznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tewu
smutna a co Ty bedziesz z calym tym czasem i domem robila?...przeciez to zanudzic sie mozna ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna lola
czekuś... nawet gdyby... to nie upoważnia... ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekuś
Tewu, nie wiem naprawdę co masz na myśli?? Ja grzeszę tylko przez sen...jak do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tewu
cykada czy trzeba szukac zeby znalezc?? nic gorszego niz sie ograniczyc na starcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekuś
Jasne, że nie upoważnia, ale daje wiecęj mozliwości. I wytłumaczyć sobie mozna poniekąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna lola
będę po nim biegać, przymierzać zasoby szafy, gotować drogie jednoosobowe obiady, czytać do późna w ciszy, będę głośno słuchać muzyki, potem odetnę prąd, przerzucę się na świeczki, będę chodzić nago i będę śpiewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tewu
smutna gdyby Twoj maz wiedzial co robisz jak go nie ma.....a swoja droga czy az tak musisz sie ograniczac gdy On jest w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekuś
Masz rację Smutna. To jest to co kobiety kochają robić kiedy są same w domu...no i jeszcze zastanawiają się czy zdradzić męża??!!Hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna lola
moi drodzy :) nie mam męża - to było o moim-domniemanym-mężu w przyszłości ;) zonk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tewu
drogie Panie mysle, ze moj czas na zasluzony odpoczynek wlasnie nadszedl...bylo mi bardzo milo i kto wiem moze kiedys bedzie dane nam znow spotkac sie w odmetach cyberprzestrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekuś
W takim razie było mi bardzo miło. Jeżeli ktoś miałby ochotę pogadać jutro, zapraszam po godz.22 Dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna lola
dobranoc :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykada
tewu do miłego spotkania w necie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekuś
Dzisiaj pada deszcz. Jest smutno i zimno. Chciałoby się do kogoś przytulić, ale...nie ma nikogo. Ani meża ani kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna lola
u mnie dopiero zanosi się na deszcz może wróżka miała rację... Czekuś, jak długa ta delegacja :) ? [miotasz się między mężem a kolegą... ja miotam się między nim, a jego brakiem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna lola
oj ;) niech będzie zamiast miotam - nie mogę się zdecydować/waham się :) co wy tak z tym alkoholem... już drugi :) może ten sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1
wiesz co czekus??? jestem mlody nie mam zony, za to mam dziewczyne i nie wyobrazam sobie zebym mogl ja zdradzic, jesli z nia jestem i ja kocham! i chyba nie ma nic gorszego dla mezczyzny niz zdrada jego kobiety i ti jeszcze z wlasnym kumplem!!!wez pomysl jak go tym zranisz jesli to zrobisz! a przeciez go kochasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekuś
Witam ponownie. Jak samopoczucie w ten deszczowy wieczór? Czy komuś przeszła lub naszła ochotę na zdradę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekuś
do ja1. No to naprawdę pozazdrościć Ci podejścia do związku. Tylko czy tak będzie zawsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna lola
czekuś jeszcze nie mam kogo zdradzać:) jaknarazie samą siebie... a jak u Ciebie sprawy stoją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna lola
to oczywiste, że ja1 nie ma żony - to widać z tego co napisał... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekuś
Tak sobie. Wydaje mi się, że popadam w paranoję. Sama się nakręcam i nie wiem czy to dobrze.Poza tym nie mogę przestać o nim myśleć.Przeraża mnie to i chyba przerasta, ale nie potrafię odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekuś
a tak w ogóle to witam Cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×