Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antoska

Ranking naj...lepszych i gorszychsalonów kosmetycznych, fryzjerskich

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem po wizycie w salonie Jean Louis David w Poznaniu w Malcie.... w sobotę biorę ślub... a od 2h ryczę z przerwami na powstrzymywanie się od łez. Wcześniej ścinała mnie Pani Wioletta, młoda blondynka.. i byłam zachwycona! Nigdy nikt tak dobrze mnie nie ostrzygł i nie wymodelował mi włosów.. coś pięknego! A wierzcie mi lub nie, odwiedziłam już X salonów fryzjerskich. Historia z dziś jest niesamowicie barwna. Salon JLD w Poznaniu w M1. Wpierw byłam umówiona na godzinę 19, rano sie nastąpiła zmiana, godzina 13. Z racji tego, że siostra tam pracuje, miała nałożyć mi farbę jakaś dziewczyna, która jest tak od niedawna i jest na przyuczeniu. Obiecano mi, że doświadczone fryzjerki będą "czuwały". O 13 dostałam informacje, że mam poczekać PÓŁ GODZINY, bo ta na przyuczeniu jeszcze obcina jakiegoś faceta. Przychodzę o 13:30 dalej nikt nie ma dla mnie czasu. 13:45 wchodzę i poddenerwowana pytam czy ktoś się mną zajmie, bo juz nie mam czasu i zapłacę wiecej niz wczesniej ustalaliśmy, ale musze dzis te wlosy pofarbować bo na czwartek i piątek miałam już masę rzeczy do zrobienia przed ślubem. Usłyszałam, ze kurcze....juz dziś nie dadzą rady. Jak sie domyślacie, byłam ładnie mówić zdenerwowana. Pojechałam zatem do Galerii Malta z nadzieją, że będzie tam Pani Wioletta. Niestety miała dziś wolne... ale moga mnie pofarbować.... i po minucie zostałam zawołana przez Panią, którą pierwszy raz widziałam tam na oczy. Moje włosy były blond z jaśniejszymi końcówkami, a przy głowie ciemniejszy blond, takie "ombre". Powiedziałam, że biorę ślub za 3 dni i aby elegancko wyglądała fryzura to chcę, aby całe były w jednym odcieniu blondu, jak to w zwyczaju mają, wybrałam zdjęcie z katalogu, typowy jasny dość blond. Pani która wykonywała usługę było widać i słychać że jest nowa (podeszła do mnie szefowa i mówiła fryzjerce co ma robić, co wydało mi się dziwne, dlaczego przy tak waznej okazji ma się mną zajmować Pani w średnim wieku, która dopiero zaczęła tu pracę ?!) Zaczęłam się stresować.... Pani nałożyła farbę, i czekamy.... w miedzy czasie słysze, jak szefowa co chwilę tłumaczy jej co i jak... mój był coraz wiekszy. Poprosiłam takze o kurację maską. Minęło około 40 minut, Pani zmyla mi farbę i nałożyła maskę.... aby lepiej zadziałała nałozyla mi folię... po chwili przeszła szefowa i .... pokazała jak bardzo źle została nałożona na mnie folia, wszystko zdjęła i zaczęła nakładać ją swoją techniką tłumacząc fryzjerce. Zaczęłam nie dowierzać w to co widze.... Ale ok.... i tak juz bylo za pozno na cokolwiek, wiec zaczelam liczyc na cud.... zmyła mi fryzjerka maske, umyła włosy, niestety nie została przeszkolona z wycierania włosów, wiec woda na fotelu spływała mi po całej twarzy pod koszulkę az... fryzjerka byla bardzo sympatyczna, ale niestety widać było braki, które nie rozumiem dlaczego były nadrabiane m.in. moim kosztem? Zaczęło się suszenie... fryzura dodała mi z 30 lat, a nowy, rudy kolor doprowadził do tego, że nie byłam w stanie powiedzieć czegokolwiek ponieważ powstrzymywałam się od łez i zaciskałam zęby, bo osłupiałam. Marzyłam by stamtąd zniknąć w sekundę. JA ROZUMIEM, ŻE NAWET JEŚLI SIĘ MIAŁO WŁASNY SALON A POTEM ZROBIŁO SIĘ PRZERWĘ TO TRZEBA NADROBIĆ BRAKI I SIĘ PODUCZYĆ, DLATEGO NIE MAM ZADNEGO ŻALU DO PANI KTÓRA MNIE OBSŁUGIWAŁA, NATOMIAST NA MIEJSCU SZEFOWEJ NIE POKAZAŁABYM SIĘ WIĘCEJ W WŁASNYM SALONIE PO TYM, JAK KIEROWAŁA NOWĄ PRACOWNICĘ, WIDZIAŁA CO SIĘ DZIEJE I NIC Z TYM NIE ZROBIŁA. WSZYSCY POZOSTALI FRYZJERZY SIĘ NA MNIE DZIWNIE PATRZYLI, A MI POWOLI NAPŁYWAŁY ŁZY DO OCZU PO TYM WSZYSTKIM I NIE OTWIERAŁAM UST Z STRACHU, ŻE WYBUCHNĘ PŁACZEM. ZAPŁACIŁAM PRAWIE 200ZŁ I WYGLĄDAM JAKBYM MIAŁA Z 60LAT. MAM RUDE WŁOSY PRZY GŁOWIE, BLOND KOŃCÓWKI I AŻ " NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ" JAK ZA 2 DNI POJAWI SIĘ MÓJ CIEMNY BLOND ODROST, A ZA 3 DNI ŚLUB... NIE ROZUMIEM, PRZECIEŻ POKAZAŁAM ZDJĘCIE Z CAŁYMI WŁOSAMI W JEDNYM KOLORZE.... A WYSZŁAM Z OMBRE... RUDO BLOND... KOŃCZĘ TO PISANIE, BO ZARAZ SIĘ ZNOWU PORYCZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAK NAPRAWDE DO grona tych najlepszych fryzjerów moze dołączyc równiez ten salon http://strefafryzur.com/ Jeden z najbardziej profesjonalnych w miescie, z najlepszymi fryzjerkami i oczywiscie z bardzo dobrymi cenami a to jest bardzo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawde jesli pójdziemy do dobrego salonu to mozemy byc spokojne i o farbe i o to jak dany kolorek bedzie wygladal na naszych włosach, bo zawsze bedzie dobrze dobrany. A co do salonu to na pewno moge polecic salon w Krakowie Strefę fryzur. Ja najczesciej chodze do dziewczyn w biurowcu Herbewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igulla
Zwracajcie uwagę który salon oferuje zabiegi na regenerację włosów dzięki wykorzystaniu systemu REPLEX, myślę że świadczy to o wysokiej jakości proponowanych usług z dbałością o dobro klientek zdrowie ich włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja musze wybrać sie do któregoś z tych salonów. Powiem Wam przy okazji ze też boje sie efektów, bo sama mam ciemne włosy, a przejscie na jasny to długa robota i tutaj rzeczywiscie troszkę musi to potrwac. Ale na szczescie skoro jest dobry i niedrogi fryzjer to mysle ze zawsze warto spróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie ze jak sie trafi do dobrgo fryzjera to już raczej będzie sie do niego wracac. Ja tak mam jesli chodzi o Dorothy Studio i fryzjerka Pani Aneta - blondynka. To jest to miejsce do którego zawsze sie wybieram kiedy chodzi mi po głowie zmiana fryzury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to dobrym salonem jest na pewno www.salonmagia.eu, gdzie można wykonać wiele rzeczy od regeneracji, przez cięcie, farbowanie, trwałą i prostowanie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salony wraz opiniami znajdziecie na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba złapałam Pana Boga za nogi, bo trafiłam chyba na najlepszy salon w stolicy http://www.dorothystudio.pl/ mega fajne miejsce, bardzo profesjonalne i niechce sie stąd wychodzić. Polecam Wam panią Anetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabiaw
Jld poznań dworzec główny. Tragedia, szczególnie blondynka z tatuażami, zero zaazgazowania, strzyżenie męskie jak u pierwszej lepszej fryzjerki za 15 pln. Maszynka i na "zero". Byłem w wielu salonach jld ale ten był nsjgorszy. D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze jak już raz trafi do dbrego salonu to potem nawet jest w stanie dojechać tam bo wie czego moze sie spodziewac i jakie to mogą byc dobre efekty. I całkowicie Wam rozumiem, bo sama własnie też bym tak robiła. A jeszcze jak dochodzi do tego dobra cena to mamy wszystko w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wam salon fryzjerski Dorothy studio na Zimnej 2. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera, świetne kosmetyki. Korzystam z ich usług od jakiegoś czasu i pierwszy raz w życiu jestem zadowolona z mojej fryzury, a uwierzcie mi przetestowałam już wiele warszawskich salonów. Ceny też mają jak najbardziej przystępne. A do tego czeszą się u nich nasze rodzime gwiazdy więc tez świadczy to o randze salonu. A jesli miałabym wskazywać na fryzjerkę to na pewno na panią Sylwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile zapłacę za taki zabieg dekoloryzacji w Strefoe fryzur ? Tak bym chciała wlasnie zejsc z kolorku ciemnego na jakis jasniutki brązik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubie salon black pearl w krakowie (ul szlak), jest bardzo profesjonalny, elegancki i niedrogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszym salonem w krakowie jest Black Pearl w krakowie (ul szlak) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikajcie salonu Maja w milanówku i Grodzisku maz. Pani wlascicielka zaopatruje salony w kosmetyki kupione w kiosku u pani Zosi na stacji. Widzialam na wlasne oczy. Najtansze odzywki i inne przybory. Bierze ilosci hurtowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo sobie chwale mad clinic we wroclawiu. robilam tam mezoterapie i inne zabiegi na twarz, no i sie nie poznaje, jakby 10 lat mniej. a co do samego gabinetu, to atmosfera bardzo mila i cenowo tez spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie czesała bardzo fajna fryzjerka z tego salonu http://www.dorothystudio.pl Ja teraz na lato też do niej się wybieram- ma na imie Sylwia. I wiem ze u niem w cenie promocyjnej zrobicie kolorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy kupujecie farne w sklepie to dobrze wiecie, że kolor w palecie, albo, jaki widzimy na opakowaniu na naszych włosach może być inny, więc może lepiej pójść do kogoś kto nam dobierze odpowiedni kolor? I postara się o to, żeby włosy miały odpowiedni odcień. Dlatego polecam na pewno salon Dorothy Studio w Warszawie. Jeden z najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margola25
W Gdańsku są 2 punkty BeautyBox Nails więc jeśli chodzi o paznikcie to zdecydowanie najlepsze jakie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam!!!!Chyba opinia negatywna tylu ludzi to nie jest przypadek...chcialam ściąć włosy jakieś 3,4 cm a pani fryzjerka sciela mi chyba 10 cm i to w dodatku bez żadnego cieniowania...wlosy w ogóle sie nie układają...beznadzieja...salon W PLazie Poznan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem pod wrazeniem, uwielbiam do Was przychodzić. Zawsze wiem ze wyjde bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz możesz iść na kompleksową ochronę podczas zabiegu farbowania i rozjaśniania o regeneracja systemem CHROMAPLEX - http://www.osmo.uk.com/care/chromaplex%E2%84%A2/chromaplex%E2%84%A2-bond-builder.aspx, teraz gdy nosimy czapki (włosy wysuszają się i łamią) na głowie i jest zimno, to włosy wymagają dodatkowego nawilżenia aby utrzymać je do lata w dobrej kondycji. Polecam własnie w kontekście idealnego zabiegu i sprawdzonego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazne jest również to aby na niektóre z tych zabiegów chodzić do fryzjera. Ja mam swojego ulubionego na ul.Zimnej2 w Warszawie. Tu raz na mc chodze na zabiegi pielęgnujące. Naprawde pomaga to włosom zysakc blask i dobrze wyglądac. No i mozna ułożyć fryzurkę na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarencjaa11
Według mnie jednym z najlepszych salonów fryzjerskich jest Shake Your Head. Zawsze idealnie dobrana farba do włosów, miła atmosfera, fachowa obsługa. Ja chodzę do pana Grzegorza Dużego do warszawskiego salonu, ale wiem że mają też oddziały w Katowicach i Książenicach. Szczerze polecam, to naprawdę salon z wyższej półki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magłoska900
Dorzucam miejsce z Poznania: gabinet makijażu permanentnego w Kamienicy Parkowej. Mają dobre ceny i wiedzą jak podejść do klientki. Miło i profesjonalnie. A tu strona: http://www.imperial-pernament-makeup.pl/ :) Jeśli chodzi o makijaż permanentny to są najlepsi w Poznaniu - jak dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musicie sie wybrać do salonu Dorothy na Zimnej 2 w Warszawie. Mogę Wam nawet polecić moją fryzjerkę Panią Anetę. Mega profesjonalny salon, jak mi nałoży farbę to nie ma tak ze po 3 tygodniach sie zmywa... spokojnie chodze do czasu 5cm odrostów i ze 3mc. I na 100% bedziecie zadowolone z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×