Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antoska

Ranking naj...lepszych i gorszychsalonów kosmetycznych, fryzjerskich

Polecane posty

Gość gość
To prawda, że coraz więcej z nas sięga własnie po takie suplementy. Ja sama zaczęłam kurację Revital Hair. To co dla mnie jest wielkim plusem to to że jest to kapsułka, wiec bardzo szybko się przyswaja i przyjmuje sie tylko raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam salon Black Pearl w Krakowie :) genialny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kategorii najlepszy salon fryzjerski mój numer jeden to: Kreatywny Salon Fryzjerski NOWA FALA w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Reducie w Alejach Jerozolimskich w salonie Revlon doskonałą fryzjerką jest pani Ewa wspaniale robi farbę prawdziwa profesjonalistka. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś może gdzie pracuje polecana wyżej Pani Eliza, która pracowała w Revlon w CH Reduta? Byłem mega zadowolony z strzyżenia u Pani Elizy i niestety już tam nie pracuje...jeśli ktoś wie, gdzie ją znajdę będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam nie ma to jak profesjonalny fryzjer z którego salonu nie uciekaja tak fryzjerki jak piszecie powyzej i gdzie macie pewność ze ani one sie nei zmienią a z kazda wizytą będzie to wygladało jeszcze bardziej profesjonalnie. A w czasie karnawału to nawet z kolorkami mozna zaszalec http://www.crazycolor.pl/galeria-crazy-color

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ten salon jest bardzo elegencki, fajne miejsce tak ogólnie bez zadnej spinki, bo w niektórych salonach trzeba powiedzie c jest dretwo i jak cżłowiek przychodzi to nie wie jak sie zachować z kim rozmawiać. A tu naprawde jest bardzo ok i sama mogę polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja tez do tego cos dokładam od siebie http://strefafryzur.com/ Jeden z lepszych i najbardziej profesjonalnych jak dla mnie salonów w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam fantastyczna fryzjerkę ktora poleciła mi moja znajoma wizażystka i naprawde bardzo chwaliła. To p. Agnieszka w salonie Dorothy Studio na Zimnej 2 w Warszawie. Jest świetną kolorystka i świetnie dobiera fryzury... Od pewnego czasu w ogóle nie zmieniam fryzjera, bo i nie ma po co skoro znalazłam, żeby nie przechwalić ideał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na salon Jean Louis David w Poznań Plaza, przedłużałam tam włosy, które zsunęły się po tygodniu. Złożyłam reklamację, która została odrzucona. Ile zapłaciłam możecie się tylko domyśleć ... Zdecydowanie nie polecam i ostrzegam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj byłam po raz pierwszy w salonie Jean Louis David Poznań Plaza , który dość negatywnie z początku mnie zaskoczył ... Żadna z Pań nie chciała się mnie podjąc (miałam do wycieniowania różnice pomiędzy włosami przedłużonym, a moimi - noszę włosy od 9 lat przedłużone i podobną sytuację miałam już 2 lata temu w innym salonie i przyznam szczerze, że nie spotkałam się z czymś takim nigdy ... ). Panie komentowały - słyszałam to, więc nie było to dla mnie zbyt miłe i komfortowe ... :( Przyznam szczerze, że już chciałam wyjść. Później podjęła się moich włosów i zaryzykowała jedna Pani (Pani ta dopiero w praktyce i zawodzie była 4 lata - wraz ze szkołą, więc dość krótko). Bardzo się stresowała ale była bardzo miła :) - jestem dość męczącą klientką. Wyszłam bardzo zadowolona od Pani Dominiki i Ją wynagrodziłam dodatkowo za Jej pracę, aby czuła się doceniona i uwierzyła w siebie bardziej :)! Zachowaniem Jej koleżanek po fachu z dłuższym stażem byłam zażenowana ... PANIĄ DOMINIKĘ ( w długich włoskach) BARDZO UTALENTOWANĄ GORĄCO POLECAM :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam salon urody escada w Gnieźnie panie bardzo miłe uśmiechnięte doradzają makijaż ślubny i fryzura rewelacja.a wy co polecacie w Gnieźnie? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tez własnie Strefa fryzur w Krakowie tutaj jest godna polecenia. Tak naprawde najlepszy salon fryzjerski na który ja trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś chce przedłużyć rzęsy to polecam Panią Patrycję http://miu.com.pl/. Wykonuje też inne zabiegi, ale z nich akurat nie korzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze musze koniecznie wspomnieć o salonie Studio fryzur w biurowcu Herbewo. Tu jak pójdziecie do Pani Karoliny to dobra wiadomość bo mozecie liczyć na 30% taniej na usługi fryzjerskie u niej do końca lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam dobrych salonów fryzjerskich w Krakowie, ale z kosmetycznych polecam Mobilny Instytut Urody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do dobrego salonu fryzjerskiego ( ja polecam studio Dorothy na Zimnej 2 w Warszawie) i zrób sobie kuracje na włosy.Mysle ze to bedzie zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem dla Twoich włosów. Do tego mozesz byc pewna ze Twoja włosy bedą dobrze odzywione bo pracują na kosmetykach OSMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z salonu do ktorego sama chodze - Dorothy Studio. To miejsce w którym wiem ze zawsze moje włosy beda idealnie zrobione. A do tego moge byc spokojna o pielegnacje bo pracuja na kosmetykach Osmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polece salon "Fryzlona" w Warszawie,Fajnie wyprowadzaja mi wlosy po samodzielnej nieudanej koloryzacji.Przyjemna atmosfera i co mi sie podobalo nie ma przerostu formy nad trescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry fryzjer to nie wszystko. Trzeba mieć zdrowe włosy. Spróbujcie kapsułki RevitalHair od Aliness!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gorąco mogę polecić Panią Irenkę z salonu Gnatyshyn znajdującego się na Warszawskim Ursynowie. Super stylistka, która rozumie oczekiwania klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawde jesli chodzi o Kraków bo wspominacie o dobrym salonie fryzjerskim to na pewno warto polecić http://strefafryzur.com/ I ja wiem ze tak naprawde nie ma lepszego jesli chodzi o profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
La Pelle we Wrocławiu ulica Energetyczna 8/4. Wg mnie jedno z lepszych miejsc,w których byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze polecam jelsi szukacie dla siebie odpowiedniego takiego miejsca. A i cenowo jest jak najbardziej na tak. bo ja płace nawet do 80zł taniej niż zapłaciłabym u innego fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chodze raz w miesiąc, bo niestety mój siwy odrost nie daje o sobie zapomniec i musze go nieustannie likwidować. A tam mam taniej, profesjonalniej. Zresztą nie znalazłam lepszego salonu od tego http://www.dorothystudio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita999
Gorąco polecam salon Vici w Krakowie. Pracuje tam Pani Ania, bardzo zdolna fryzjerka, której specjalnością jest farbowanie włosów. Mi ostatnio zrobiła piękne ombre, dokładnie takie jakie chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem najlepszy i bezkonkurencyjny jest salon belleza: bellezza.kalisz.pl Profesjonalizm w kazdym calu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×