Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antoska

Ranking naj...lepszych i gorszychsalonów kosmetycznych, fryzjerskich

Polecane posty

raczej odradzam Toni&Guy w Warszawie - w hotelu Hyatt (róg Belwederskiej i Sobieskiego) ceny koszmarne poza tym zrobili mi taką fryzurę, która absolutnie nie pasowała do moich włosów (lekko kręconych - a fryzura była ładna, pod warunkiem, że miałabym proste) potem włosy odrastały mi pół roku z fryzjerów polecam Krzysia, był na Chmielnej, teraz jest na siódmym piętrze Warszawskiego Centrum Finansowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Warszawie
Zdecydowanie salon Ostre Ciecie na Migdalowej 10!!!! To byl strzal w 10, zreszta namiar ten zdobylam tutaj, na kafeterii. Mam krecone wlosy. Nikt nie potrafil mnie sciac, tak zeby sie dobrze ukladaly! A tutaj: nawet nie musze sie czesac. Co prawda pan jest fanem wlosow prostych, ale..to tez wyszlo mi na dobre! Bo pokazal, ze w prostych moze byc mi bardzo fajnie:) Wykonal ciecie na mocne krecenie sie wlosow i potem rozprostowal prostownica, zaznaczajac ze efekt nie jest taki, jaki bylby przy specjalnym cieciu do wlosow prostowanych. Teraz juz jestem po umyciu i znow mam loczki, ale...no kto wie, kto wie:) moze zakupie prostownice:) Jestem na tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Warszawie
..ach..cena..50-60 zl za ciecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saxofonistka
W KALISZU polecam Anna na Babina, śwetne fryzury, cieniowanie z myciem i innymi bajerami 25, czesanie ok 50, ale ja mialam długie wlosy i jeszcze poprosiłam o skrecenie to 70 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onna14
polecam mały salonik w krakowie na galla 10 czy jaakoś tak, nie wiem jak sie nazywa, ale gościówa, która ma ten salon wie co robi, zrobiła mi dokładnie to co chcialam. nie zdzierają w każdym razie, bo to nie firmówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym tam nie poszła
Nie polecam salonu stylizacji paznokci w katowicach na ulicy sowińskiego5 obok solarium.... kumpela robiła tam sobie paznokcie a ja sobie zobaczyłam jak pani dezynfekuje narzędzia....masakra... narzędzia wsadziła do kubeczka...takiego w którym się pije herbatę wlała płyn do dezynfekcji i wodę.... zamiast kupic wanienkę do sterylizacji za 30 zł., powinna odpowiednio odmierzyc ilość płynu w stosunku do wlanej wody i narzędzia powinny się całe moczyć a nie same ich końcówki, a potem powinny byc wysterylizowane w autoklawie.......i nie ma uprawnień do robienia pedicuru, a go wykonuje szczerze nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka anastazja
jesli ktos poszukuje dobrej kosmetyczki w okolicy poznania to szczerze polecam "GABINET KOSMETYCZNY MONIKA " w luboniu.sama trafilam tam przez przypadek i pozostalam wierna klientka.gabinet jest maly prowadzony przez jedna osobe co zapewnia wspanialy klimat .Pani monika ma zlote rece,pracuje na doskonalych kosmetykach.jest osoba niezwykle otwarta i sympatyczna,mloda i bardzo dokladna.ceny sa na kazda kieszen,mozna liczyc na wiele promocji i gratisow. doskonale miejsce dla ludzi ceniacych spokuj i pelne poswiecenie uwagi klientowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola2009
Polecam fryzjera Pawła z salonu w Warszawie ul. Krypska 30A lok. 2 róg Krypskiej i Igańskiej głwnie strzyżenie męskie,ale również damskie krókie fryzury.Strzyże brzytwą nożyczkami i maszynką!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola2009
Zapomniałm dodac salon nazywa się Fryzjernia(salon-fryzjernia.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastuchOIU
JEDYNE CO MOGE POWIEDZIEC TO ODRADZAM SALONY LAFAYETTE W POZNANIU--DUZO GADAC NIE TRZEBA NAJLEPSZA \"WIZYTOWKA\" SA CH WLASCICIELKI-A. I G. PETCZKE-KTORE MAJA NA GLOWIE PO 3 WLOSY I DO TEGO ZAWSZE TLUSTE--WIEC JESLI TEZ NIE CHCECIE TAK SKONCZYC TO OMIJAJCIE TE MIEJSCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to siup....
a w Gdansku? co polecacie??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.
Rzeczywiście, najgorszy salon w jakimkolwiek byłam (a byłam w wielu) to La Fayette w Poznaniu z Plazie. Obsługa ma bardzo lekceważące podejście do klienta. Powiedziałabym, że mają klienta w d... i w dodatku dają mu to dosadnie odczuć. Usługa jest bardzo kiepskiej jakości w stosunku do ceny. Wszystkim, którzy oczekują profesjonalnego fryzjera z miłym podejściem radzę wybrać się do jakiegokolwiek innego salonu, bo ten jest wręcz beznajdziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rastaa
Bardzo dobry fryzjer męski oraz damski lecz tylko od krótkich fryzur jest na Grochowie ul.Krypska 30 A lok. 2(róg Krypskiej i Igańskiej)tel. 22 870-75-54salon nazywa się fryzjernia,a Fryzjer Paweł,,jest mistrzem fryzjerstwa także nie trzeba chyba nic więcej dodawać :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena 27
ja mieszkam w małej miejscowości czyli w żorach polecam kosmetyczke Panią Kasie z fashion look, bardzo miła i ma dużą wiedzę mają dużo zabiegów praktycznie z każdym problemem sobie radzą robiłam tam już i paznokcie i makijaż i zabiegi na ciało robią też zabiegi laserem współpracują też ze stylista włosów pan Darek bardzo fajnie obciął mi włosy nawet nie musiałam myśleć co mi pasuje :-) chodzę tam już ponad rok i polecam wszystkim naokoło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicki_1980
‘GLAMOUR’ TO NAJGORSZY SALON FRYZJERSKI W LONDYNIE!!! Jakis czas temu poszlam tam na balejage… fryzjerka tak mi spalila wlosy i tak niepoprawnie polozyla I zmieszala kolory ze wygladalam jak klaun!!! Nie bylam w stanie wyjsc tak na ulice czy isc do pracy wiec dnia nastepnego musialam udac sie znowu do fryzjera… cale szczescie znalazlam porzadnego fryzjera na Picadilly C. ‘The lounge’ – polecam!!!. Nikomu, nawet najwiekszemu wrogowi, nie polecam ‘Glamour’ – rzeznia dla wlosow!!! KOSZMAR!!! No i manager – zero profesjonalizmu – prostak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduska113
polecam salony krzysztof... jest na kazda kieszen i kazdy klient nie wazne u kogo jest strzyzony od stazysy przez technikow i stylistow oraz dyrektorow artystycznych i samego Krzysztofa jest traktowany bardzo dobrze mila usluga zawsze doradzaja..:) nie spotkalam sie jeszze z sytuacja zebym musiala skladac relamacje:) ani nigdy nie bylam swiadkiem reklamacji:) jest nawet stronka tych salonow www.salonkrzysztof.pl albo wpisac google i bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białaaa
a Białystok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rpiotrek13
Co myślicie na temat salonu "Jean Louis David", który obecnie mieści się w Poznań - Plaza, na miejscu LAFAYETTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam...................
galeria fryzur chełm- wlascicielka spalila mi wlosy rozjasniaczem. a niby pracuja na goldwelu! arogancka i wyniosla! i bardzo droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liskaa87
polecam Studio kosmetyczne Body Control w Katowicach naprawdę miła i przytulna atmosfera pełna dyskrecja i profesjonalne porady. Poszłam tam ze swoim problemem skóry i naprawde jestem zadowolona bede wierna temu salonowi ponieważ zawsze mogę liczyć na termin a i jakis gratisik dołączą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy był ktoś w lafayette w Malcie ? u Nicoli ? albo u kogo kolwiewiek ? i jaką wystawiacie opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda xs
w malcie-super!cała ekipa uprzejma i profesjonalna.polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_aw_ied_zio_na
witajcie, byłam w jean louis david w Poznań Plaza, uważajcie na fryzjerkę Patrycję - mała niepozorna dziewczyna, która skopała mi fryzurę. Chciałam tylko by zrobiła mi skos, pokazałam jej fotkę jak to ma wyglądać, nie chciałam by skracała mi boki tylko po prostu zrobić skos, a ona cięła mnie 50 minut skracając i skracając, zwróciłam jej uwagę, że nie widzę żadnego skosu itp, ale ona znowu swoje, gdyby to była płatna usługa (miałam kupon) to na pewno bym nie zapłaciła. Niby taki renomowany salon, a zatrudniają tam osoby nieprofesjonalne, pewnie nie wszystkie, miałam po prostu pecha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma była miesiąc temu w jean louis david w poznań plaza --- masakra---to co jej zrobili na głowie!!! Okropny kolor, fryzjerka powiedziała jej najpierw że nie mają wszystkich farb i nie ma tego koloru który sobie wybrała a potem że ona wymiesza kilka i wyjdzie taki sam!!! Koleżanka uwierzyła w te brednie i kolor wyszedł jak sraczka, dobrze ze nie ścinała jej włosów(bo znajoma już nie chciała po tym jak zobaczyła kolor) NIE POLECAM !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline_78
Wiadomo że w każdym mieście ten ranking będzie wyglądał inaczej. Ja akurat jestem z łodzi i tutaj moim numerem 1 jest ten salon http://www.dourody.pl/objects,501,opis.html , chociaż jest kilka innych godnych uwagi :) jednak nie lubię za często zmieniać fryzjera czy kosmetyczki. Jak trafię na "perełkę" to już zostaję wierna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo922
Aja od kilku miesięcy testuję fryzjerów z salonu Magia w Poznaniu i generalnie wszyscy prócz Pan Grażyny :) makabra choć już nie pracuje :) Teraz od niedawna jest Marek też udziela się na pokazach, modelingach itd., jego fryzury wygrywały jakieś tam nagrody, ale to w jaki sposób on tnie nakłada kolor i zawsze doradza, a jak uważa że to mi nie pasuje to tego nie zrobi :) Marek Daria i Beata moim skromnym zdaniem są wiele warci polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzi z branzy
Jak bedziecie chodzic na " kupony" to tak was beda scinac laski po kursach.. Prawdziwy mistrz to tylko ktos zarejestrowany w cechu rzemiosl roznych ktory zaliczyl egzamin mistrzowski a wczesniej czeladniczy. Zawsze nalezy sie pytac o te szczegoly zanim powierzycie komus swoje wlosy. Nie ma mozliwosci by ktos po szczatkowym kursie fryzjerskim potrafil umiejetnie zadbac o fryzure,to samo dotyczy roznych wycinanek i asymetrii ktore tworza ludzie ktorym brak techniki strzyzenia. Nie zawsze fryzjer polecany w gazecie/magazynie/tv jest tym ktory jest najlepszy poniewaz dobry PR ma sie nijak do umiejetnosci takowego... Czesto ludzie oceniaja fryzjera po wystroju salonu a nie po aktualnych dyplomach(spojrz zawsze na date takowych!!!!) wiszacych na scianach.Czym wiecej zagranicznych swiadect tym wiekszy jego poziom... Stylistka po 3-6 latach nic nie potrafi...Potrzeba 10-15 lat by miec poziom pozwalajacy na sukcesy w zawodzie. Milych przemyslen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo922
Dosłownie , ale ludzie często patrzą a bo tu brudne, a bo tu brzydkie a bo to takie tanie ale płacić chcą grosze a efekt ma być 1 klasa niestety tak to zazwyczaj jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_626
Najgorszy salon fryzjerski w krakowie to FENIX na ul felińskiego 33 w salonie pracuje sie na dziadowskich produktach a do ukladania maja tylko 1 rodzaj lakieru 1 pianke i 1 sprej po prostu dramat a fryzjerska ktora tam pracuje to chyba jest dopiero co po szkole porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skopany makijaż permanentny
Zgadzam się co do opinii o lafayette, nikomu nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×