Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiakkk

Rzeczoznawca majątkowy!!!

Polecane posty

Gość PotrekP
UWAGA!!! Jeśli ktoś rozważa praktyki to ostrzegam przed SPWN. Sam stałem się ofiarą, choćby nie wiem jak bardzo się starać to raczej nie do przejścia. Na 100 osób, które ze mną zaczęły ok 8 udało się skończyć dzięki determinacji, uporowi i straszeniu sądem. Rzeczoznawcy szukają dziury w całym aby nie podpisać projektów, wielokrotnie niedotrzymywane są warunki umowy, panuje kompletna dezorganizacja i dezinformacja. Jest to raczej próba zniechęcenia do zawodu jak największej liczby osób. Stanowczo przestrzegam. Wyrzucone pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie statystycznie na 100 osób rozpoczynających studia - egzamin zdaje 1. Reszta sama się wykrusza. Z tych co zdali ilu będzie żyć z wyceny, ilu się przebije aby mieć co miesiąc wypłatę? Myślę, że co czwarty, piąty. Także prawdopodobieństwo zarabiania na wycenie, po rozpoczęciu studiów to w okolicy 0,2% Lepszym wyborem związanym z nieruchomościami jest geodezja - robota pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, no moim marzeniem jest praca w biurze tego typu www.taksator.info naprawde ciekawa praca, duzo pracy trzeba włożyć, żeby się dostac w takie miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko raz korzystałem z usług rzeczoznawcy przed sprzedaza domui był to www.ekspertyzy.waw.pl milo, szybko i sprawnie, mogę jak najbardziej polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim to trzeba być impotentem umysłowym, żeby w taki sposób siebie reklamować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333
Niestety.... bez "wejsc" na rynek wyceny, bez znajomosci w tej branzy, obecnie nie ma juz sensu startowac w tej zamknietej branzy. Studia skonczyc nie jest trudno, bo przeciez sa platne i jest to swietny biznes dla organizatorow (podyplomowka+praktyki) i kasa sie kręci dla prowadzacych. Ale co ty juz zrobisz z soba pozniej to juz ich nie obchodzi. Pracy jako asystent rzeczoznawcy bez znajomosci dostac sie nie da, jak sie cudem uda to za darmo, albo Ty doplacasz. Praca-zlecenia jako swiezy mlody rzeczoznawca ? Bez znajomosci w bankach,urzedach, firmach ? ZAPOMNIJ ! I tak to jedni zarabiaja naganiajac i reklamujac studia i praktyki , a inni nie znajda po nich żadnej pracy, albo umrą z głodu jako młodzi rzeczoznawcy na rynku. Decyzje o tej drodze zawodowej trzeba bardzo dobrze przemyslec. Ja nie mialam ZADNYCH znajomosci w branzy i niestety nie przebilam sie. Zrezygnowalam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Lepszym wyborem związanym z nieruchomościami jest geodezja - robota pewna." nie rozśmieszaj mnie.... pewna robota w geodezji? KAŻDY geodeta zaśmiałby się słysząc takie stwierdzenie. Geodezja może i była pewna - 10 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chodzi o rzeczoznawce to sprawdz tutaj www.taksator.info to jedna z najlepszych firm tego typu na rynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionawogromie
hej, a jakie studia podyplomowe najlepiej wybrać we wrocławiu, bardzo mi zależy na wysokim poziomie i już sama mam mętlik w głowie gdzie się wybrac;( każda uczelnia mówi, że ma najlepszą kadrę itp. a tych podyplomówek na rzeczoznawce jest masę na polibudzie, przyrodniczym, wsb . co polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FabianPP
Warto sprawdzić czy w naszej okolicy taki rzeczoznawca ma doświadczenie. Jak nie wiesz, nic w tym temacie to tutaj http://wycena.net/ można znaleźć bardzo dużo potrzebnych informacji. Chyba wszystko co potrzeba będziesz w stanie tam znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat. Czy warto robić studia podyplomowe z rzeczoznawstwa i czy to opłacalne we Wrocławiu? Jest jakaś szansa na pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj w jakims biurze, na pewno doradza. Ja chodze zazwyczaj do tego rzeczoznawcy www.taksator.info jeżeli mam jakis problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja ostatnio potrzebowałam wyceny mojego domu i skorzystałam z usług (z polecenia) Pani Lidii Piotrowskiej - firma SMART EXPERT. Bardzo rzetelna i terminowa firma. Pani Lidia wykazuj***ardzo wysoką kulturę osobistą i miłą aparycję. Nie wspominając już o wiedzy i podejściu do klienta, które są na najwyższym poziomie. PS. Zawsze myślałam, że takie "techniczne" zawody wykonują faceci, ale się myliłam... BRAVO DLA INTELIGENTNYCH KOBIET :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
Ja jakiś czas temu szukałam rzeczoznawcy i trafiłam na http://rzeczoznawcy.net.pl/ Z tego co wiem kancelaria zajmuje się wycena nieruchomości, aktywów niematerialnych, przedsiębiorstw itd. Są bardzo skuteczni i zawsze wspierają swoich kleintów. My chcemy zrobić wycene nieruchomości przed sprzedażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
Ja jakiś czas temu szukałam rzeczoznawcy i trafiłam na http://rzeczoznawcy.net.pl/ Z tego co wiem ta firma ma bardzo duże doświadczenie i mam nadzieję że pomogą mi w wycenie małżeńskiego majątku.Przed rozwodem chciałabym wiedzieć o ile jest warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę bardzo, to jest sprawdzony rzeczoznawca, na wlasnej skorze www.taksator.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość362
same reklamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli szukacie dobrego rzeczoznawcy to zdecydowanie moge polecic Wam www.ekspertyzy.waw.pl profesjonalisci w kazdym calu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://janiszewski.com.pl/oferta.html Rzeczoznawca majątkowy zajmuje się wyceną każdego rodzaju nieruchomości, w tym: zabudowanych i niezabudowanych, gruntowych, lokalowych, komercyjnych, przemysłowych, rezydencjonalnych, oraz części składowych tych nieruchomości. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My korzystaliśmy przy zakupie dwóch mieszkań z pomocy firmy z Częstochowy: http://taksator.info/ bardzo dobrze nam pomogli, realnie wycenili ile warte są mieszkania, dzięki czemu nie przepłaciliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczo ODRADZAM SPWN. Totalny bałagan, brak zasad, ciągłe zmiany terminów spotkań, rzeczoznawcy z "łapanki". 90% uczestników nie przechodzi przez praktyki bo, i tu cytat: "nawet dla nas nie ma pracy". Myśleliśmy nawet o pozwie zbiorowym w stosunku do tej organizacji. Strata czasu i pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to dobry kierunek lecz jesteś zależna od zleceń urzędów a to są oszuści nawet sędziowie są stronniczy i albo karygodnie zawyżasz lub zaniżasz! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labrador
Proszę Państwa, ten zawód to wielka lipa, te operaty to jeszcze większa lipa, po jaką cholerę 5 lat sie studiuje określone kierunki w ramach których można te wyceny robić. Po kursach można , a po studiach nie można? Z jakiej racji oni maja prawo grzebać w cudzych aktach notarialnych, w których i tak są fałszywe dane. Jakim prawem wyceniają dla sądów w sprawach , w którym im nie wolno wyceniać. Cele są wyraźnie określone. Operaty , to przerost formy nad treścią. Sędzia nie musi myśleć, nie musi się zapoznać, orzeka nieświadomy, opiera się na durnych i pilnych operatach i nieszczęście gotowe. Apeluje do wszystkich umysłów ścisłych zlikwidujcie ten pseudozawód. Potrzebny przykład , proszę. Kilka operatów na tą sama datę. 38000, 127800, 139700, 293500, 356000, 457080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labrador
Do niektórych z Państwa, którzy jeszcze nie wiedzą jak wygląda operat. Uwierzcie mi, to jest pomieszanie z poplątaniem. To radosna twórczość. Lipa, lipa i jeszcze raz lipa. Uważam za rozsądne posiadanie kursu, licencji zarządcy bądź pośrednika, tymczasem te zlikwidowano, zaś kurs wyceny nazywa się zawodem, ludzie my chyba jako Państwo zwariowaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam takiego od nieruchomości - pełan profeska, tu masz do niego link: www.rzeczoznawca.olawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam takiego z Oławy: www.rzeczoznawca.olawa.pl/ jak dla mnie najlepszy. wyszystko wytłumaczy, podchodzi na poważnie do każdej wyceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana Dudka
Ja moge polecić dobrego rzeczoznawcę w Częstochowie na Tuwima 6 mają atrakcyjne ceny. Warto zajrzeć na ich stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie potrzebujesz rzeczoznawcy budowlanego? Taki przydaje sie do okreslenia prac w budowanych domach. Jelsi potrzebujecie namiary: www.ekspertyzy.waw.pl/ polecam jak najnardziej jego uslugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam rzeczoznawca.olawa.pl. Korzystałam z ich usług i naprawdę jest to bardzo rzetelna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu mialam sytuacę taką że musiałam szybko sprzedać dom ale niewiedziałam dokladnie ile moze być wart ponieważ była to stara kamienica ale wyremontowana praktycznie od podstawa. Zanazoma poleciła mi żeby poradzić się rzeczoznawcy. Tak zrobiłam i zadzwoniłam do Taksatora z Częstochowy. Bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×