Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiakkk

Rzeczoznawca majątkowy!!!

Polecane posty

Gość gość
Polecam również rzeczoznawca.olawa.pl. Bardzo solidna firma i mili ludzie, którzy tam pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, rzeczoznawca.olawa.pl to bardzo dobra firma, nie raz pomogli mi i moim znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wele razy korzystałam z firmy taksator z tego co pisza w necie w opiniach są bardzo pozytywne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche prawdy..... najpierw......Ej, rzeczoznawcy, przestańcie już spamować na forach i reklamować swoje biura.. co jest , klientów nie macie i macie czasu za dużo na wypisywanie po forach ? ;) ....a od siebie... parę lat temu namówiona przez znajoma z branży szkoleniowej, ukończyłam podyplomówke z wyceny, zaczęłam praktyki ale pod koniec praktyk to urwałam przy 10 operacie (to było jeszcze przed zmianami deregulacji). Przy obecnej sytuacji na rynku, wycenę uważam za kierunek bez wiekszego sensu... Tak że osoby które chcą zostać Rzeczoznawcami, proszę aby bardzo mocno przemyślały tą decyzję i zrobiły rozeznanie na rynku na którym chcą pracować !!!! Studia i egzamin wymagają sporo czasu i pieniedzy ! Rynek wyceny jest tak sciśle hermetyczny, że nigdzie nie mogłam znaleźć pracy jako asystentka rzeczoznawcy !!!! Z informacji osoby która jest takim asystentem w biurze u swoich rodziców rzeczoznawców, to na takie funkcje raczej ciężko się dostać bez znajomości czy powiązań rodzinnych ! Poza tym nawet jeśli skończyłabym praktyki i zdała trudny egzam. TO SKAD WZIASC KLIENTOW na tak wąskim rynku, bez żadnych znajomości w branży ? Wszyscy wszędzie się znają i dziela zleceniami na rynku. W dodatku zlecenia urzędowo-sądowe - jak spełnić wymaganie stażu w branży (ilość wykonanych operatów) skoro dopiero zaczynamy ? Niestety, rynek wyceny się kurczy, zobaczcie ile jest ofert pracy dla asystentów czy rzeczoznawców, np. w samej Warszawie... to po prostu smiech na sali.... W jednej z wiekszych firm konsultingu nieruchomości (firma polska) za stanowisko specjalisty ds. wycen i baz danych, zaproponowano mi 1,7 tys. zl netto :O A banki same sobie wyceniają swoimi systemami, mają swoich wewnętrznych specjalistów od wyceny i wszystko idzie w tym kierunku... Uważam że czas i pieniądze włożone w ten zawód za stracone, wiec lepiej dobrze się zastanówcie przy wyborze zawodu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam rzeczoznawca.olawa.pl - sprawdzeni przeze mnie i z czystym sumieniem mogę zarekomendować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mogę polecić rzeczoznawca.olawa.pl. Korzystałam z ich usług i naprawdę są godni polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar_anna
Ja jak potrzebowałam wyceny przed sprzedażą działki korzystałam z usług p. Agnieszki Siekanko (http://rzeczoznawcapoznan.com.pl/ )i szczerze polecam, bardzo profesjonalna. Pomogła też przy wycenie kupowanego przez nas domu, okazało się, że właściciel dość mocno zawyżył cenę i gdyby nie rzeczoznawca to pewnie byśmy się nie zorientowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z usług rzeczoznawca.olawa.pl. Bardzo solidnie i rzetelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mogę polecić rzeczoznawca.olawa.pl. Korzystałem z ich usług. Bardzo solidni i rzetelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, rzeczoznawca.olawa.pl to świetna firma. Bardzo solidni i rzetelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry rzeczoznawca majątkowy jakiego znam to z http://taksator.info/ bardzo fajni i rzetelni fachowcy znajacy sie na swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z usług rzeczoznawca.olawa.pl i przyznam, że są świetni. Bardzo dobra współpraca i świetne efekty pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wcześniej wspomniał p.Siekanko i też mogę polecić, bardzo profesjonalna! I cenowo też ok, warto jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście korzystałam z pomocy rzeczoznawca.olawa.pl - bardzo profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również korzystałam z rzeczoznawca.olawa.pl. Godni polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie polecam Korporację SEDPOL www.sedpol.com.pl Można zrobić u nich wycenę nieruchomości, lub opinię doradczą. Ponadto organizują studia i praktyki zawodowe z Wyceny nieruchomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam - rzeczoznawca.olawa.pl to bardzo rzetelna i solidna firma. Świetna współpraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zatrudniłam do wyceny działki osobę też z taksatora www.taksator.info i bardzo dobrze nam doradzili i wycenili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam rzeczoznawca.olawa.pl. Świetna firma, bardzo dobra współpraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z rzeczoznawca.olawa.pl i jestem bardzo zadowolona. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, korzystałam z usług rzeczoznawca.olawa.pl i także jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate53
Ja korzystałam z usług p. Agnieszki Siekanko i bardzo sobie chwalę. Bardzo rzetelna kobieta,pełen profesjonalizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię praktyki z rzeczoznawstwa i moim utrapieniem teraz jest, czy mogę jakoś podpiąć się do przepisów, żeby nie płacić za materiały ze starostwa (tzn. rejestr cen, wypisy itd.), to niepotrzebne moim zdaniem, dodatkowe koszty i to nie małe... ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry jest rzeczoznawca.olawa.pl. Solidny i profesjonalny rzeczoznawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałem z usług rzeczoznawca.olawa.pl i również mogę polecić, bardzo dobry rzeczoznawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nawiasem mówiąc, już w oderwaniu od tematu, chciałbym jedynie zaznaczyć spamerom, że ich uciążliwa praktyka reklamowania usług konkretnej/ych kancelarii wręcz zachęca do poszukiwania innego zleceniobiorcy. Zastanówcie się nad swoim postępowaniem, bo możecie osiągnąć efekt odwrotny od zamierzonego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, moja teściowa korzystała z rzeczoznawca.olawa.pl i wiem, że firma zasługuje na uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×