Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

e-bay

Mlodo wyglodajace -laczmy sie

Polecane posty

Gość ile bjork ma lat
?Bo wygląda młodziutko,koło 20-tki;)Taka z niej "dziewczynka" z urody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon-chichi
Hej Badu, Na serio fajnie mi sie z Toba "przekomarzalo" - nudzi mi sie dzisiaj, wiec sie udzielam po raz 1. na tym forum. Nie mysl, ze Ci "kadze" bys sie tylko ode mnie "odczepila" :) Witam wszystkie panie, ktore wlasnie dolaczyly do dyskusji! Fajnie, ze tez sie odezwalyscie! Zapraszam te "duzo mlodsze" z wygladu panie, aby powiedzialy cos o sobie i przylaczyly sie do naszego klubu! Opowiedzicie nam swoje smieszne historyjki zwiazane z tym tematem, ja juz siedze cicho. /u mnie w rodzinie czesto jest ten temat poruszany, bo kazdy - czy facet czy babka - wyglada duzo mlodziej i zawsze sa jakies "hece" z tego powodu lub nieporozumienia z obcymi ludzmi - takze "eliksir mlodosci" to jednak nie jest, ale po prostu..."dobre geny"/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile bjork ma lat
coooo????????????prawie 41????W życiu bym jej tyle nie dała!!!!!!!!!!!!Ona wygląda młodziej niz niejedna dwudziestokilkulatka!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 23 lata i ostatnio
kiedy byłąm u demratologa to lekarka mnie się zapytała do jakiego gimnzjum chodzę:-PFakt nie wyglądam na swoje "lata",w pubach czy sklepie przy zakupie alkoholu zawsze mnie sie pytaja o dowód:-PAle z tym gimnazjum to ta lekarka wyskoczyłą jak Filip z konopii:-DJestem studentką,wszyscy zawsze(co mnie nie znają)myślą,ze chodzę do liceum ale nie do gimnazjum a ta lekarka z takim zpaytaniem o gimnazjum;)Ale w sumie nie przeszkadza mi to zupełnie,ze wyglądam młodziej;) Pozdrawiam gorąco😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 23 lata i ostatnio
nawet w zyciu nie chodizłąm do gimnazjum gdyż ominęło to mój rocznik(jestem z 82);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowy bez
Oj u niektórych to jest przerost formy na treścią. Tak jak niektórzy oglądający telenowele myślą, że mają do czynienia z rzeczywistością, tak niektóre panie myślą, że mają 10-15 lat mniej. Sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha
Majowy beziku, to LUDZIE odejmuja tym paniom "10-15 lat", a nie one same mysla, ze sa o tyle lat mlodsze. Czytaj ze zrozumieniem, he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowy bez
-do buhaha- dotąd wydawało mi się, że czytam ze zrozumieniem, ale teraz nie jestem juz pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A na ile lat wyglada Aneta
Kręglicka? No bo, kurde, ja bym jej o te 10 lat mniej dała! Co ja mówie - o 11 lat mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kręglicka to ty nie patrz
gwiazdki sa zawsze niexle podrasowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowy bez
W telewizji każdy wygląda lepiej. ale warto by ją było zobaczyć rano, po śnie i bez makijażu. Chociaż przyznaję - jest ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja założyłam ten topik o młodym wyglądzie. Będę zaglądać jak najbardziej. Pozdrawiam wszystkie \"młódki\" i \"młodzieńców\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cest la vie
ale ja znam kobiety bez makijazu wygladajace na kilkanascie lat mniej, wiec nie mowcie, ze kazda gwiazdka MUSI byc po operacji, by mlodo wygladac, bo takie osoby naprawde istnieja i w realu. Te zabotoksowane gwiazdki widac od razu jakie sa nienaturalne. Tak jak i nieraz spotyka sie 20-stki wygladajace na 30-tki. C`est la vie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale ten topick tutaj jest zalozony przezemnie :P no chyba ze chodzi ci o ten drugi ze masz dosc mlodego wygladu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia piernik o
no popatrzcie a ja mam 56 a wyglądam jak nastolatka ahaha ahihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaasne
Tu nie o dzidziach-piernikach mowa...56-latka moze najwyzej wygladac o 20 lat mlodziej czyli na pod 40 - jesli ma szczescie! Chirurgii plastycznej nie bierzemy pod uwage. No bo nawet Cher na nastolatke nie wyglada, hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilaed
hej dzidzia piernik łączę sie ztobą co prawda jestem całe 2 lata od ciebie młodsza ale niejedna nastolatka może mi pozazdrościć i figury i pięknej cery - ma to na pewno coś wspólnego z genami ale bardzo ważne jest spojrzenie na świat - jestem wyluzowana codziennie ninimum 10 km marsz 2 razy w tygodniu gimnastyka plus zwykła nivea - latem pływanie rower i ćwiczenia rozciągające- samopoczucie ekstra i młoda sylwetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilaed
zapomniałam dodać -jak najmniej makijażu -postarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża_25
majac prawie 26 lat, chyba nie moge mowic o sobie "mlodo wygladajaca" bo to naturalne wiec nie kumam tego topiku owszem, wygladam na niepelnoletnia, ale w tym wieku, jest to wciaz dosc powszechne chcialabym sie tak dobrze miec, w wieku 35-45 lat teraz to nie mam powodu do szczycenia sie mlodym wygladem, jeszcze na to za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede nieskromna jak i ja sie wpisze za niedlugo 31 lat , a wyglad podobno na 25. mam kolezanke co ma 36 lat a wyglada tez na 26 lat , wogole sie nie maluje , jest naturalna , ladne oczy , jak pytamy jak ty to robisz Iwona ? ona na to :D to geny , ja nie robie nic ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×