Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ivaa

chlamydia pneumonia

Polecane posty

Gość gość
Treść została uznana za SPAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treść została uznana za SPAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treść została uznana za SPAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treść została uznana za SPAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treść została uznana za SPAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treść została uznana za SPAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treść została uznana za SPAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treść została uznana za SPAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treść została uznana za SPAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treść została uznana za SPAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treść została uznana za SPAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treść została uznana za SPAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treść została uznana za SPAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treść została uznana za SPAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treść została uznana za SPAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treść została uznana za SPAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treść została uznana za SPAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co zwariowałeś przez chlamydię czy ze zgryzoty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonaska
Mi reumatolog powiedziała, że nic się nie robi z tymi bakteriami. Mimo, iż wynik poza norma. Norma była do 16 , mi chlamydia pneumoniae 38 , mycoplasma pneumoniae 87 . I co Wy na to ? Ale tak myślę, czy gdyby powodem bólu były te bakterie, niedoczynność tarczycy, nie powinno być tak, że w usg nie powychodza takie cuda jak zapalenie rozciegna podeszwowego, zapalenie przyczepow achillesa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do jonaska standardy medyczne rzeczywiście są takie że w ogóle chlamydiozy się nie leczy. Jak jest bezobjawowa, wczesna to się nie leczy, jak już się zaczynają objawy to leczy się same objawy a że zwykle to nie pomaga to chory wcześniej czy później jest kierowany do psychiatry no bo przecież nie ma prawa go nic boleć a on uparcie mówi że boli . Wariat no nie ? A psychiatra tym bardzie Ci wytłumaczy że masz nerwicę lękową bo przecież wydaje Ci się że Cię boli, wydaję Ci się że Cię ścięgna bolą i walnie Ci antydepresant. Tyle że ten antydepresant w niczym Ci nie pomoże bo przecież nie jesteś chora psychicznie. Ale rzeczywiście masz rację reumatolog mówi tak ja są ustalone standardy medyczne. Jak chcesz poczytać więcej zajrzyj na stronę www.roadback.org . Oni propagują ten temat od wielu wielu lat. A u nas lekarzom którzy mają odwagę leczyć boreliozę dłużej niż 3 tygodnie zabiera się prawo wykonywania zawodu. Taki jest świat. Zostaniesz ze swoją chorobą sama i żaden lekarz Ci nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana10
Zaczelam walke z chlamydia pn. i mykoplazma 3 tygodnie temu od antybiotyku azytromycin. Jak na razie efetky mało zauważalne. Czy komus na tym forum udało się wyjść z tej choroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KTO CIE LECZY??? jesli przyjmujesz tylko jeden typ antybiotyku, to twoj lekarz, ktory kieruje twoim leczeniem jest najzwyczajniej przestepca. na chlamydie bierze sie jednoczesnie zestaw trzech antybiotykow, poniweaz chlamydia ma 4 rozne postacie w organizmie. jesli leczysz sie jedym antybiotykiem, to on dziala tylko na jedna postac a pozostale rozmnazaja sie nadal. obejrzyj te dwa filmy: https://www.youtube.com/watch?v=Dx3pt0MeKOw https://www.youtube.com/watch?v=Vb2kZ-qrcn0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana10
Leczę się u pulmonologa. Właśnie skończyłam antybiotyk i nie wiem co dalej. Na brzuchu pojawiły mi się plamki czerwone. Chyba zacznę szukać innego lekarza. Czy ktos moze jakiegos lekarza polecic? Mieszkam w Legnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć.... Chciałabym się dowiedzieć jakie objawy występowały u osób zarażonych chlamydia.... Chodzę od lekarza do lekarza i niestety nikt nie potrafi mi powiedzieć co mi jest... A ja się czuję coraz gorzej... I jakie badanie wykaże że to akurat chlamydia???proszę piszcie mój mail lenazhpv@vp.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja leczę w sposób naturalny np. do objawów i objawów różnie umiejscowionych w organizmie - dopasowuję leki ,suplementy ,preparaty , zioła plus odpowiednie zdrowe odżywianie .Mam dość lekarzy ignorantów lub mało kumatych którzy oszczędzają na mnie nie zlecając odpowiednich badań i nie przeprowadzając dokładnego wywiadu w ramach 10- 15 mninut na pacjenta. Muszę sam dokształcać się medycznie i diagnozować .Nie stosuję żadnych antybiotyków w dolegliwościach przewlekłych a jedynie stan ostry infekcji zmusiłby mnie do stosowania antybiotyku. Ostatnio poszedłem do dermatologa na NFZ który przepisał maść z sterydem i chemioterapeutykiem za 29 zł za 15 gram oczywiście na 100% odpłatności na miejscowy stan zapalny skóry .Po przeliczeniu maści na kg wychodzi ,że kosztowałaby około 2000 zł i to z prostą i tanią substancją znaną od lat plus podłoże maściowe i tubka,ulotka ,kartonik !!! Producenci maści i kremów leczniczych na receptę macie się dobrze i tylko produkować tubki z maściami po 5 gram za 20 zł ale oby byli chętni a są bo muszą stosować maść na 100 % odpłatności na receptę od specjalisty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopasowuję leki oczywiście mowa o lekach bez recepty i leczę się głównie naturalnie analizując swoje objawy i dolegliwości .Stosowanie długie antybiotyków jest dyskusyjne a możlowość reinfekcji i nawrotów duża .Trzeba doprowadzić organizm do takiego stanu aby sam umiał i lepiej zwalczał infekcje i gamę powikłań poinfekcyjnych i stanu zapalnego .Większość ma lekkie stany dolegliwości i schorzenia ale przewlekłe gdyż ciężkie leczy się z reguły w szpitalu lub u lekarza. Chlamydia pneumoniae to nie tylko dolegliwości ze strony dróg odechowych .I jesze jedno stres niekorzystnie wpływa na stan zdrowia i spora nadwaga też .Pamiętaj ! skoro miałeś ,miałaś infekcję chlamydię pneumoniae to u wrażliwych i predysponowanych zapewne uruchomiła stan zapalny , kaskadę objawów i dolegliwości prowadząc do chroniczności ale niezawsze jest to infekcja czynna .Chlamydia pneumoniae jest tak powszechna w skupiskach ludzi i rozpowszechniana drogą kroplekową ,więc trzeba byłoby nie oddychać powietrzem lub chodzić w maskach .Dlatego antybiotyki nie stosuje się osłonowo,zapobiegawczo stale bo antybiotyki nie są obojętne dla organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×