Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ivaa

chlamydia pneumonia

Polecane posty

Gość gość
najgorsez ze nie ma szczepionki na chlamydie i bytuje ona doslownie wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znów handlarz zrecznie uciekł od pytania. !0 lat temu nie było badań na przewlekłą chlamydię pneumoniae więc nie mógł wiedzieć że ma chlamydię. Ale to taki drobny szczegół. On oczywiście wiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:39 to ja pisałem. Ja nie pisałem że mam chlamydię tylko że mam zapper. Ja nie mam chlamydii przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo ale też mi ciąglę zimno, kiedyś miałem zimne poty i dreszcze , nie wiedziałem od czego, i do dawna dokuczała mi senność i zmęczenie w ciągu dnia choć ostatnio mniej więc podejrzewam że coś mi dolega tylko jeszcze nie zdiagnozowałem co. Ja kupiłem zapper głównie na pasożyty bo ponoć większość ludzi ma w sobie jakieś pasożyty. Ja o chlamydii nie chce dyskutować bo jej nie mam o zapperze też już tu nie muszę dyskutować bo jest inny wątek o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i dobrze ze nie ma szczepionki na chlamydie bo dopiero by sie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi Adminie Ortograficzna Bardzo dobrze że w końcu zauważyłaś że na tym forum ktoś uprawia spam i reklamuje produkty handlowe. Mam nadzieję że usuniesz z tego forum wszystkie posty dotyczące zapperów i przywrócisz funkcję forum tj miejsca wymiany niehandlowych informacji dot zagadnienia chlamydiozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skasujcie te posty o zapperach bo już się rzygać chce. nikogo normalnego ten temat nie interesuje, sa fora o zapperach idźcie się kłócić tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak u was z temperatura ciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wszystkim którzy wierzą zappery czy w spiski lekarzy. Temat trochę inny sposób myślenia ten sam http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,130081,12743605,Rak_karmiony_niewiedza__Polska_rzeczywistosc_to_wciaz.html#BoxLSTxt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytat z powyższego artykułu: "" Sprzedawcy "cudownych" leków także powołują się na badania, używają medycznej terminologii. Sugerują, że "spisek onkologów" i "cynizm firm farmaceutycznych" nie pozwala chorym wracać do zdrowia. Vilcacora czeka na rejestrację w Instytucie Leków..."" "Koc***azur, czyli czepota puszysta czeka na rejestrację już ponad 20 lat i końca nie widać, a normalnie taka procedura wg Instytutu Leków zajmuje 210 dni. Po tym czasie Instytut zwraca dokumentację do uzupełnienia i można złożyć wniosek o rejestrację ponownie. Zawsze można wówczas powiedzieć "czekamy na rejestrację". Brak wiarygodnych dowodów, niespełnienie wymogów formalnych, takich, jakie obowiązują wszystkie środki lecznicze sprawia, że koc***azur w Polsce jest jedynie suplementem diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
artykuł dobry ale komentarze ludzi pod nim jeszcze lepsze. Nic dziwnego że gdy w NFZ i w szpitalu trzeba czekać rok na cokolwiek to ludzie się chwytają brzytwy. Ale to też nie wina szpitala czy lekarzy że tak jest jak jest to szerszy temat, wszyscy wiemy jak jest. Z chlamydią jest podobnie. Bardzo trudno uzyskać sensowną lekarską pomoc. Nic dziwnego że ludzie spróbują każdej głupoty byleby cokolwiek robić stąd powodzenie takich parapsychologicznych metod leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Którzy nie wierza w zappery i fakty lekarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I to bardzo dobrze,bo powszechnie wiadomo ze lekarze nie lecza,wiec ludzie sa zmuszeni leczyc sie normalnie jak ludzie i szybko i skutecznie głupota jest czekac rok na cos czego tak naprawde nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a lecz się sam tym jakims zaperem czy innym badziewiem... na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj I bardzo dobrze ze zyga,bo wyrzucajac z siebie rózne toksyny oczyszczasz organizm,i to wszystko dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj No tak,tylko to nie jest temat o głowie i psychiatrach ,tylko o chlamydi pneumonia i tego sie trzymajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do administratora tego forum uprzejmie proszę o interwencję. Forum dot chlamydii zmieniło się w forum dotyczące zappera. Jak sadze jest to niezgodne z wolą większości użytkowników jak i polityką właściciela portalu gdyż spowodowało prawie odpływ użytkowników a zatem zmniejszenie liczny kliknięć. Od jakiegoś czasu każdy jakikolwiek post na jakikolwiek temat dotyczący chlamydii dosłownie zasypywany jest wpisami robionymi przez jak sądzę jednego użytkownika zachwalającymi zappery . Ja rozumiem że jest wolność słowa ale to co się tu dzieje łamie regulamin forum. Jako że wśród tych postów są wpisy zapraszające na allegro sądzę że jest to złamaniem regulaminu forum gdyż stanowi działania komercyjne. Bez względu na motywy (komercyjne, zaburzenia osobowości autora wpisów o zapperach, czy jego głęboka wiarę w głoszoną "dobrą nowinę") użytkownik ten skutecznie zabił to forum, nie da się już z niego korzystać. Widać to po tym że praktycznie nie ma nowych postów nie licząc tych dotyczących zapperów Proszę zatem administratora forum o moderację wpisów tak aby przywrócić temu forum pierwotnie założoną funkcję i o ile to możliwe zbanowanie użytkownika zalewającego forum w/w tematem. Istnieją przecież fora dotyczące medycyny alternatywnej i tam można pisać o zapperach ile się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No ale to przeciez sam Administrator robi to zamieszanie,wiec do kogo ty apelujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale zapper to aktualnie najlepsza brano przeciwko pasozytom,wiec pytam sie wprost czy chcecie byc zdrowi czy tylko udajecie ze chcecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równie dobrze zamiast zappera można kopic klepkę na muchy. Skuteczność taka sama a różnica w cenie ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zamiast klapki na muchy lepiej wogóle nic nie robic,bo po co ,ale masz racje klapka na muchy jest lepsza i tansza nicz cała ta chemia za ogromne pieniadze,kazdy ma wybór,albo chce sie leczyc albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam zapper i uzywam go juz od 10l i zawsze jest skuteczny ,na kazdego pasozyta,a wy sie trujcie chemia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam klepkę na muchy i uzywam ją juz od 10l i zawsze jest skuteczna ,na kazdego pasozyta,a wy sie bawcie jakimś caperem usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo klepki na muchy po to sa budowane aby leczyc ludzi,zreszta jest śmieszny wywiad z Janem Taratajcio,mówi sie duzo o klepkach i ich wspaniałych własciwościach leczniczych,nawet nie tylko w pasozytach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś phi to ty sobie zartujesz z choroby swiadomie zniekształacasz fakty,to ty soebie tu kpiny robisz,dlatego ludzie uciekaja z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam problem bo często robi mi się załupek. Jaki zapper będzie najlepszy i na jakiej częstotliwości należy go używać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapper bedzie skuteczny ale mozna sie też wspomuc nano srebro w kubku magnetycznym.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten od zapperów,kubeczków i nanosrebro to troll Adas.Na topiku Mam czerniaka podobnie namawia na swoje pseudo naturalne leczenie.To świr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kubeczków magnetycznych jest tu Admin Agnieszka,a skad wiesz ze jest to pseudonaturalne , anie natuturalne i bardzo skuteczne leczenie???Próbowałas juz takiego leczenie,bo jak nie to przestan pisac głupoty ty swirze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie nie ma lepszej komedii:) troll Adas połknął haczyk. dla draki napisałem że robi mi się załupek i czy zapper mi pomoże. A ten mi pisze "Zapper bedzie skuteczny ale mozna sie też wspomuc nano srebro w kubku magnetycznym.Polecam. " No tyle że ZAŁUPEK to problem z odprowadzeniem napletka tj jak się go ściągnie do tyłu to potem nie można już zakryć nim żołędzi, robi się obrzęk żołędzi i można w wyniku martwicy stracić tą jakże ważną część ciała A gość to łyknął .... i poleca zapper i do tego jeszcze jakiś kubeczek :) Zostawcie tego trolla Adasia go to biedny, chory człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo łyknał ale tym gosciem jest Admin ortograficzna Agnieszka i ona to sama napisąła a pozniej jako Adas niby to łykneła ha ha ha,my to juz te sztuczki znamu Agnieszki Admina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×