Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cartman

Duże piersi - dlaczego tak mało kobiet ma takie?

Polecane posty

Gość matkof
to znaczy ze kazdemu facetowi ktory ma kaloryfer na brzuchu bardziej zalezy na duzym cycku? niemozliwe jest aby wolal male?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Może i niektórzy wolą małe... A czy każda kobieta woli kaloryfer miast wystającego kałduna i otłuszczonych pośladków? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluś
Tylko małe fiutki lubią małe cycki. Jak tu "hiszpana" uprawaić z laską, która ma piegi zamiast cycków? Cycki muszą być min w rozmiarze 3. To że lekko wisza to żadna wada. Wręcz przeciwnie. Tylko te cholerne silikony są duze i sterczące ale to nie jest naturalne i wrecz brzydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkof
no ale kobieta moze miec duze cycki i tez moze miec wielki brzuch, wiec lepiej male cycyki i maly brzuch czy duze cycki i duzy brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkof
no przeparszam cie bardzo ja mam male ale jakos moj chlopak maduzego wiec twoja definicja glusiu sie nie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluś
Nalezy odróżnić duże cycki od tłustych, grubych. To dwie różne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkof
ale p[isze ci ze ja mam male ale moj chlopak ma duzego wiec to ze piszesz ze tylko male fiutki lubia male biusty nie jest prawda..bo nie widze powod dla ktorych musilaby sie zmuszac zeby byc ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ano jo, duże cycki nie musza się koniecznie równać wielkiemu bezbzonaowi... A i grube laski niezawsze mają duże cycki. Gruba z małym cycem to dopiero jest porażka... Człowiek tak juz niestety ma że chce więcej i więcej i jak najliżej ideału. IDeał cielesny kobiety: szczupła duży jędrny cyc, gładka cera, zgrabny nosek, białe ząbki - naturalna, a nie produkt chirurga... Ideał faceta: wielki silny z dużym ch..em wyraźną rzeżbą itd... wyćwiczony a nie rozrośnięty na koksach. Nie ważne co się ma i tak za ludzmi blizszymi ideału się ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boziu
z duzym cycem musi iść w parze duża kuśka innego wyjścia nie ma, to jest przepis na najbardziej udany związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkof
jakos wasze teorie nie pasuja do mojego zwiazku bo mimo tego ze mam male cycki to moj chlopak zostawil dziewczyne z duzym biustem dla mnie wiec jak widac ja bylam dla niego blizej idealu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość providencia
uwielbiam czytac takie topiki - :D zawsze ląduję na podłodze ze smiechu:D:D:D:D a ty autorze to masz mały mozdzek chyba,skoro twierdzisz ze kazda z malymi cyckami jest brzydka - w takim razie kazda z duzymi to pięknosc?znam i widzialam duzo dziewczyn z duzym biustem - jedne są ladne ale inne grube a jeszce inne po prostu brzydkie , jak rowniez znam wiele z malym biustem pieknych dziewczyn i znam tyez z malym biustem ale brzydkie...a uroda nie sprowadza sie do piersi lecz do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norm koles
do "autora">>znajdz se koles taką co ci pasuje a nie wypisuj takich chamskich bzdur! czaem mi kurwa wstyd za ogół pseudo facetow co pisza takie farmazony - mysle ze powinienes isc sie zastrzelic bo niestety chyba nie znajdziesz swojego ideału...jesli jednak juz znajdziesz to ciesz sie i pomysl ze ja - na swojego nie narzekam a mam kobiete z małym jędrnymi cyckami ktore wprost uwielbiam .a de gust...non disputtamus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boziu
to twój związek nie pasuje do teorii a jak nie pasuje to znaczy że go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
De gustibus non disputandum est... Stary, aż mnie zęby zabolały... :? Sprawdź chociaż w internecie jak chcesz błysną :?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleeee
a fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam2
te pierwsze bardzo ładne mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikitiki
Ae się dyskusja na temat cycków wywiązała. Czy to w ogóle ma jekieś znaczenie? Osobiście mam 165 wzrostu, 52 kg i cycki jak balony :/ Rozmiar 70 F Duzo bym dała aby mieć mniejsze przynajmniej o połowe. Nienawidze śliniących sie facetów którzy nic nie widza poza moimi cyckami :/ No sorry jeszcze czasami któryś zwróci uwage na moje nogi bo są prawie idealne. Ale zazdroszcze tym kobietkom które mają fajny mały biust :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70 E
--> rikitiki mam ten sam problem co ty. Duże piersi są moim największym przekleństwem. Dodam tylko, że mam 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikitiki
ja mam 23 :/ i mam takie od 19 r. ż. do diabła z nimi... nawet super fajnego sksownego staniczka nie moge kupić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litosciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
hehe, ja mam male i piegi:) i lubie takie:), ale moglyby byc wieksze:> ale tyci bo to jest strasznie niewygodne:|, a wszczegolnosci podczas gry w siatke :), a co do rozmiarow nie ma co gadac bo kazdy woli co innego:) i wie co wybiera:). Bynajmniej panowie wiedza, a panie czekaja czasami zonki^.-, wszystko co ludzkie jest piekne bo przez Boga stworzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2346
duże są brzydkie z rozstępami i obwisłe (bezsensu waszym zdanie,m cos musi być duże żeby byc piękne?) małe wogule nie wsza tylko stercza i są owiele ładniejsze niż wielki krowie melony bleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikitiki
ona ja mam taką prośbe. nie dołuj mnie dobra?! sama sie o takie nie prosiłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie powariowaliście
Duże penisy - dlaczego tak mało mężczyzn ma takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duze nie znaczy obwisle i brzydkie ... trzeba pielegnowac to naprawde duzo daje... ja mam 75C i nie wisza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×