Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cartman

Duże piersi - dlaczego tak mało kobiet ma takie?

Polecane posty

Gość Groszka-boś głupia C I D cOOl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszka
Może i tak...ale to do mnie nie przemawia jakoś. Ratunku!! Co za debilny świat...:////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszka
bez komentarza...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściarz
Mam dziewczyne o duzych piersiach tzn: ma 170cm wzrostu a biust 70 D o ile mi juz wiadomo to jest chuda a ma duze piersi. po 1 to lata po wszystkich sklepach zeby dorwac jeden głupi stanik a czasami nie moze go znależć a po drugie to teraz moze i sie naciesze nimi a potem?? No nie wiem czy to jest takie szczescie mieć takie piersi ale biorąc wszystko pod uwage to i tak nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja umiem nimi robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszka
Szczęściarz...no właśnie teraz a co potem?? A z resztą to nie w kwestia czy masz szczęście czy nie bo to nie Twoje piersi:////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściarz, a wyślij no dziewczynę do linków z mojej sygnaturki albo tu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3598567&start=390 70D/65E-F noszę ja, a wcale nie jestem przesadnie szczupła i mam małe piersi: 170 cm wzrostu, 78 cm pod biustem (mierzone prawidłowo, bardzo ciasno i na wydechu), 92-93 w biuście (mierzone luźno), czyli jakieś 15 cm różnicy. Co do staników: są strony i sklepy oferujące obwody od 60, a miski do K-L (nie, nie są to biusty sięgające księżyca, czego dowodzi blog Stanikomania - zakładka \"biust tygodnia\"). Naprawdę, podsuń dziewczynie te strony, bo jak będzie nosiła złe biustonosze to sama się piersiami długo nie nacieszy, grawitacja działa... A jaka Ci będzie wdzięczna za pomoc i namiary na dziesiątki pięknych staników, to już nie wspomnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzeD
no ja sie zgadzam, trudno dobrać duży biustonosz, zresztą, w zwykłych sklepach nie ma normalnych rozmiarów, zawsze albo obwód jest za duży, albo miseczka za mała. najlepiej od razu przymierzyć :) ja mam duże D, ale wcale nie jestem zadowolone z tego powodu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moze nie mam rozmiarow d i e ale powiem ze na male piersi miseczka a szczegolnie sa takie ladne staniczki a na duze b i c i wiecej te staniki jak worki wygladaja wszystkie na jedno kopyto a male robia takie ladne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona16
no wiec ja mam 70 E, 170 wzrostu i waze jakies 57 kg. ..i jedyne co u mnie widac to cycki;/ i wcale sie z tego powodu nie ciesze. Np. ide sobie ulica a ludzie( przewaznie sa to mezczyzni) nie patrza sie na twarz...osobe tylko na.........CYCKI...!!! glupio mi w lato zakladac bluzki z krotkim rekawkiem lub na ramiaczka bo czuje sie jak...hm...odmieniec i wyplosz....a no i marze o takim B albo C no i oczywiscie irytuje mnie to strasznie jak pojde do jakiegos sklepu a tam staniki od A do D( oczywiscie zaden nie pasuje)wg. mnie to niesprawiedliwe ze w sklepach sprzedaje sie staniki tylko do D( czuje sie zdyskryminowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobopusz
Nauczyciele W-F powydni byc wysportowani. Moja nuczycielka w-f nie jet wysportowana ale ma wielkie cyce że chba największe w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże penisy - dlaczego
tak mało mężczyzn ma takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycatka
ja mam duże piersi i czuję się z nimi świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wampirzyczka
Jeżeli to na zdjęciu to duże piersi, to większość kobiet ma takie... ja mam mniejsze (piegi :D no może ciut większe) i CIESZĘ SIĘ Z TEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycatka
i bardzo dobrze!!! bo jakie to są duże piersi? w sklepach rozmiarówka A - D, a jak ja noszę literkę ze środka alfabetu, to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajekokodżambo
ja mam 85 c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małym cyckom mówię nie
Co gorsza, babki staja się coraz bardziej rozepchane - strasznie luźne. na tyle, że nadają sie juz tylko dla murzyna z 30 cm pałą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam duże piersi
A te co maja małe niech lepiej zrobią sobie je powiększą bo nikt takich małych nie chce. Babki kochane, na jakim świecie wy żyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuupp
A ja lubie male piersi i trafiam na kobiety z duzymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGNA
JA MAM PIĄTKĘ-80 E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takniezwyklezwyczajna1234
A ja mam kompleks dlaczego?? bo mam za duży biust :(:(:(:(( Mam 165 cm wzrostu i rozmiar 80 C no to błagam :(:(:( Ja takich nie chce!!!!! Wszyscy mi zazdroszczą ale ja naprawde mam kompleks :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takniezwyklezwyczajna1234
Najgorzej jest jak chłopak śmieje sie z Ciebie,nawet nie wiedzac jakie to upokarzajace jest dla dziewczyn :((:(::((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1983
ha, a ja mam zbyt duże przynajmniej wg mnie, i jest to główne źródło moich kompleksów, hjehje. a te co poakzales na zdjeciu to maluszki byly ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kosmetyczka*
jako że jestem kosmetyczką wiele kobiet lubi ze mną gadać podczas np. oczyszczania czy nakładania maseczek i z tego co usłyszałam od nich: - młode kobiety z dużym biustem lubią swoje piersi - starsze kobiety z dużym biustem żalą się że staje się on mocno obwisły i im \" zwisa\" - młode kobiety z małym biustem chciałyby mieć większy ale pocieszają się tym, że są push-up\'y i wkładki powiększające, a te z dużym biustem nie mogą sobie bez operacyjnie go pomniejszyć jeśli go nie chcą - starsze kobiety z małym biustem cieszą się że ich biust jest nadal jędrny w porównaniu z tymi z dużym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kosmetyczka*
a co do wypowiedzi " mam duże piersi a te co mają małe to niech je sobie powiększą bo nikt ich nie chce" to nie jest prawda mam mały biust, ale za to szczupłą sylwetkę i jakoś na brak powodzenia nie narzekam :) a zresztą zauważyłam że im kobieta ma większe piersi to jest grubsza, bo piersi to w 80% tkanka tłuszczowa ( oczywiście nie zawsze ale często) albo miała powiększane piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takniezwyklezwykla1234
No właśnie,ja osobiście b. zazdroszcze dziewczynom ktore maja takie 75 B,ale wiem tez ,że niektóre dużo oddałyby żeby się zamienić,niestety każda z nas ma jakieś kompleksy być może gdybym miała te 75 B to też byłabym niezadowolona;) Takie są właśnie dziewczyny ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×