Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cartman

Duże piersi - dlaczego tak mało kobiet ma takie?

Polecane posty

Gość gość
Są takie kobiety, szczupłe, ale dla ciebie są niedostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te szczupłe z dużym jędrnym biustem są niedostępne dla szarego Kowalskiego, one trafiają w ramiona bogatych przystojniaków a my możemy sobie tylko pooglądać takie w internecie lub czasopismach i pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale takich ideałów jest mało i faktycznie mogą wybrzydzać, wiec wybierają najlepsze partie. Chociaż znam jedną pannę, do która jest po prostu seks bombą i do tego inteligentną a związała się z przeciętnym facetem, ani urodziwy, ani bogaty, ani hojnie obdarzony (widać nie dla każdej ma to znaczenie). Jedynie co można powiedzieć to kocha ją bardzo mocno i to widać na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale to prawda, drobnych kobiet z dużym, jędrnym biustem jest jak na lekarstwo. Szukam takiej od kilku lat i co prawda poznałem dwie, ale to nie jest odpowiedni materiał na żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże piersi - dlaczego tak mało kobiet ma takie? - odrobina rozumu, empatii i szacunku do kobiet- dlaczego tak mało facetów to ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale to prawda, drobnych kobiet z dużym, jędrnym biustem jest jak na lekarstwo. Szukam takiej od kilku lat i co prawda poznałem dwie, ale to nie jest odpowiedni materiał na żonę. hehe..... jak duży, to zazwyczaj nie jędrny-chyba że po implantach jak duży, to nie u drobnej- gdybys czytał cos więcej niż przegląd sportowy, wiedziałbyś że rozmiar piersi to głównie przez TŁUSZCZ...- więc drobna kobieta nie ma dużych- chyba, że po implantach niestety, ale to prawda- mądrych, myslących i inteligentnych mężczyzn jest jak na lekarstwo. Co prawda poznałam takich, ale oni są GEJAMI....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam: 166 cm wzrostu, 62 cm w brzuchu, biust 75D, waga 52 kg. I tak uwazam ze sa za male i chcialabym wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , mało jeszcze widziałeś/widziałaś, sporo kobiet ma duże jędrne sterczące piersi, ale pewnie nie obracasz się w ich towarzystwie, bo takie panny mają niesamowite wzięcie i wybrzydzają w partnerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj we Władysławowie widziałem mnóstwo dziewczyn drobnych z dużym biustem, więc nie jest to aż taka rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×