Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cartman

Duże piersi - dlaczego tak mało kobiet ma takie?

Polecane posty

Gość takniezwyklezwykla1234
A ja mam takie pytanko zwracam się do dziewczyn które się orientuja w tym:) chciałabym wiedziec czy np. gdy dziewczyna ma spory biust nie jest gruba ale szczupła też nie to czy jeśli zacznie takie powiedzmy odchudzanie to czy wraz z masą ciała zmiejszy sie biust czy raczej nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takniezwyklezwykla1234
a to w moim przypadku bardzo dobrze ;) dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaa
Biust zmniejsza się przy odchudzaniu i tu uwaga- ćwicz , skóra na biuście pozostanie sprężysta . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona16
to zalezy od osoby ja np jak zaczelam sie odchudzac pierwsze co mi sie wysmuklilo to twarz potem brzuch a cycki ani drgnely nadal to nieszczesne E70 nosze! a moja mama przeszla na diete i od razu cycki z E zrobily sie na C tylko pozazdroscic!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka-ka
Ja mam dość duże piersi, ale szczerze mowiąc wolałabym małe. Czemu? Bo mają moim zdaniem ładniejszy kształt. Jestem młoda, więc nie mam obwisłych, ale sterczące jak na okładkach playboya niestety też nie są. A prawda jest taka, że później jak się rodzi dzieci, karmi piersią, to zaczynają się coraz bardziej kierować w dół. Wszelkie ćwiczenia to totalna bzdura. Mogą nieznacznie podnieść biust, ale to raczej marny efekt w porównaniu z wysiłkiem jaki trzeba w to włożyć. Oczywiście można ćwiczyć klatkę piersiową, ale wtedy zamiast podniesionego biustu uzyskamy coś takiego: http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://yorkshre.wrzuta.pl/img/file/lqnr8Gb2cy/damski_arnold&imgrefurl=http://yorkshre.wrzuta.pl/obraz/lqnr8Gb2cy/damski_arnold&h=500&w=333&sz=41&hl=pl&start=6&um=1&usg=__gXUNGEi-ASRhEOGAyyV1yF_Qdu0=&tbnid=WQVDFLf6BqaqTM:&tbnh=130&tbnw=87&prev=/images%3Fq%3Dkulturystka%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaaaaa1234
ehehhe i zrobil sie poradnik dla kobiet ;p;p w kwestii cyckow faceci i babki nigdy nie dojda do porozumienia,faceci wola wieksze i tyle ja mam jedrne i to sie liczy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szatanielica
Mam 170 wzrostu, ważę 48 kilo i mam bardzo małe piersi, ledwo miseczka A, i to mała A. Muszę przyznać, że jest to mój największy kompleks, wiele razy przez to płakałam. Mam cudownego chłopaka, który zawsze mówi, że kocha moje piersi, ale ja jakoś mu nie wierzę i w głębi duszy wiem, że wolałby większe, np. C czy D. Dziewczyny z dużymi piersiami - nawet nie wiecie, jakie macie szczęście, więc przestańcie narzekać i cieszcie się tym, co dała wam natura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppieszczący
a moja dzidzia ma 75D - poprostu miód. wiecie jak fajnie sie bawi na takim placu zabaw???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mess
a ja mam 80 F i marze o malych piersiach!!! nie lubie meskiego wzroku na moich cyckach!! krepuje sie jak faceci wzdychaja na moj widok!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gauonzzka
wiekszosc kobiet ma srednie piersi.. a facetom marza sie jakies giganty,.., aaajt!! obudz sie te panie co widzisz w medialnym przekazie ktorymi karmisz swe mysli to platikowe pompowane dentki... nic w nich z natury.. taka ci to prawda i odp na pytanie :) ja mialam mise d na szczescie schudlam i mam c. im wieksze cycki tym gorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaona19
a ja mam spore D tyle co w buście w to mniej więcej w biodrach, nie jestem guba, ale szczupła też nie bmi w górnej granicy wagi prawidłowej brzuch w raczej płaski i nie wydaje mi się b takie ciało się podobało większości facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blumblumblumek
mam 75G i współczuje wszystkim kobieta o moich rozmiarach a także tym z jeszcze większymi biustami posiadanie małych piersi ma dużo więcej zalet niż wad, jednak by w to uwierzyć i dostrzec trzeba to odczuć nie zrozumcie mnie źle, jestem dumna z mojego dużego biustu, jest piękny i kształtny, jednak trzeba zdawać sobie sprawę ile wyrzeczeń trzeba dla niego poświecić wszystko to kwestia przyzwyczajenia, dlatego radze cieszyć się tym co się ma =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc facetów i tak woli
mniejsze piersi. Pytałam wszystkich znajomych kolegów. Wolą mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo masz male
nie chcieli ci robic przykrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc facetów i tak woli
nie mam małych ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan dużych piersi
Drogie Panie, jeśli potrzebujecie pocieszeniaa bądź komplementów na temat swoich piersi to piszcie. hilux2009@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blumblumblumek ja tez mam 75 G i sie zastanawiam o jakich wyrzeczeniach mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety wiekszosć kobiet ma mały biust, dlatego też powinny w jakikolwiek sposób eksponować to, co mają najlepsze :) a biust zepchnać troche na dalszy plan'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak cie kocham
duze paly-dllaczego tak malo kolesi je ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham tematy założone przez
krótkie pauki, ale odpowiadam: 10 razy więcej kobiet ma duży biust niż facetów chociaż normalnej wielkości penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże
A ja mam 75 D, 70 E. I nie smucę się... moj facet mówi, że są najpiękniejsze na świecie. Hmmm, a kiedyś miałam kompleksy. 1. zadbane 2. zadbane 3. zadbane 4. dobrze dobrany biustonosz Pozdrawiam wszystkie cycaste. Ps. a z miseczką C nie przesadzajcie, że są wielkie, bo są normalne (ani male, ani wielkie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybaczka2
Ja to dopiero jestem wybryk natury!!! Mój rozmiar to 75L. Mówią, że od przybytku głowa nie boli, a spróbujcie dostać biustonosz. Mieszkam w Poznaniu i jest tu tylko jeden sklep gdzie mogę kupić takie spadochrony. UWAGA jedyne 160 złotych za sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gttgtttttt
mam średni biust z czego sie cholernie cieszę i nigdy nie chciałam mieć dużych, ohydnych melonów które szybko zaczynają zwisać, poza tym do szczupłych, zgrabnych kobiet duże cycki nie pasują - prędzej do grubasek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigcyc
Ja mam 17 lat 160 wzrostu ważę 49 kg i mam 70 D . Nie lubię ich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale_tematmaciezzzzzzzzzzzz
To ja sie moze wypowiem jako przedstawiciel meskiego gatunku. Prawda jest taka, ze wiekszosc facetow lubi duze piersi. Jak maja partnerke z malym biustem to ja kochaja i akceptuja i biust schodzi wtedy na dalszy plan. Duzy biust to tak naprawde cudowny dodatek, ale jak go nie ma, to tez da sie zyc. Nie wierzcie facetom, jak mowia wam ze wola male piersi, bo wtedy ok 95% z nich klamie, zeby nie zrobic wam przykrosci (tez tak robie). Panie z duzym biustem nie powinny sie dolowac- jestescie boginiami dla mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lashley
Według mnie optymalne to C max D. I najważniejsze by były zadbane :) Ponieważ podobno każdy facet ma taką dziewczynę, aby jej pierś mieściła mu się w ręku. Co oznacza tłumacząc tą metaforę, że zwykły koleś nie pójdzie zarywać do Angeliny Jolie, bo wie że stałby na straconej pozycji :) Moje drogie panie ^^. Ja jako facet uwielbiam jak dziewczyna czuję się dobrze ze swoim biustem... i gdy jej on nie przeszkadza. Tak jak już powiedziałem :) C lub D max ^^. Najśliczniejsze piersi w tych rozmiarach :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×