Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dianna

do jakiego kraju chcialabys emigrowac?

Polecane posty

Gość Dianna

i dlaczego? a jesli juz mieszkacie za granica to gdzie jestescie i jak Wam sie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhbvu
monaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosja
bo sa długie zimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Castile
Do Francji tylko i wylacznie! Kraj przepiekny, ludzie sympatyczni, jedzenie smaczne i zdrowe, wino wspaniale, jezyk piekny, zyc, nie umierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bold Beauty
Ej Millli strasznie histeryczna stopke masz. Nie powinnas poszukac pomocy u jakiegos specjalisty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszedzie
tylko nie już nie w Polsce..... ten kraj jest chory i nie ma dla niego lekarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mykolo
etam zaraz chory z takim nastawieniem nie bedzie ci dobrze nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka blada
dlaczego nie w Polsce ? Co Ci się tu nie podoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Anglii, ale mam paru znajomych Australijczykow, bylem tez ich odwiedzic dwa razy- zakochalem sie w tym kraju. Strasznie bym tam chcial sie osiedlic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda by mi było wyjeżdżać z mojego ukochanego Krakowa ale gdybym zdecydowała się na emigrację to tylko do Szwecji. Wkdziałam wiele krajów ale najlepiej czuję się w Szwecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś biedny kraj Ameryki Południowej albo Azji.. Podobają mi się też Indie... Wszystkie oszczędności jakie mam zamieniam na dolary (a mam kilkanaście tysięcy) i żyje tam jak król albo i cesarz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do Grecji - i nie obchodzi mnie gadka szmatka medialna, jaki tam jest rzekomo Trzeci swiat. Bzdura. Jest normalnie, nie bogato ale normalnie, pieknie, ludzie sa fajni, mam tam znajomych. Jezyk cudny, piekna najlepsza w swiecie MUZYKA. Jest bezpretensjonalnie, brak nabzdyczenia, ludzie szczerze kochaja dzieci i starcow (no moze powinnam powiedziec 'lubia") Ale tak realistycznie - to tez glosuje na Francje. tez lubie ludzi poza Paryzem i jezyk i muzyke, i wspaniale jedzenie. Natomiast nie chcialabym nigdy wyjezdzac daleko od Europy. Ale jesli juz mialby to byc daleki kraj, to Chile, Peru albo Brazylia. nic anglosaskiego, choc jak najbardziej rozumiem takie ciagoty u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×