Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemsiem

Podklad - bardzo jasny, naturalny...help.....!!!

Polecane posty

Gość siemsiem

Witajcie... Od jakiegos czasu szukam podkladu (jak w temacie). Najwazniejsze jest to, zeby byl naprawde jasny. Mam bardzo blada cere, kiedy uzylam niby najjasniejszego odcienia jakiegos podkladu, a wygladalam jak po solarium, cera miala lekko pomaranczowy kolor. Czy znacie moze jakis podklad ktory daje jak najbardziej naturalny efekt i jednoczesnie ma duzy wybor odcieni? Mam cere mieszana mocno przetluszczajaca sie ale tylko w strefie T... Pozdrawiam i dziekuje za sugestie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemsiem
Dziekuje, szukalam juz tam, na wizazu tez bylam...niestety dziewczyny raczej nie pisza tam o bardzo jasnych odcieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to co Ty
i ja używam podkładu z serri matt 7h Lirene, jest naprawdę fantastyczny, bardzo dobrze matuje, ja mam kolor naturalny jasny, kosztuje tylko 13 zł, naprawde warto spróbować, zdecydowanie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tez ostatnio szukałam jakiegos fluidu. I teraz mam dobry fluid wlasnie do tlustej cery (mam masakrycznie tlusta i ten fluid jest naprawde dobry :) ) A mowa o Matt Lovely, firmy Bourjois. Mam jasna cere, fluid 22 :) cera po nim wyglada lepiej, ale nie widac ze on tam jest :D super :D ps pod fluid stotuje jeszcze bazewygladzajaca, dax cosmetics

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia3410
z avonu maja bardzo jasne kolorki, ja uzywam ivory i dla mojej bladej cery jest idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemsiem
Dziekuje bardzo za rady i czekam na kolejne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemsiem
podnosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam Manhattan. Mają bardzo fajne podkłady, zazwyczaj też kupe testerków, więc można popróbowac :) jakościowo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najjaśniejszy jaki do tej pory spotkałam (a bladolica jestem) to Nature Matte Foundation dr Eris. Podkład naprawe bardzo dobry, zważywszy na jego cenę -ok.13zł. Odcień nr 11 jasny naturalny bardzo jaśniutki-żółty. Polecam serdecznie!!!!!!! Jasny jest też Dream Matt Mousse Maybelline kolor 020 Cameo ale musowa konsystencja to jego jedyna zaleta, nie polecam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo jasny a zarazem rozswietlajacy jest Recover z Rimmela nr 103. Jest idealny jak kolor mojej karnacji .. choć wolałabym ciut ciemniejszy . Zawsze mozesz sprawdzić w drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemsiem
Bardzo dziekuje za rady 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasny (nie wiem czy bardzo, ale też jestem blada i mi pasuje) jest puder kryjący Dermacol. Do tego dobrze kryje i kosztuje tylko 9 zł. Ale w sklepach chyba go nie znajdziesz, tylko w necie. Np. w Esentii. I jest też bardzo wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iroaria
Dziekuje, ale ja szukam podkladu naturalnie wygladajacego, a dermacol z tego co wiem jest podkladem mocno kryjacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do cery mieszanej polecam Podkład normalizujący T-balance foundation z Oriflame, wysusza lekko miejsca przetłuszczające się, a nawilza suche. Skóra po nim nie błyszczy się i mam matowy wyglad, a nie robi maski. 35ml kosztuje 32 zł. Jasne np. porcelain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny_Anioł
maxmara37 to dokładnie tak jak ja hehe, też mam recover 103 i jest dobry, ale lepszy byłby odrobinę ciemniejszy.. nawet fajnie rozświetla, fajny jak ma się cerę ładniusią, bez większych niedoskonałości. Mam jasną cerę, bardziej podoba mi się nałożony na troszkę bardziej opaloną skórę, jak się przejdę na solarium :P Jednak częściej używam Maybelline fresh matte, kolor nude. Też jasny kolor.. Nawet jeszcze jaśniejszy jest.. Przyzwyczaiłam się do niego, bardzo ładnie wygląda po nałożeniu, ale po jakimś czasie przesusza mi skórę na policzkach... Próbowałam innych, ale wracam do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemsiem
Dziekuje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny anioł .. ano widzisz :)) mi tez wydawał się w sam raz ... niestety sklepowe lamy zmieniaja kolor :(( dlatego jesli tylko jest mozliwośc wychodze z próbka na reku na powietrze ale tak nie zawsze się da . Ogolnie jestem bardzo zadowolona ,.. tym bardziej zetak jak mowisz .. fajnie wyuglada na nieco opalonej cerze . byłam wczoraj na solarium ... tylko 10 minutek ..a już cera jest inna .Za jakiś czas kupię ciem,niejszy i po prostu zmieszam dwa ze sobą.Nie mniej polecam ten podkład ... naprawdę slicznie rozswietla i nie daje efektu maski .. poniewaz jest lekki , pudrowy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemsiem
Ale ja nie chodze do sorarium...jak myslisz, nada on sie dla mnie? Jesli chodzi o probki podkladow to jeszcze sie z nimi nie spotkalam w perfumerii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny_Anioł
ja miałam próbkę tego podkładu wcześniej z drogerii, wydawał mi się kolor ok.. w sumie można powiedzieć że dopasowywuje się do kolorku skóry.. a moja jak nie pójdę czasem na parę minut na solarium (nawet po tym mam jasną skórę :P) to nie jest za ciekawa.. ale po takiej krótkiej wizycie podkładzik prezentuje się bardzo ładnie. Polecam :) a co do wybierania kolorku, to lampy faktycznie zmieniają.. ale ja wyszłam na dwór z pomalowaną ręką troszkę i mimo to nie mogłam dopasować. Najlepiej jest mi wybierać jak całą buzię mam nim równo pomalowaną, wtedy wiem jak wyglądam z tym :P pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzojasna
Polecam: - Clinique Stay Fit, ok. 100 zl, nru odcienia nie pamietam, ale latwo znajdziesz. - Lancome Maquimat w odcieniu Porcelaine, ok. 140 zl. Oba swietnie sie sprawdzaja na mojej bardzo jasnej i tlustej cerze (przy bardziej badziewnych podkladach makijaz splywa mi po godzinie), nie smierdza i nie tworza maski. Znakomicie wyrownuja kolor skory. Pod podklad polecam baze pod makijaz, np. Lumene - super przedluza trwalosc makijazu i ulatwia tez rowne nalozenie podkladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bardzojasna
a puder do bardzo jasnej macie wyprobowany, bo dla mnie wszystkie za ciemne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemsiem
Kup sobie Manhattan O - on jest transparentny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemsiem
Moze jeszcze cos?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja wam powiem teraz
Podkłady Cliniue- np. Stay True make up- super dobrane, naturalne kolory i w ogóle podkład jest rewelacyjny! (ok. 108zł) Puder prasowany Lumene Skin Couture- bardzo jasne kolorki, rewelacyjny puder, lepszy nawet od Clinique i Lancome (ok. 38zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bardzo jasna
oo, to moze sie skusze na puder Lumene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LP Max Factor
ma odcień 100 Fair i 101 Ivory beige - niedostępne w Polsce ale można kupić oryginalne na allegro. Mam 101 i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pique
Najjaśniejsze odcienie Max Factora wbrew przedmówcom można bez problemu kupić w Polsce - i w sklepach, i na allegro; sama jestem blada niczym personalna ze młyna, uzywam odcienia nr 100 (fair) podkładu Lasting Performance i jestem bardzo zadowolona. Próba zmiany podkladu na innym kończyła się tym, że skruszona "przepraszałam się" z Maxem. Polecam szczerze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×