Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Gość mozesz
spoko tylko zebys po swietach juz scisle jej przestrzegala,milo nam ze dolaczasz,trzymamy kciuki;] witaj w klubie;] Regine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malej
6 kg w ok 9 dni ;] teraz waga sie zatrzymala;]ale ponoc tak bywa;] Regine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regine wow:) gratuluje-no wlasnie ja sie boje tego zatrzymania wagi,bo....wiem ze tak jest i pozniej ona spada ale wlasnie wtedy dopada mnie to cosi....koncze z dietami:( ale dam rade:) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwciaaaaaa
regine dzieki:** 6 kg w 9 dni woooow!!! a co jadlas?tylko zupe?cwiczyłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem tylko zupe ,do tego maslanka,kiedys byla rano-teraz instr kazala wieczorem,nic poza tym,tylko kawa,czasem jablko albo ogorek kwaszony,po 5 kg waga sie zatrzymala,znowu ta instruktorka doardzila albo rower stacjonarny albo stepper,choc 20 min,a najlepeij 30[nie daje rady 30 min:P],teraz znow spadl 1 kg i jest ponad 6:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak waga sie zatrzyma,przeczekajcie to,ona potem rusza,nie przejmujcie sie tym w ogole-ja tez spanikowalam-dopiero instr wytlumaczyla mi,kazala na noc jesc nie zupe ale bialko-jajko,maslanka,chudy ser popity maslanka i ruch 3 majcie dietke dziewczyny,nie podjadajcie i niczym sie nie przejmujcie:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam rowniez co mi poradzila po kapusciance,a mianowicie 4 tygodnie na diecie niskoweglowodanowej ,do 1200kcal dziennie,posilki z jajek,miesa,serow bialych chudych,maslanki,zero owocow,dozwolona 1 szkl warzyw zielonych dziennie i 1 pomidor,do tego konieczne cwiczenia albo stepper czy inne aeroby-podobno dieta super odchudzajca i modelujaca miesnie ,w polowie maja zastosuje i napisze co i jak,a do maja kapusciana no bo mam jeszcze sporo do zgubienia,zapaslam sie jak swinka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regine moge sie do Ciebie przyczepic????????bo ja tez zapaslam sie jak swinka i musze schudnac ....po prostu musze bo jak nie teraz to juz nigdy:(tylko znowu zgrzeszylam cholera jasna!!!!wlasnie zjadlam ciastka....kutffa;(ale do konca dnia tylko zupa.........jejus musze schudnac!!!tylko brak mi silnej woli........ehhhh........jak ja przywolac!!!nawet wizja wlasnego slubu za 3 miechy na mnie nie dziala;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ,slub??? o jasna ,to do dziela,ale szybko,akurat w 3 miechy zgubisz ile zechcesz,tylko koniec podjadania,sluchaj pomysl jak niebawem powiesz patrzac na siebie szczuplutką-warto bylo przemeczyc sie-zaczynaj od nowa,musisz wytrzymac skoro taki zarlok jak ja daje rade :) silna motywacja w postaci zblizajacego sie slubu,szczuplej figury!!!! juz od tej chwili,nie od jutra,nowy poczatek diety do skutku! zadnego grzeszku,ok? no to start:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys zobaczyla mnie ponad rok temu jak z grubasa stalam sie szczuplutenka laseczka-nie wahalabys sie ani chwili,nie ma przebacz,od teraz scisla dieta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasny wlasny:) Regina widze ze fajna z Ciebie babeczka:)dzieki wielkie ze odpisujesz:)bede robila i jadla to co Ty.....wiem ze to moze byc upierdliwe dla Ciebie. ale ja juz tyle diet przeszlam ze mam rozwalana cala przemiane materii(o czym juz pisalam)i po kazdej diecie....jak juz kg nie leca rzucam sie na jedzenie...i to jest najgorsza rzecz jaka robie:(normalnie jestes moja brzytwa.......a ja tonacym pontonem;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jeszcze nie mam sukienki kupionej bo.....ciagle mam nadzieje ze uda mi sie zeszczuplec i zaczynam kolejne diety ktore koncza sie jedzeniem na maksa:(juz sama nie mam do siebie sily.i nie wiem o co kaman:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie ciesze ze moge z kims podzielic sie wiadomosciami,bo sama mam je od innych babeczek:D pytaj o cokolwiek,w koncu jestesmy tu aby wzajemnie sie wspierac,jak tylko cos bede wiedziec zaraz tu napisze:)wazne aby tylko diety nie zlamac:) scisle jej przestrzegac i bedzie ok-musimy sie przemeczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, dziewczynki ponownie :) Piszę jeszcze raz, bo nikt mi nie odpowiedział 😭 Regine, gratulacje! :) :) :) Powiedz mi kochana czy efekty widać też po obwodach czy tylko na wadze... Zastanawiam się czy ta zupka działa tylko odwadniająco czy faktycznie pomaga spalać tłuszcz... No i czy jak dodam kalafiorka to zupka nie straci swoich magicznych właściwości? Bardzo proszę o odpowiedź... Tak w ogóle to właśnie wpierdzielam zupkę-jest całkiem niezła :) Tylko ciężko mi ją było przełknąć na śniadanie :( No i boli mnie główka od rana-to możliwe że to od tej zupki? Pozdrawiam :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gówa może boleć, bo organizm uwalnia się od toksyn - warzywa działaja odtruwająco. Ból głowy może mieć rózne przyczyny - popatrz jaka pogoda nieciekawa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amour_sensuel ! magiczne wlasciwosi zupki polegaja na jej ujemnym bilansie energetycznym tzn. dostarcza mniej kalorii anizeli nasz organizm potrzebuje do jej \"przetworzenia\". Mysle ze dodatek kalafiorka nie powinien jej tych \"magicznych wlasciwosci pozbawic. Pozatem laseczki tu korzystaja z rozmaitych przepisow i zupke gotuja tez z niewszystkich skadnikow i tez \"dziala\".Glowka tez mnie boli moze od tego ze moja waga w polowie drugiego tygodnia poprostu \"stanela\" w miejscu troche mnie to wkurza, ale wiem ze to sie zdarza i podczytalam tu od regine co musze zrobic - wiecej ruchu i na noc bialko jaja , chudy ser popity maslanka. Dzis sprobuje Pytasz tez o efekty w obwodach - ja musze przyznac ze nie mierzylam sie ale pantofle juz trzeciego dnia mialam luzniejsze nsze spodnie ktore pere tygodni temu odlozylam bo niemilosiernie cisnely mnie w brzuch (juz nie cisna) no i golym okiem widac ze stracilam \"druga brode\" - to naprawde cieszy. Tobie sie tez uda. trzymam kciuki za wszystkie \"kumpelki\" z topiku. ;) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info, Ewusiu44 i Baloooniku :) Baloooniku, a ile kilosików zgubiłaś na tej zupce i w jakim czasie, jeśli można wiedzieć? Jesz tylko zupę czy stosujesz całą dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwszym tygodniu 4,5 kg . w polowie drugiego waga \"stanela\", ale razem od poczatku jest ok 5,5kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2
cześć dziewczyny od jakiegoś czasu czytam otej diecie kapuścianej i jest wiele przepisów na tą zupe chciałabym najlepszy przepis na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, to ekstra wynik! :) Gratuluję! :) Ja mam zamiar jeść samą zupkę do świąt, a po świętach zacznę całą dietę :) Jeszcze raz dziękuję za info :) Buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do baloniczka
sprobuj i nie przejmuj sie tym zastojem,takie cos moze trwac nawet tydzien-organizm sie broni,sprobuj dodac bialko wieczorem i jakis ruch aerobowy taki zeby zadyszka utrudniala lekko mowienie:) zastoj nalezy bagatelizowac,tak bywa na kazdej diecie kochane,nie przejmowac sie i juz,musi ruszyc:) Regine🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amour_sensuel
odchudza ,to nie moja pierwsza kapuscianka,ponad rok temu zgubilam ok 25kg ;] utrzymalam wage rok z hakiem,potem przestalam palic,zaczelam sie objadac no i uzbieralo sie:) kurcze naprawde nie wiem jak z tym kalafiorkiem,zeny nie zahamowal chudniecia:) Regine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! Dzięki za wsparcie :) A ile czasu zajęło Ci zrzucenie tych 25 kilo? Stosowałaś całą dietę czy jadłaś tylko zupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewno ze sie nie poddam ! Juz wiem ze zastoj to \"normalka\", nie martwie sie ze cos robie nie tak. Uparlam sie jak osiol i napewno nie odpuszcze ja nie ustapie - nieeee :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 25
Kurczę 4 i pół kg przez tydziń to dużo.Ja jak zdubie 2 to będzie sukces,co prawda nie stosuję sie tak dokładnie,już prędzej wspominałam,ale tez za bardzo się nie odchylam.No do świąt to będzie tydzień a po świętach myslę że znów wrócę do zupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko zupka
mniej niz 2 miechy,cos kolo 6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko zupka
to byla naprawde scisla dieta,wtedy nie pozwalalam sobie na maslanke kazdego dnia,jablko tez jadlam tylko 2 razy w tygodniu,dieta ciezka ale oplacilo sie,niestety fajki zarciem zastapilam i wrocilo[do tego brak ruchu] i widac efekty;]teraz waze 74kg a powinnam 57 buuuuu:( dam rade :D Regine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz starowalam z wagi 81-82 ,obecnie waze 74,wiele przede mną,pociagne do maja ,potem ta niskoweglowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie ładnie schudłyście na tej zupie :) Ale jadłyście ją kiedy tylko chciałyście czy też się ograniczałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×