Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Gość M_Y
Witam! Wpadłam na małą chwilkę,nie mam czasu stoję przy garach, pichcę i piekę . Oczywiście wszystko dla rodziny :P Ja dzisiaj ostatni dzień na kapuściance, od jutra delikatnie z jedzeniem a po świętach dietka od nowa . Balooonik , ja zaczęłam dietę od 85 :( a po diecie zważę się jutro, zobaczę co z tego wyszło :P nic nie oszukiwałam. Teraz spadam do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych i Mokrego:) od rana stoje przy garach-nic od rana nie jadlam,wypilam maslanke i kawe-jestem tak zmeczona ze hej,3 majcie sie dziewuszki;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZALAMKA!!!!! po 5 dniach diety bez zadnego innego podjadania mam tylko 1kg mniej :(:(:(:(:(:( pierwszy raz trzymalam sie diety tak jak sie trzeba jej trzymac nie podjadlam doslownie NIC a tu taki efekt!!? Czulam ze pozbylam sie wiecej a tu...?? nici!! WKURZONA jestem jak dawno nie bylam tym aardziej ze mamuska baloonik zjechala ponad 6!! i gdzie tu sprawiedliwosc??? ehhhhhhhhhhhhhh Wseloych, spokojnych, radosnych i bez pelnych wytrwania swiat zycze!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
urwisku wez mnie nie załamuj!!bo ja chce wejsc na ta diete ale jak nie bedzie efektow to tez zlapie doła buu.A moze ty poprostu za mało wazysz cio?bo slyszałam ze u osób ktore waza mniej ta dietka słabiej działą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 25
Ja co prawda sie tak szczegułowo nie trzymam diety,no i tez nie mam za dużego ubytko.Ale przynajmniej mniej jem,nie jestem tak głodna jak na innych dietach,czuje sie dobrze na tym kapuśniaku.Więc po świętach znów gotuje duży gar zupki. Wesołych świąt,zajączka szczodrego,jajeczka pysznego i smingusa lanego.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waze duzo za duzo daltego wlasnie wlazlam na ta diete :( ale... za daleko doszlam (zawsze wysiadalam po 3 dniu ;)) zeby teraz wysiasc znow skoro juz powiedzialam sobie DOSC to teraz przy tym zostane nie poddam sie tak latwo!! Juz nie ja pierwsza i nie ja ostatnia z takim rezultatem na poczatku ;) poza tym innym \"gumisiom\" sie udalo wiec i mi sie musi udac!! NIE POPUSZCZE TYM KILOSOM teraz to one beda dopiero tanczyc tak ja im pogram a pogram ojjj pogram!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Y
Tak trzymaj Urwis :D Bardzo mi się podoba to co napisałaś, nie damy się!, nie ma mowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urwis kilosom powiedz tak jak ja swoim powiedzialam: \"a niekk se stoiom tosz to nie zegarek\" - glowa do gory bedzie dobrze - jestem z toba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhhh ten moj kofffany balooonik :D powiedzialam opijam sie woda (ochyda) i wcinam zupke i mam gdzies. A rade daje po czesi wam wszystkim bo gdyby nie wy i swiadomosc ze naleze do bandy to nie wiem jak daleko bym doszla a tak... trza sie przed kims spowiadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka 19
urwisku to nie waga jest najwazniejsza i to ile ci spadlo przed zwazeniem sie mowilas o tym ze jestes z siebie dumna itp. i to sie liczy to poto sie odchudzasz zeby sie lepiej czuc a nie dla wagi to tylko liczby wazny jest wyglad a sama mowilas ze juz jest lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest lepiej i nawed jak tego inni nie beda zauwazac to ja to CZUJE ale gdyby waga powiedziala cos innego bylo by mi duzo milej jak kazdemy zreszta a tak nie potrzebnie sie wsciekalam ale co mi tam zawsze powtarzalam i powtarzam ze wagi nigdy nie nalezy do moich najlepszych przyjaciolek dlatego nie posiadam swojej ;);) nie jest zle zawsze moglo byc gorzej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaa
urwis ale pomysl sobie ze ta waga mogla poprostu zle wazyc -ja na kazdej wadze inaczej waze dlatego waze sie tylko na jednej chociaz ona tez czasami oszukuje -wadze nie ma co wwierzyc,szkoda ze nie zmierzylas sie przed dieta w cm napewno duzo ubyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazylam sie na tej samej wadze a opony i tylka napewno mam mniej bo to okurat widze i czuje po spodniach ;););) oprostu na wage nie bede wclazic ja dobrze wiedzialam co robie jak sie na nia wkurzylam pare lat temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaa
no i tak trzymać !najwazniejsze ze ty czujesz róznice i jest ci z tym wspaniale.Zapamietaj sobie ze waga nie jest dobrym miernikiem bo u przecietnej kobiety waha sie od 1 do 3 na dobe.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urwisie! Przecież nikt Cię nie będzie ważył po spotkaniu, tylko rzuci okiem i zabaczy jak wyglądasz. Ja mogę cały czas wazyć moje 80kg, byle w obwodach poleciało 10cm :D. Kobiety maja duże wahania wagi związane z cyklem i nie tylko. Ja 2 razy w miesiącu nabieram wodę, może u Ciebie tez wystąpił ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Y
Witajcie wszystkie! 🌻 🌻 🌻 Spieszę Wam donieść że skończyłam 1 serię dietki kapuścianki :D Jestem zachwycona ,waga 4 kilosy w dół czuję się świetnie. Po świętach dalsze zmagania. Z okazji Swiąt Wielkanocnych życzę WAm wszystkiego dobrego, pogody ducha, samych słonecznych dni i mokrego dyngusa . 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wagi wyrzucic,po ubraniach poznacie ze chudniecie:) Wszystkiego naj,mOkrego dyngusa kochaniutkie,odezwe sie po swietach,papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajezka smacznego dyngusa mokrego spacerku dlugiego zarelka skromnego a po swietach wlaczamy \"turbo\" :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lasencje sio od stolu! Sio, sio na spacer! Spalac to co nagrze- szylyscie, a napewno jest co ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja dzis nagrzeszylam i w zwiazku z tym od jutra zaczynam diete od nowa,nazarlam sie tak ze az mi niedobrze:D pozdrowka moje kapuscianki,spokojnych ,3 majcie sie kochaniutkie,niech Was jutro woda zleją,byle porzadnie :D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z godzinnego spaceru w ramach pokuty za \"kulinarne grzechy\". Zagladam na topik a tu cisza . Czyzbyscie juz wszystkie byly laski jak z zurnala i nie potrzebowaly juz zupy kapuscianej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Uhuuu, uhuuuu , uhuuuu jesttu jeszcze ktos zywy ???? - a moze sie na smierc pozajadaly ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 25
Wszycy zawiesili dietana czas świąt. Ja tez spaceruje z psem to w ramach ćwiczeń,dobrze że pogoda w miare dopisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez jadlam mnostwo podczas Swiat ale nie przejmuje sie zbyt i nie wchodze na wage,wejde dopiero po pierwszych dwoch dniach rozpoczetej od nowa dietki nie przejmujcie sie ,w koncu zawsze mozna zaczac od nowa,SWieta minely i nie bedzie juz powodu do podjadania,wiec zaczynamy? ok:D ja juz nawet nagotowalam zupki na nastepne 2 dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Y
Witajcie! Jest już prawie po świętach i dobrze,bo co za dużo to nie zdrowo. Trochę nagrzeszyłam :( choć bardzo się starałam aby tego zakazanego było jak najmniej. Spacerek też był. od jutra gotuję nową zupkę(jak będzie kapusta w sklepie) i zmagania z nadwagą zaczynam dalej. Muszę jeszcze się pochwalić :P że spódnice które wisiały w szafie i czekały lepszych czasów,teraz co niektóre się doczekały :D Pozdrawiam Wszystkie kobietki 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Stosowałam kapuścianke przed świętami - dosyć rygorystycznie, lecz pod koniec nie mogłam patrzeć nie mówiąc już o jedzeniu tej zupy. Ale jako diete start - polecam. Przeczytałam również artykuł zamieszczony przez balooonik i wg mnie to nic innego jak dieta plaż południa - którą polecam - a zaczynam ją właśnie od jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIA 19
18..04..2006 zaczynam kapusciana i musi mi sie udac i niebede robila zadnych odstepstw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×