Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Gość ANIAmamaMAI
hydrominum kiedyś miałam inne tabletki furo... coś tam one działały o wiele lepiej ale one były na receptę teraz w aptece polecili mi to ale podobno asequrella jest też niezła na pozbycie się wody zwłaszcza że przy tabletkach anty ma ona szersze działanie ochronne na organizm więc chyba osobiście postawiłabym na nie. Ale ja nie biorę tabletek anty więc patrze trochę pod innym kontem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka_kapusty
hej od jutra zaczynam byc na samej kapuscie przez tydzien , bede opisywav rezultaty. ktos ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość goś
Witam, rozpoczynam dietke. waze 80kg . własciwie zaczęlam juz 3 dni temu. tylko, ze ja ją trochę zmodyfikowałam, mianowicie: rano jem płatki owsiane, ktore wcześniej zalewam wrzątkiem, czekam az napęcznieją, wrzucam jakiś owoc i trochę maślanki. potem resztę dnia zupę, a jak chce mi się coś ugryźc jem jabłko. kawę piję z melekiem. zobaczymy co z tego wyniknie. mam 15kg za dużo po ciązy, i muszę się tego pozbyc, a bardzo nie lubie się odchudzac za to uwielbiam jeśc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po3 dniu , waga się nie zmieniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama817
Ja rozpoczęłam swoją dietkę 2 tygodnie temu spadek wagi był już po tygodniu bo ważę się co tydzień i mierze również i zapisuję to sobie;) mobilizuję się w ten sposób;)ja ważę nie co więcej bo 90kg 168cm ale już za mną 4kg powoli waga spada;) jadam 5 posiłków dziennie, pieczywko tylko rano, napoje słodzone odrzuciłam, słodycze również chociaż powiem szczerze,że raz na jakiś czas zdarzy mi się coś skubnąć;) Dodatkowo przyjmuję suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl ona spowodowała,że moją apetyt się zmniejszył i nie podjadam między posiłkami;) a tak jak koleżanka wyżej uwielbiam jeść;) dużo się ruszam mimo iż mam małego szkraba wychodzę na długie spacery czy nawet na basen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość goś
wczoraj była impreza wiec bez dieety, ogólni minus 0.5kg. ale odchudzam się dalej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troli931
ja mimo iż jestem na jakiejś imprezie to trzymam się diety i nie ustępuję od niej zabieram po prostu jakieś przekąski,sałatkę do znajomych i sobie jem po prostu to ;) ja odchudzam się jedząc 5 posiłków dziennie do tego suplementacja African Mango http://afrikanmango.pl i dużo ruchu i to jest recepta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×