Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Gość wikitoriawwww
Witam wszystkie Panie Od wczoraj jestem na zupie,mam powazny problem z nadwaga przy wzroscie 170 waze 90 kg najgorsze jest to ze co tydzien sie waze i co tydzien jest wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikitoriawwww
Kiedys sie odchudzalam na herbacie pu-erh i przez poltorej miesiaca schudlam 8 kg,wiem ze to nie mozliwe ale tak bylo ,wtedy pierwszy raz w zyciu tyle schudlam ale pilam jej okolo 10 kubkow dziennie i co 5 min szlam sikac jest ona bardzo moczopedna ale chyba o to tu chodzi.Po 2 latach znowu mi sie przytylo ale jak zaczelam znow pic ta herbate to juz mi nie pomagala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikitoriawwww
dzis jest 3 dzien schudlam 0,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne zaparcia przy tej diecie i gazy jak tornado. Macie jakiś sposób na wzdęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola 25
No, zgadzam się z tobą Zuza- ja też pierdzę jak stary marynarz :( , a brzuch mam jakbym była w 4 miesiącu ciąży :(. Trzymam sie tej diety już 4 dzień i jak dotąd moja waga nawet nie drgnęła. Może są jakieś leki na tego marynarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
zaczęłam od nie jedzenia chleba i ziemniaków i oczywiscie zero słodyczy 4kg.Teraz zupka pierwszy dzień .Zobaczymy?Napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! od dzisiaj jestem na diecie kapuscianej! mam pytanie czy seler naciowy mozna zasapic porem? ja tak zrobilam i nie wiem czy zupka bedzie dzialac! ma ktos moze dokladny przepis? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama-20
Witajcie Dziewczynki :D juz kiedys stosowalam ta diete przez 2 tyg schudlam 5 kg ale pod koniec zaczelam podjadac, nie moglam przelykac tej zupy... od dzis zaczełam od nowa tylko ja nie daje wszystkich skladnikow... i jem owoce jutro warzywa i tak na zmiane oczywiscie nie przesadzm dzis zjadlam 2 jablka i 1 pomarancza i starczy .mam nadzieje ze bedziecie tu pisac ... :) Zawsze to inaczej jak nie jest sie samemu pozdrawiam i powiodzenia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka2008
dziewczyny wzdęcia i 'gazy" mam cały czas po tej zupie...zaparcia też nie przeszły. Więc kochanie nie polecam tej kuracji osobom które cierpią na zaparcia bądź bóle brzucha...mówię serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspirynka__89
Zaczynam od dzis:) 59kg chce schudnac do 54 :) Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspirynka__89
wiecie moze jak przyprawic ta zupke zeby byla do przelkniecia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *****//*****
ja wczoraj ja ugotowalam dzis zjadlam na sniadanie i to bedzie na tyle nie ktne jej juz wiecej caly dzien odbijalo mi sie cebula i do tego mam straszne wzdecia......moj organizm chyba nie trawi dobrze gotowanej cebuli blee.......od poniedzialku chce poprostu przestac jesc po 18-19 i miescic sie w ok1000-1500 kaliraich dziennie i moze wreszcie zaczne jezdzic na orbitreku....... a teraz moje kochane ide zjesc jak,ies tosty bo glodna jestem a za was trzymam kciuki ze jeastescie na tyle odwazne zeby jesc ta paskudna zupe buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka8767
czesc dziewczyny!!@ zaczynam ta dietke od dzisiaj.. przed wczoraj skonczyłam kopenhaska.. dotrwałam do 6 dnia i 4 kg mniej mam jescze zamiar tak z 6 kg. przygotowałam ta zupe z 2 papryk, 5 cebul, selera naciowego, pora, i kapusty:) mam pytanie poniewaz jesxzce nie zaczełam jej gotowac jaka iloscia wody najlepiej to zalac? i ile koncentratu pomidorowego? i jakimi najlepiej zioloami doprawic?? prosze o pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka8767
i czy mozee byc główka kapusty nie kiszona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia254
Czesc dziewczyny, znalazlam sie na tym forum bo przymierzam sie do zupki, i tak czytalam od poczatku, no i patrze ze to forum trwa juz prawie ze 2 lata, ehh fajnie ze na nowo sa jakies nowe ochotniczki bo moze nabiore wiecej motywacji, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia254
naklonilo mnie to ze moja kuzynka schudla na tej diecie 10kg w dwa tygodnie, oczywiscie po diecie zaczela mniej jesc i bardziej zdrowa zywnosc , typu salata, piers z kurczaka i t d, w w tej chwili wazy prawie 40 kg mniej, i stad ta moja motywacja, mam nadzieje ze nie opadne po 3 dniu, takze laski startuje jutro i szczerze mowiaz az sie tego boje :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy radę
Cześć Dziewczynki! Ja zaczełam wczoraj, nie powiem,zeby była to najpyszniejsza zupa jaką jadłam, ale juz sie zmotywowałam i mam nadzieję wytrwam te 7 dni;/ Powiedzcie mi czy to prawda,ze nie mozna jesc fasoli? Bo dzis 2 dzien i własnie wszamałam zielona fasolkę, mam nadzieję, ze moje wczorajsze i dzisiejsze męczarnie nie poszły na marne;) Dajcie mi znać kochane, bo naprawdę mi zależy na tym... Trzymajcie sie i...smacznego hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy radę
Cześć Dziewczynki! Ja zaczełam wczoraj, nie powiem,zeby była to najpyszniejsza zupa jaką jadłam, ale juz sie zmotywowałam i mam nadzieję wytrwam te 7 dni;/ Powiedzcie mi czy to prawda,ze nie mozna jesc fasoli? Bo dzis 2 dzien i własnie wszamałam zielona fasolkę, mam nadzieję, ze moje wczorajsze i dzisiejsze męczarnie nie poszły na marne;) Dajcie mi znać kochane, bo naprawdę mi zależy na tym... Trzymajcie sie i...smacznego hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza 50
stosowalam ta diete przez 16 dni schudlam 10 kg.zeby nie miec wzdec do gotowania tej zupy dodalam 1 mala lyzeczke kiminku,nie bylo zadnych wzdec ,wiec polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na diecie i taką zupe tylko ,że dodaje więcej warzyw robie sobie od czasu do czasu na obiad-mi bardzo smakuje tyle,że zaprawiam ją jeszcze przecierem pomidorowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia300
witam wlasnie zaczelam 1 dzien diety kapuscianej od 8 rano zjadlam 2 miseczki i wypilam 2 herbaty jedna zwykla potem skrzyp i pokrzywa dzialaja moczopednie mam nadziejej ze schudne troche po ciazy jakos nie moge dojsc do siebie a minelo juz poltora roku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia300
zaczynam 3 dzien waga narazie nie drgnela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spróbuje przejść na diete kapuścianą w poniedziałek ale tylko na pięć dni. Zobaczymy czy coś poleci. 1,5 albo 2 kg jak spadną to bede szczęsliwa. Zupke kapuścianą na obiad dziś jem bo mam w lodówce. Jak już wczesniej pisałam mi bardzo smakuje. Łatwo się robi i jest taka smaczna... i jak tam dziewczyny po ile kg? schudłyście? efekt jojo był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaPans
Przekonalyscie mnie ,mam zamiar pozbyc sie 15kg.oj bedzie ciezko!!!Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzylo5
ile razy dziennie mozna jesc ta zupe przez jaki okres , co mozna jeszcze zjesc . chodzi o calodnowe wyzywienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! Wczoraj ugotowałam zupkę,dzisiaj zaczęłam kapuściankę. Mam nadzieję,ze można sie przyłączyć do Waszego dietkowania?:) Razem łatwiej będzie wytrwać:) Najgorsze,że mój kochany grypą mnie zaraził:(Ale nie zamierzam się poddawać! Jak tylko poczuję się lepiej wracam do biegania,efekty przyjdą szybciej:) Trzymam kciuki za nas wszystkie,żadna się nie poddaje,w chwilach załamania pisać natychmiast,musimy podtrzymywać się na duchu! Najgorsze,że jak się nagrzeszy to trzeba niestety dietkę od początku zaczynać. Więc szkoda czasu na grzeszenie,ostro do roboty bez oszukiwania:) I pisać więcej,zwłaszcza o efektach,bo coś tu cicho u Was!!! Pozdrawiam cieplutko kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a jak bede jadla te zupke i inne rzeczy ale w bardzo malych ilosciach to tez dam radde schudnaC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do- twoja była
Jeśli będą to produkty dozwolone w diecie to pewnie coś sie ruszy....Zero chleba,makaronów,słodyczy...Po 18-tej tylko zupa. Im więcej je się tej zupki tym więcej się chudnie... Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×