Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HIPNO

Kto słyszał, kto wie.

Polecane posty

Co to jest za pozycja na świerszcza ??? Szczerze przyznanm ja nie mam zielonego pojęcia co to jest. Może ktoś z was o tym słyszął. Proszę o odpowiedzi rozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on gra na skrzypcach
a ona w tym czasie robi mu dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znafffca
Ja znam na żabę - wymaga sprawności fizycznej. Facet leży na plecach, na dywanie, oczywiście pełny wzwód, ale przytrzymuje penisa, żeby był w pozycji pionowej. Kobieta z kolei przykuca na dywanie, 1 metr od nog faceta, zwrócona głową w jego stronę. W pewnym momencie kobieta wykonuje "żabi skok" w taki sposób, żeby nadziać się na członek mężczyzny. I tak w kółko wykonuje te skoki. Jak już pisałem jest to dobra metoda dla osób, które łączą przyjemne - seks z pożytecznym - spalanie kalorii (głównie kobiety). P.S. czy ktoś sobie to wyobraził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugi ozor
kiedyś czytał,że jakies plemie afrykańskie uprawia seks w pozycji stojącej ,bez poruszania sie, czasamni stoja tak całą noc zanim nastapi wytrysk, kobiety nie czerpią z seksu zadnej przyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak maja czerpac skoro sa obrzeazane!!!. jak nie wiesz jaka to pozycja to popatrz w przyrodzie to sie odbywa on siedzi na niej . najpier wchodzi w nia i klada sie delikatnie ona na brzuchu a on na jej plecach i zaczyna sie akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciuś to ja
z Tobą poświerszczę, Klementyna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×