Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koszyczek

CZAS GOI RANY ......CZYZBY????

Polecane posty

Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
gggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Koszyczku:) widze, ze mnie odwiedzilas na topicu:) ja tutaj ciagle zagladam... ech..serduszko moje boli i teskni okropnie:/ dzisiaj 2 tygodnie jak milczymy..oprocz marnego(chyba 2 razy) \"czesc\" na uczelni.. ciekawe ile bede musial na Nia czekac:( w lipcu ide na przeszkolenie wojskowe 6 tygodni wiec czas jakos zleci... dla mnie czas sie zatrzymal przeszlo 2 miesiace temu, teraz sesja tuz tuz, a ja nie mam ochoty do nauki, a motywacja ktora mnie obdarzyla semestr temu, uleciala wraz z Jej odejsciem... pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
Cześć KOszyczku... zaglądam zaglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie samotna... :( przez dwa dni pod rzad byl u mnie moj byly a dzis jest juz trzeci dzien kiedy go nie ma strasznie pusto w tym pokoju :( szybko sie przyzwyczajam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka2006
Myślę sobie że czas nie goi czy leczy ran on nas tylko przyzwyczaja do bólu:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
Dobry wieczór wszytskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) cos widze ze nie zagladacie tutaj :( musze wam powiedziec ze sie tak dobrze czuje jak juz dawno sie nie czułam tak lekko i swobodnie az chce sie zyc :D nawet przez mysl mi nie przyjdzie chec chocby zobaczenia mojego byłego:O nawet nie chce wiedziec czy on zyje czy nie ....wyrzuciłam wkoncu wszytskiego jego zdjecia ale jak je usuwałam z kompa to nie mogłam na nie nawet patrzec........ale teraz uwazam ze to była bardzo dobra decyzja bo dzieki temu nic mi go juzn ie przypomina no i po mnie widac rowniez ze jakos umiech na mojej buzi sie pojawia coraz czesciej hmm otoczenie to zauwaza :) i oby ten stan sie utrzymał jak najdłuzej :) a co u was słychac ??? jak wasz samopoczucie ??? emiiii-----> jak to był u ciebie ???? to spowrotem sie spotykasz z nim?? czy jakos kumpela juz tylko ??? ten co wierzył-----a ty jak sie masz cos nie piszesz nic .....odezwij sie :) pozdrawiam was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
CZesc Koszyczku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
Zadladam czasem na topik ale nic ciekawego sie niedzialo... teraz własnie wrocilem z pracki i zasiadlem po obiadku do kompa... Bardzo sie ciesze ze sie usmiechasz... :) to dobre posuniecie-wyrzucenie jego zdjec... ja zdjecia bylej jeszcze mam ale schowane sa bardzo głęboko ;) Przyjdzie taki moment ze je usune... narazie mi nieprzeszkadzaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
a i jeszcze jedno, radyjko śmiga że aż miło... :) dzis uratowało mnie przed suszeniem... czyli kasa została w kieszeni a nie u policji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zauwazyłam ze nie za duzo było wpisow .... mam nadzieje ze ty tez sie usmiechasz :) wiesz gdybym nie wyrzuciła jego zdjec to chyba by mi to jednak przeszkadzało był czas kiedy nie mogłam na nie patzrec i mowiłam sobie ze za jakis czas bede wracała do tego z sentymentem...ale juz chyba doszłam do tego ze nie ze nigdy nie bedzie nawet wspomnienia o nim .....koniec to koniec..... teraz wiem ze on ma urlop i moze bedzie chciał wpasc pogadac ale ja nie mam ochoty nawet go widziec na sama mysl mam ochote uciec na drugi koniec swiata ....... zaczełam nowy etap zycia i jestem szczesliwa bez niego.........teraz wiem ze jakbym z nim była to była bym nieszczesliwa:( i z jednej strony to chyba dobrze ze tak wyszło bo moze teraz juz bym była nieszczesliwa i to jak 😭 dopiero teraz to do mnie doszło..... a jak twoje samopoczucie ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
Koszyczku musze leciec... ale obiecuje ze jutro porozmawiamy na 100% bede okolo 20 pa Buzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak ja mam czas to ty musisz uciekac :( wiec miłego wieczoru ci zycze i do jutra :) pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh Koszyczku to wszystko takie dziwne, że sama się gubię nie wiem o co chodzi, ale jak przychodzi to jest taki słodki... :/ leżymy sobie rozmawiamy śmiejemy się czasem się przytulimy wszystko super. Bardzo chce odwieźć mnie na lotnisko, mówi że będzie tesknił, czy oby będe miała tam internet, telefon itd... a później jak wyjdzie to rzadko się odzywa, a ja tęsknię. Całe szczęście że nie łapię dołków :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
cześć KOSZYCZKU zgodnie z obietnicą jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
lece tylko pod przysznic i za 20 min jestem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
tak prysznic... :) troszkę sie przedłużyło bo jestem dużym facetem mam 186cm wzrostu i troszkę jest do umycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze to jest tam ciebie troszke :P jak minał dzien ??:) dlaczego tak zniknałes szybciutko wczoraj ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
miałem niespodzoewany wyjazd... a dzionek był OK. Słonko wyszło i świat wyglaa już dużo lepiej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
jak to zrobić ? jestem jeszcze niekumaty w temacie forum...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
tak też zrobiłem... i nic ciekawego tam niema... liczba postów, brak maila i nic więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
Teraz jest OKI już mam numer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×