Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koszyczek

CZAS GOI RANY ......CZYZBY????

Polecane posty

Gość ten co wierzył...
tylko oczka mi sie juz kleja... a o 5.45 znów trzeba wstawać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kuzyna co pracuje tam gdzie ty tylko ze nie dojezdza tak daleko ....a nie lepiej było by na miejscu ???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
zgadza sie Koszyczku, powinieniemjuz spac... w temtym poscie wkradło sie nieporozumienie... ja pracuje w budynku ale komary i tak sie przedostaja wentylacja do srodka no i codzienie rano male polowanko sobie urzadzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
narazie niema szans na przeniesienie... Spdam do lozeczka... :) bo rano niewstane... Dobranoc koszyczku Milych snow Zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zawsze myslałam ze to one nanas poluja ;););) powinienes ale nie spisz :D bo inaczej z kim bym rozmawiała :D a jak meczyk ogladałes???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to idz idz słodkich snow tobie takze zycze i miłego wstawania rano Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goi , goi , goi... swieta prawda . Nie wierzylam w to kiedys dopoki sie nie przekonalam na wlasnej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co wierzył...
Witam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula....
Witam wszystkich....znowu widze ze nie ma nikogo:(.....gdzie sie podziewacie o tej porze???....hmmmm;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!! Nareszcie widzę pozytywną wypowiedź aż niechce mi sie wierzyć. :D czas naprawde goi rany?? hehe chyba nie każdemu jak wam mina dzień ja miałam mały zapierdziel w pracy a teraz uciekam spaćku bo jutro trzeba wcześnie wstać buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) jak wam humory dopisuja ?? mam nadzieje ze samopoczucie u was ok :D beli---->nie napisałas skad taka minka była ?wszytsko u ciebie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula....
Witam wszystkich...ale mamy dzis pogode...u mnie przynajmniej prawie cały dzień pada, nawet burza była...teraz piekna tecza...ale za to teraz jakie wszystko ładne i takie zielone....:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co kocha jeszcze
witam serdecznie:-) to jest nas dwójka smutasów, mi też dzisiaj nie wesoło, zawszeczekałem na koniec tygodnia, który spędzałem z nią, a teraz sam przed kompem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula....
no to witaj smutasie:)...dwoch smutasów ...zawsze razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula....
pogoda taka do tego nieciekawa i smutna....w zwiazku z taka pogoda tez wracaja wspomnienia ...ach to zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smucic sie nie ma czego ....... ja mam chyba za duzo dobrego humoru moge sie podzielic nawet;) chyba wracam do zycia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula....
wiecie co....załuje ze w sumie tak opowiadamy sobie co czujemy i wogole "spotykamy sie " tu....a nie mozemy sie spotkac na zywo i pogadac....ciekawe jakby to było..;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co kocha jeszcze
wszystko jest możliwe tylko trzeba chcieć, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja chce troche humorku od Ciebie Koszyczku:( wieczorny kryzys... po alkoholu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurek ---->pewnie ze sie podziele :D ile potrzebujesz ;););) pozdrawiam wszystkich cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie goi są szczegolnie jak oboje ludzi sie kocha a pozostali mowia, ze to nie miłosc miłosc to jak 2 mies sie ktoras w kasie zakocha smutne a jak nie mial kasy to go nie widziała... mowie kocham a on nie wierzy potem widze i czytam jak cierpi, zatem nie moge stac z boku, pomagam, pisze, pokazuje itp trudne to bez sms i bez spotkania na zywo, ale z neta jego znajomi zrobili sobie posmieszki, mowia nie ma milosci, ona tak do kazdego, a kazdy to on, bo ma tyle pomyslow i pisze ukazujac zakamarki duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata
:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Koszyczku:) juz pisze...dziekuje za odrobinke humorku ostatnio:) u mnie po staremu... dzisiaj kryzys do poludnia...3 dni temu znow odrosly mi troche skrzydelka i chcialem powalczyc..ale nie wyszlo, bo zostalo na tym, ze chyba ja molestuje psychicznie:/ nie chce tego..wiec przestaje sie odzywac! skasowalem numer gg (zapisalem go w komorce) i jest lepiej, bo nie obserwuje ciagle jej opisow, nie wyobrazam sobie co robi i gdzie jest... no, a wieczorki spedzam u siebie na topicu..poprawia mi to samopoczucie:) a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×