Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Gość akira
wczesniejsze wpisy nie naleza do mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ktossie po de mnie podszyl!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem czarna bo w koncu sie dowiedzialam jak to zrobic,no bo przeciez te pomaranczowe malpy przechodza same siebie.Mamo E miewam sie roznie,podczytuje Was troche,wiec jestem na biezaco.Dzieciaki moje ostatnio choruja wiec urwani glowy mam,od 10 dni walcze z katarem malutkiego,dzis dzien ostatniej szansy,pojechalam do apteki i nakupowalam comeopatycznych lekow,ktore kiedys aplikowalam starszemu no i czekam na efekty.TAk po zatym to wrocilam do pracy no i mysle o kupnie domu.Pozdrawiam wszystkie bardzo cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja tez na chwilke jak zwykle bo moja mala nie pozwala mi od siebie odejsc i doslownie caly czas albo ja nosze na rekach albo musze byc przy niej i sie z nia bawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez niku
agata26 malutka jest przesliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny tylko przelotem - gosci mam i zajeta jestem:) Szanta wiellkie dzieki za maila i sorry odpisze wkrotce:) Kiki ja chrzcze maluszka tutaj juz wstepnie zaklepalam date glowny powod - tutaj chrzciny odbywaja sie bez zbednych kartek, zaswiadczen, miliona pytan i przymusowych nauk. poza tym wiekszosc rodziny jest tutejsza wiec jakby logistycznie lepiej:) agatka coreczka przesliczna:)))) pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi teraz chyba udalo mi sie wkleic te fotki co chcialam , uff :) po prostu przy mojej malej jestem zakrecona dopiero teraz zasnela wiec spokojnie moglam usiac nawet na spacerze nie bylismy bo pogoda okropna pada caly czas zastanawiam sie czy to angielskie jedzenie faktycznie jest takie naladowane chemia i sterydami bo czuje ze znow mi duspko rosnie po 2 tyg pobytu choc w Polsce jadlam tak samo a waga mi raczej leciala , choc wczesniej tutaj utylam sporo to przed ciaza mi sie fajnie schudlo:) no i po ciazy tez wiecej nawet niz przed i czuje ze znow pff waga idzie w gore wiec chyba bede jesc sama salate! ale moja mala ma alergie na to paskudztwo bo cokolwiek zjem to wysypka na buzi a w Polsce tego nie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata26- twoja corcia jest slodziutka, taki maly kwiatuszek 🌼 🌼 [kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
dziendobry ! dzis rownie wczesnie obudzil nas nasz Tygrys juz godzine temu pilam pierwsza kawke heh Tygrys walnal takie dwie koopy ( o 5 i 7 rano ) ze od razu widac na buzce ze czuje sie lepiej i nawet rozgadal sie ... mam nadzieje ze wasza noc minela bezproblemowo i ze choc troszke sie wyspalyscie narazie zmykam cos zjesc ( juz czas ) zycze milego dnia wroce mozepozniej bo nadal u nas leje wiec ze spaceru nici chyba ze zdarzy sie cud zapraszam na stronke ze zdjeciami mojego Tygrysa http//www.tygrysiatko.fotosik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez niku
kohannah- sliczny tygrysek i mama tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niestety nawet u mnie pogoda do bani - a zwykle najcieplej sloneczko co prawda wyglada troche ale wiatr i chmury zwiastuja deszcz i prognoza takze:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz w domu ale w Polsce upaly :) najpierw wielce zaskoczyla nas pogoda po przylocie, a teraz kolejny suprise po powrocie.. brrr ale brzydko. W poilsce zdazylam wysluchac uwag n atemat moich sposobow wychowawczych.. ze biedne dziecko bo smoka nie ma... i ze chodzika tez nie? ze kremem z filtrem nie smarowalo sie kiedys i dzieci zdrowe wyrosly... Sztefka, moj profesor, bardzo modry czlowiek, zawsze mawial - czeste mycie skraca zycie :) i zaczynal swoj wywod na temat rownowagi miedzy bakteriami i grzybami na skorze... Ja kapie codziennie, ale chodzi mi w tym przede wszsystkim o rytual wieczorny. s-daga czyzby kolejna z cholestaza? nie zycze :( bo to nic przyjemnego. Mam nadzieje ze to nie TO Agata 26 witaj. Cale wieki cie tu nie bylo. Co u Ciebie slychac? Slicznego masz bobaska a jesli chodzi o debate na temat przegrzewania i przechladzania, to cos musi byc w tym, ze czym cieplej sa ludzie ubrani tym wiecej choruja... ja jak zwykle zloty srodek polecam, choc wg moich Mamus to dzidzie raczej przechladzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgorzatka popieram - moja tez bez smoka byla i bez chodzika:) co do ubierania to ubieralam ja jak siebie - wcale nie zadna warstwa wiecej i uwazam ze tak jest najlepiej. dobry sposob to sprawdzania szyi czy ciepla , nie raczek czy nozek bo te to i ja mam czesto zimne:) a ze kremow z filtrem nie bylo kiedys no to co:)? ale teraz sa:))) pewnie sie od tesciowej nasluchalas dobrze zgaduje:)??? hahah sztefka trzymam kciuki za chemie i dobre samopoczucie po niej. oby to byla juz ostatnia a raczysko PRECZ!!!! pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Malgorzatka :) no nie bylo nas troche , ale chyba nie posiedzimy tu dlugo bo jednak planujemy wszyscy wrocic do Polski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dlugo sie nie odzywalam bo mamy gosci na kilka dni... moze u nas zamieszkaja jesli znajda tu prace ... zobaczymy Maz wymyslil by im narazie nic nie mówic wiec ja czuje sie nieciekawie czasami mam mdlosci ale jakos nie odzywam sie co do kremów z filtrem nasza pediatra tez nam wspominala by mala taki miala wiec to chyba nie wymysly małgorzatka sluchaj moja ma smoka ale nie dalo inaczej rady ale chodzika tez nie kupowalismy wiem ze to dla dobra dziecka tylko zalezy od rodziców bo z chodzikiem pozornie wygodniej sztefka❤️ trzymaj sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u was slychac mamusie? moj Smok chodzic chce choc jeszcze dobrze nie siedzi nawet. Slicznie chodzi prowadzana za raczki, a momentami to prawie biega :) i to slicznie na calych stopkach. To jest takie slodkie :) duma mnie normalnie rozpiera :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: my juz mamy mame w domu. Pomoc wielka i przyjemnosc. I az dziwnie sie czuje wychodzac z domu bez wozka tylko przykro troche ze juz do pracy trzeba wracac za kilka dni... dzis probna noc bez cyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzin dybry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie. Mam pytanie, chociaz nie wiem, czy Was meczyc, bo sadzac po ciszy na topicu-macie pelne rece roboty. Ale i tak zapytam: Zastanawiam sie, czy podczas ciazy polozna wypelniala Wam taka tabelke, w ktorej zaznacza sie wielkosc brzucha (mierzona w cm.) i z tego mozna wyczytac wielkosc dziecka? Konkretnie chodzi mi o to, jak ta tabelka ma sie do rzeczywistosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie. Mam pytanie, chociaz nie wiem, czy Was meczyc, bo sadzac po ciszy na topicu-macie pelne rece roboty. Ale i tak zapytam: Zastanawiam sie, czy podczas ciazy polozna wypelniala Wam taka tabelke, w ktorej zaznacza sie wielkosc brzucha (mierzona w cm.) i z tego mozna wyczytac wielkosc dziecka? Konkretnie chodzi mi o to, jak ta tabelka ma sie do rzeczywistosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry...... Okruch no robila moja polozna ta tabelke:):)Mierzyla brzuch i potem sprwadzala czy np.16 cm to 16 tydzien potem te paramery sie zmieniaja od ktoregos tygodnia .(chodzi mi o koncowke juz ciazy). Moja znajoma mowila mi zawsze przed spotkaniem czy sie wybieram do krawcowej :P:) wkrotce:):) Sztefcia mam nadzieje ,ze czujesz sie dobrze:):) Szanta ,a ty gdzie zniklas ???????Prad Ci odcieli???:P:P:P Reszta kobitek HALLOOOOOOOOO:):):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, tylko tak tu cichutko ze tez cicho siedze super miec mame w domu, mowie wam- rewelacja a noc bez cycka byla placz straszny, ale w koncu sie udalo proba przeszla uff ciesze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, ale mi chodzi o to, czy ta tabelka sie sprawdza ? Mnie na niej wyszlo, ze jakby co, to w 42 tyg. moje dziecko bedzie mialo ponad 4kg. Jestem troche przerazona, bo przy moim wzroscie (160cm) bedzie ciezko urodzic takiego olbrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruch no wlasnie Ci pisalam ze pod koniec ciazy te parametry sie zmieniaja o ile dobrze pamietam. Powiem Ci tak m0ja znajoma rodzila tydzien po mnie 160 +kapelusz i dzieciatko 4200 . Pewnie Cie to nie pocieszylo :):)glowa do gory nie bedzie zle:):) Malgorzatka kurcze zazdroszcze Ci mamy:P,,pisalas ,ze wracasz do pracy za kilka dni tego to Ci nie zazdroszcze:P:) MamaE😘 Dzisiaj bawie sie z malym i pytam ,a gdzie krowka ma oczko pokazuje gdzie nosek i tak dalej pytam sie go gdzie mama ma oczko i skonczylo sie malo przyjemnie do teraz boli 😭 Stwierdzilam ,ze edukacje pozostawimy na maskotkach chyba ,ze maz sie pisze na utrate zdrowia. Zuzannna ,a ty gdzie kobitko ????????? Asiulek jak sie czujesz>????????? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry...... Tlum straszny mozna sie pogubic:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dawno mnie tu nie bylo ale coz. Najpierw pochorowaly mi sie dzieciaczki tzn. zlapali jakiegos wirusa bol glowy, i goraczka powyzej 40 stopni, a pozniej rozlozylo ich przeziebienie normalnie koszmar.Dobrze, ze Emilka sie od nich nie zarazila. Wczoraj bylysmy w Londynie zalatwic paszport dla malej i tam kolejny koszmar. Pomieszczenie malutkie, straszny zaduch, pelno ludzi czekajacych nawet na zewnatrz z malutkimi dziecmi i do tego nie bylo ani miejsca na przebranie maluchow ani podgrzewacza do butelek. Ten konsulat to paranoja jakas. Po dwunastu godzinach \\\" wycieczki \\\" wrocilam do domu tak zmeczona i wsciekla, ze szkoda gadac. Cale szczescie, ze udalo sie zalatwic ten paszport i ze nie musze po niego jechac bo mi przysla do domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.... agnieszka: mam pytanie bo ja tez niedlugo jade do konsulatu po parszpot... powiedz mi kiedy maja Ci go przyslac?? podali jakas konkretna date??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzili tylko, ze paszport do odbioru bedzie na 26 czerwca a z przesylka to niewiem pewnie trzeba doliczyc jeszcze tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka nie wiem gdzie mieszkasz ,ale oni maja w konsulacie limity milowe co do wyslania paszportu.Moze cos teraz zmienilo i wysylaja ,ale byli do tego bardzo konsekwentni. Przyznaje racje male pomieszczenie brak przewijaka i zawsze tlum ludzi jak sie wiedzie kilkoma wozkami koszmar mnie to czeka niedlugo znowu to mi sie nawet myslec nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×