Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Aniusia... wydaje mi sie ze nalezy Ci sie chorobowe ale pewna nie jestem. Najlepiej bedzie jesli porozmawiasz z personalna lub z szefem... A co tu wogole takie pustki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka a ty na mnie nie krzycz bo ja juz relacje zdalam :P No moze poza tym ze sie nie pochwalilam co ja dostalam ;) no to sie pochwale :P od Alexa ;) dostalam nowa elektryczna maszynke do depilacji a od Stu Nintendo DS Lite z Dr Kawashima\'s Brain Training: How Old Is Your Brain? Nie bylam wcale zaskoczona, kiedy po pierwszym tescie wykazalo ze moj mozg ma 80 lat :o bo moja pamiec szwankuje juz od miesiecy :( ale juz po paru treningach zauwazylam poprawe i wczorajszy wynik byl 26 lat :) :) :) co bylo niezykle satysfakcjonujace. Mowie wam swietna sprawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Asiulek moja mala tez z prawej strony lezy i kluje mnie po nerce.tez mam nadzieje ze za dwa tyg juz bede mama, termin mam w sobote dziewczyny mam pytanie- jaki termometr dla niemowlaka Wam sie najlepiej sprawdzil?? Milego Sylwestra!! pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam karinella- no moje malenstwo tez tyle ze ja dostaje po zeberkach... my planujemy kupic taki douszny termometr z brauna dostalismy becikowe wiec mysle ze mozemy te 40 f na to przeznaczyc wiem jak czasami ciezko jest zbadac temperature a tym szybciutko sie bada ... moja pierwsza córa nienawidzila tego elektronicznego i czekania na wynik darla sie w nieboglosy... mam juz 10 dni do porodu ciekawe czy dam rade wytrzymac ... mam u siebie tesciowa i moze sie przez to moj poród przyspieszyc....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie dziewczyny za odpowiedzi Asiulek ten z brauna przed chwila w mothercare widzialam przeceniony z 40 na 30 chyba skusze sie wlasnie na taki do uszka, a najlepiej dwa w jednym- do uszka i czola jak znajde pozdrawiam i zycze udanej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki i malenstwa ABY TEN NOWY ROK uPLYNOW WSZ\YSTKIM W SZCZESCIU I ZDROWIU .Tego zycze wszystkim z calego serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztefka mnie zainspirowala do robienia ciast wiec dzis szarlotka :) dostala przed chwila takie zyczenia i mi sie spodobaly wiec je Wam przepisze : I wish U a fantastic JANUARY Loveable FEBRUARY Marvelleous MARCH Foolish APRIL Enjoyable MAY Succesful JUNE Wonderful JULY Independent AUGUST Nice SEPTEMBER Tastiest OCTOBER Beautiful NOVEMBER Happiest DECEMBER Have a VICTORIOUS YEAR WISH U HAPPY 12 MONTHS OF 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU WSZYSTKIM WAM ZYCZE. mAM TAKIE PYTANIE: Czy jechalyscie pod sam konsulat samochodem,czy lepiej zostawic samochod gdzies na obrzezach Londynu i metrem do konsulatu.Napiszcie prosze,bo jutro mam spotkanie w konsulacie.Dzieki z gory.Buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela, najlepiej zosatawic samochód i dojechac do konsulatu metrem. Jest naprawdetłoczno :) Powodzonka w załatwianiu spraw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam wszystkich w Nowym Roku i zycze aby byl On szczesliwy dla wszystkich.🌼 izabela- my jechalismy samochodem pod sam konsulat:) ale... male ostrzezenie.. trzeba patrzyc na jakim parkingu sie parkuje samochod bo po jednej stronie jest parking gdzie kupujesz bilet normalnie w parkometrze a po drugiej stronie bilet wykupujesz telefonicznie- my tego nie widzielismy- tabliczka byla wykrzywiona-i wylapalismy mandat 40f:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoznione ale szczere, SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU DLA WSZYSTKICH MAMUSIEK ICH POCIECH ORAZ TATUSKOW! Pierwszy dzien w pracy po dlugim urlopie, czyli jestem zawalona... przesylam buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam My juz po wizycie w konsulacie :)) Mada dzieki za wskazowki,trafilismy na normalny parking.Wszystko poszlo sprawnie i bez klopotow.Przysla nam paszport poczta. Pozdrawiam was i zycze milego wieczorku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE BW NADCHODZACYM NOWYM ROKU, DUZO MIŁOSCI SZCZESCIA ORAZ TYLE POCIECHY Z MALENSTW ILE JEST GWIAZDEK NA NIEBIE DLA WSZYSTKICH MAMUS ZYCZA: AGNIESZKA Z MEZEM I CÓRCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha
jestescie beznamietne w swoich wypowiedziach ze hej az zal czytac nie mowiac juz o bledach jakie robicie poleczki dziweczki co wyzej sr*acie niz d*upe macie bo pare groszy wam do rekawka wpadlo zal mi was a jednoczesnie smiech mnie ogarnia jak sobie wyobrazam was jezdzace na szmatach i sprzatajace rzygowiny w pubach po pijanych Anglikach ha ha ha i dobrze wam tak zebyscie tam pozdychaly od smrodu kibli w angielskich domach SZANTA ODPLYNELA ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha
TEGO ZYCZY WAM W NOWYM ROKU SWIATECZNA POMARANCZA HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha
p***rdol sie d**ziwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhaha, pisze sie zygowiny a nie rzygowiny ale odwzajemniam zyczenia, nic dodac nic ujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Kiedyś byłam stała bywalczynią tej stronki :) Teraz moje dziecko chodzi już do szkoły więc nie ma tu topików dla mnie. Kochane, jeśli któraś szuka dobrej, uczciwej, punktualnej, kochanej i bez wad opiekunki w Londynie, napiszcie. Może jakaś koleżanka szuka. 🌼 ODDAM NIANIĘ TYLKO W DOBRE RĘCE 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia i niezmiennie dziewczynki zaczepiam na temat spotkania, chyba ze sie jovki wystraszycie, no to zrozumiałe, że do widzenia sie Wam nie śpieszno :D :D :D A czegóż ta pomarancza taka zła? Może musi kible we własnym domu pucowac:P :P :P Swoją drogą, cos za często wypomina te niby \"grosiny\" jakby jej było żal :D :D :D Jeszcze raz najlepszego 😘😘😘😘😘😘😘😘 dla MAMUSIÓW I TATUSIÓW - coby dzidziom naszym było szczęśliwie i ciepło, a nam szczęsliwie z nimi (i czasem bez nich :P -na imprezce jakowejś albo cus :P) 😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusialek28
Witam dziewczyny-ja do Was z pewnym problemem. Moj synek ma 7 miesiecy i 4 zabki. I zgrzyta nimi strasznie-mnie sie to wydaje nie normalne,dlatego zwracam sie do Was-czy Wasze dzieci mialy podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Agusialek, u nas nie bylo zgrzytania ale slyszalam i to jest jak najbardziej normalne - po prostu maluszka dziasla swedza i zgrzytanie jest jednym ze sposobow na uspokojenie swedzenia. Jovka 🌻 no myslmy o tym spotkaniu! WE 12-13 lub 19-20 najbardziej nam odpowiada. Jak sie juz dogadamy do daty to \"doszlifowujemy\" na mailu reszte szczgolow :) U nas znowu chorobsko, tym razem zapalenie drog moczowych :( 😘 dla wszystkich i dobrego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusialek28
Mamo E dziekuje-kamien z serca(jak to sie mowi..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co Agusiulek, po to tu jestesmy ❤️ Z pierwszym dzieckiem ponoc tak jest - nie majac doswiadczenia kazda rzecz wydaje nam sie klopotem. Ale zawsze warto pytac, nawet jesli wydaje ci sie to glupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mamy E czy tez D jak kto wo
naucz sie najpierw pisac a pozniej sie wymadrzaj analfabetko sprawdz sobie jak sie rzygac pisze do szkoly panienko pewnie nie zagladasz czesto na takie strony zanim napiszesz bzdury wiec polecam ta http://marcinmilkowski.pl/Slowniki/Slownik-ortograficzny.html?option=com_content&task=view&id=22&Itemid=33&word=rzygac&do=Sprawd%BC Moze sie czegos nauczysz Poleczko ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi no oczywiscie ze nie wiem jak sie to pisze, po pierwsze juz mnie nazwalas analfabetka (jak i nas wszystkie), po drugie malo mam doczynienia z zygami wiec jak mam wiedziec? Pozostawiam to tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mowie nieeeeeeeeeeee
mama e do szkoły?????????? raczej do domu starców przeciez ona to stara dupa która w okresie przed monopauza zaszła w ciaze jakims cudem sie jej to udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×