Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Gość agata26
no i jak chodze bez stanika to wlasnie nie bola a jak zakladam to czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata26
ja dzis ide na usg i sie bardzo boje , tytle czytam o tych wszytskich zlych rzeczach...:( nawet mdlosci jakos juz nie mialam dzis, ale moze dlatego ze zanim wstalam to dostalam do lozka miseczke platkow z mlekiem...wczoraj natomiast poczulam silne zawroty glowy i mdlosci i zaraz poszlam cos zjesc...ja nie mialam ani razu zadnych plamien ani krwawien , czasem bolal mnie brzuch ale to na poczatku a potem nic mi sie juz takiego nie dzialo....i jak bylam w 5 tygodniu na usg widzialam juz dzidziusia i juz byla glowka i tulow i mialo juz prawie 8 milimetrow...troche mnie to zaskoczylo bo taki duzy w takim czasie? ale biorac pod uwage moja ostatnia miesiaczke to jest to wlasciwy wiek plodu ...moze dzidzi bedzie takie duze ? moj facet ma 2 metry a ja tez nie jestem mala ...zeby tylko dzis wszystko bylo ok to sie uspokoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebbra
DO : SISI111witaj kochana ,jak tam malutka dzisiaj moj lata i tyle go widac teraz chrapie ,a niedlugo wraca maz z pracy to ja chwilke odsapne:) czy mi sie zdaje czy wpadajana nasz topik osoby ktore chca sobie pogadac a nie urodzily jeszcze dziecka tylko jak jest tloczno na ich topiku to wpadaja na ten ? troche mnie to zastanawia,mozliwe ze tylko mi sie wydaje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata26
Roxelka :) bylam na usg widzialam jak dzidzia rusza sobie nizkami i raczkami i jak bije mu serduszko jestem taka szczesliwa !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata26
nie wiedzialam ze topiki moga byc czyjes :)) no ale moze pewne osoby chca pokazac jakimi to juz sa mami jakby zapomnialy ze niedawno same byly ciezarne ale nie ma co sie stresowac i denerwowac bo nam tego nie wolno prawda Roxelka?;) pozdrawiam wszytskie mamy ciezarowki i....te juz bezbrzuchowe;);););););):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda123
DZIWNE JESTESCIE!!! czego sie czepiacie przeczytalam ten topik i jestem mamą 4,5 oskara i mieszkam w londynie :) witam wszystkie a co do wypowiedzi ZEBBRY ktora tu wyraznie poruszyla niektorych to mam takie samo zdanie bo chyba jest tu wystarczajaco duzo topikow dla mam ktore chca pogadac A SPODZIEWAJA SIE DOPIERO DZIECKA :) pozdrawiam :) ...te nadasane też:) kobiety mniej zlosliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebbra
DO SISI1111: :) ale poruszeniewywolala moja wypowiec HA HA HA :) szkoda ze poruszyly sie te o ktore mi niechodzilo :) ale bywa :) HALO co sie dzieje SISI1111 ,ze ostatnio cie niema ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebbra
Pozdrawiam cie Matylda123 ,napisz cos wiecej o swoim malym ktory jest tu najstarszy hihi:) PS.podobala mi sie twoja wypowiedz:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebbra powinna
podpisywać sie swinia,cociaz nie wiem czy nie obrazam tego zwierzecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebbra
JAK SIE BOISZ PODPISAC TO NIE PISZ WOGLE BO DLA MNIE JESTES SMIESZNA :) :) :) :) A TAK POZA TYM NIE SADZILAM ZE DWUDZIESTO PARO LETNIE WYZYWAJA SIENAWZAJEM DAJMY NA TO OD SWIN :) JEJKU JAKATO PIECIOLATKA TY CHYBA POWINNAS ODWIEDZAC TOPIKI DLA DZIECI KOBIETO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebbra
a tak poza to jak jest napisane DO SISI 1111 to po huj to czytasz skoro to nie do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda 123
Hej zebbra OLEJ te wypowiedzi to jakies kretynki pozdrawiam cie goraco fakt moja pociecha jest najstarsza ale moge wam zawsze cos poradzic mieszkam tu juz 6 lat mam meza anglika wiec zostalam tu na stale :) sisi 1111 bardzo ladna mala fajnie wyglada w okularach pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebbra
Hej Malwinka123 ja olewam jestem za powazna aby sie idjotkami przejmowac :) skoro ktos ma tak niski iloraz inteligecji to...szkoda pisac !!! fajnie że masz juz odchowanego baka ja za moim biegam bo wszedzie go pelno pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebbra
DZWON KTORY W SRODKU JEST PUSTY NAJGLOSNIEJ DZWONI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebbra
oj jak mnie dzis swedzi cipsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebbra
a jesli chodzi ci o ortografie to mam ja wdupie bo nie jestem POLKA i niemusze jej znaca czy ty POTRAFISZ SWIETNIE ANGIELSKI pewnie nawet na sprzataczke sie nie dostalas HAHAHAHAHA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebbra
A BACHORA TO MOZE TY URODZISZ BO KTORA PRZYSZLA MATKA O TEJ POZE SIEDZI PRZED KAPEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebbra
no zdarzaja sie gnojOWY trzynasto letnie ktore pisza za ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinka123
Jejku jakietu glupie pisza powinnas zebbra zalozycnormalny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebbra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebbra
Bz kometarza Malwinka123:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebbra
SISI1111 czekam na adres maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebbra
ja zaczynalam od prostytucji,ale na szczescie moj wielce szanowny maz anglik mnie wyciagnal z tego i teraz jestem rowniez wielce szanowną angielką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ladnie
zebbro jestes dnem. jak mozesz nasmiewac sie z ciezko pracujacych sprzątaczek. Większość Polakow wykonuje niezbyt prestiżowe zawody,ale nalezy im sie jakis szacunek. wstydz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana27
Hej dziewczyny. Dziwie sia jak Wam nie szkoda energii na wypisywanie sobie przykrości. Jest wiosna,mamy wspaniałe maluszki niektóre z nas beda miały dlaczego tyle złości,po co nie rozumiem i chyba nie chcę. Agata26 strasznie oburzyłas sie wypowiedzia zebbry,a sama niedawno prosiłas niejaka Aleksandre aby poszukała sobie innego topiku bo zadaje pytania nie na temat chodzi mi o topik (Cięzarne Polki w Anglii....odezwijcie sie) Wiec..... Szkoda:-( , że tak sie porobiło Sissi1111chyba nie o to chodziło zakładajac ten topik.No cóz chyba juz tak jest wszedzie że zawsze znajdzie sie ktoś co namiesza. A fajnie było tu zajżec i poczytac co u Was dziewczyny.Niemniej pozdrawiam gorąco.Trzymaj sie Zebbra,Buziaczki Sissi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata26
no coz...szkoda nawet tu zagladac jesli szerzy sie taka zasciankowosc...bez komentarza zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinaka123
Jejku jakie miernoty widze ze jest juz kolejny glos przeciw ,co wy wypisujecie kobiety o prostytucji iskat wiecie ze maz zebbry to anglik ??? ONA NIGDZIE O TYM NIE PISALA :) SISI1111 zalurz topik dla ludzi inteligetnych,a nie dzieci przy kompie :)szkoda bo kiedys bylo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miernoty
jak mozna oceniac poziom inteligencji po podszywaniu sie pod kogoś. Szczyt glupoty. ten topik jak dla zapatrzonej w siebie durnoty.przyjechaly z biedy do anglii i rżną wielkie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze, co tu sie narobilo......Nawet nie bede komentowac.... Po prostu mi przykro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata26
do miernoty pewnie ty tez przyjechalas z biedy i zrniesz wielka pania jak to napisalas skoro sama tu jestes kazda z nas przyjechala aby zmienic cos na lepsze wiec czemu wypisujesz takie przykre i glupie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×