Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość foczka foczusia

kto ma kredyt na mieszkanie?

Polecane posty

Filomenka jak to miło usłyszec \"nasze młode\" :D Sisi faktycznie małe mieszkanko i bez balkonu... Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie mieszkania w małym mieszkanku we dwoje... Ja mieszkam sama (nie licząc dwóch kotów - a co! czarownica ze mne pełną gębą ;) ) i, mimo iz nie mam wielu rzeczy, zero szaf (bo jest garderoba), to druga osoba miałaby problem z rozpakowaniem u mnie swoich \"dóbr materialnych\". Ale z drugiej strony - apetyt rosnie w miarę jedzenia ;) Wczesniej wynajmowałam malutka kawalerkę i jakoś dawałam rade (choc było ciężko ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja 200 + media , zalety mieściny.Miejsca mam duzo , bo mało mebli , tylko pies duzy. Mnie mało zwisa , ale spore mam wypłaszczenia :P:Poprócz tyłka :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tez myslałam ze przesadziłas ze swoimi zwisami bo juz myslałam ze jestes panem:P mi tez juz sie wypłaszcza od siedzenia 4 litery.....a uwypukla ni etam gdzie bym chciała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak już przy kredytach... na ile trzeba by się zadłużyć , żeby wszystko poprawić? Ja na cycuszki jakies 6 potrzebuje , nic wypychac nie chciałabym , tak tylko podretuszowac ps głupie gadanie , panicznie boję się chirurgów :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ćwiczyc mięśćnie biuściku? chciałabys miec poduszkę taka jak Steczkowska? ale jej schrzqnili tyłek. za duzy zrobili. Jak kaczucha wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 50tys we frankach na 20lat płace 300zł miesiecznie. Ale wiem ze płace za mieszkanie w domku na przedmiesciach 90mkw plus piwnica i garaż 60mkw:) no i ogódek mam :) mieszkanie w sumie wyszło mi 80tys:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiadomo, chcialabym mieszkanie większe, ale cieszę się z tego co mam. Bałam się brać kredyt na tyle lat i płacić tak duze raty. Ciesze się, że mam swoje mieszkanie i to dla mnie jest najważniejsze, bo na studiach wynajmowalam pokój, własciwie to ciągle na walizkach po studiach znowu w wynajętym mieszkaniu ..., a teraz mam swoje mieszkanie i to się liczy. Małe ... ale swoje :-D, pewnie w przyszłości zamienię na większe ..., pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam o dużym to sobie mogę co najwyżej pomarzyć. Kolega właśnie sprzedaje mieszkanie w Warszawie - bardzo ładne, ładna dzielnica, ok 100m, duże trzy pokoje na dwóch poziomach, balkon... Jedyne 600 tys PLN .. :-0 Czuję się biedakiem, choć nie jestem, niewątpliwie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna
zazdroszcze.... cena mieszkan w krakowie zaczyna sie od 4, 5 tys za metr.... jak kupie mieszkanie to bede splacac ponad tysiac miesiecznie...:/ a wynajmuje w tej chwili malutkie mieszkanko 38m2 i place 900 zl...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boże ??900 zł za wynajem takiej kliteczki? domyslam się ze i pensja jest wyoka skoro cię stac. Moze w innym miescie bys miała niższa pensje ale bys mogła dostac kredyt, a mieszkania sa napewno nie po 4 tys za metr.horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko nie jestes biedakiem? a duzo zarabiasz jesli mozna wiedziec w warszawie i jaką prace wykonujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filomenko, nie jestem biedakiem, bo stać mnie na normalne życie, na wynajmowanie mieszkania, na oszczędzanie na emeryturę w ramach prywatnych funduszy, na kosmetyczkę i fryzjera, na dobre wino, gdy mam na to ochotę. I na używany samochód. Na kupno dobrych butów też mnie stać, chociaż nieczęsto to robię. Zarabiam godnie, zwłaszcza w porównaniu do moich rodziców czy przyjaciół mieszkających w Bydgoszczy. Dlatego nie narzekam. To byłoby co najmniej niesmaczne. A że nie mam oszczędności na mieszkanie? Cóż, w mieście rodzinnym mogłabym już coś kupić za to, co w Warszawie może jedynie stanowić 25% wkład własny. :-) Praca - biurowa. Zgodna z wykształceniem (magister ekonomii, specjalność: polityka gospodarcza i strategia przedsiębiorstw). Kiedyś byłam konsultantem biznesowym w międzynarodowej korporacji, obecnie jestem specjalistą ds różnych w dużej korporacji. Trudno powiedzieć, czym się zajmuję dokładnie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do faceta
nie ma w TV to poszukajcie w radiu moze...:P moze tacy radiowcy nawet gdzies się obfotografowali, zeby mieć więcej fanek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna
Filomenka--> pracuje tylko moj maz... nie jest nam zle niezle zarabia.... ale w krakowie srednia pensja to 1000 zl.... a emerytury jeszcze mniejsze,...wielu ludzi nie stac na wlsne mieszkanie , ani na wyjanecie, tylko mieszkaja z rodzicami...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do faceta
tylko pożenione chyba wszystko ...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam...
ja wzięłam kredyt hipoteczny na 20 lat we frankach szwajcarskich.Jak narazie płacę 300zł miesięcznie,ale te raty są malejące,więc po jakimś czasie będą mniejsze.POZDRAWIAM ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o radiowcach nie pomyslałam.Ale ostatnio poznałam jednego niezonatego z telewizji.Fajny nawet , która reflektuje?Tylko nie wiem , jak finansowo stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia...............
Ja biorę kredyt we frankach na 30lat, rata ok.490zł (czekam na decyzję z banku). Mieszkanko będzie nas kosztowało 160.000 (Warszawa), kredyt bierzemy na 110.000, reszta to nasz wkład. Malutkie bo 40m (2 pokoiki z aneksem kuchennym) + balkon ok.7m + parking. Mam 22 latka i szczerze powiem, że przeraża mnie wizja tego kredytu, ale cieszę, się że będzie nasze :) Mam nadzieję, ze damy radę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×