Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

Gość czarna kawa
ja tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Witam panie;) Ja to QŃ w calej okazalosci:P Z jakich czesci jestescie Jastrzebia Ja z Wrzosowej,wczesniej ze Slaskiej i Z Kaszubskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaak, Robal....zgadza się, stał tu kiedyś taki dużyyyy pociąg i z okolicznych ulic wszyscy przychodzili się tu bujać....a jakie znajomości były.../.niezapomniane w wieku 5-10lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam smigalem jako maszynista :P To były czasy ...............szkoda ze ten czas tak szybko leci teraz to nawet moje dzieci sie juz nie bawia bo za duze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze fajnie tez myslalem ze nikogo tu nie ma. Macie jakies ulubione knajpki w Jastrzebiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bywam wszedzie ale ulubiona to piwnica Pod Jackiem w Zdroju Jakos lubie tam bywac;) Zapraszam na pifko w jakis wekendzik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeezzzzu, w knajpce to ja już wieki nie byłam.....wiesz:praca-dom, praca-dom.... Ale jak jeszcze chodziłam to spotykałam się ze znajomymi w takiej knajpce \"alga\"-teraz jej już chyba nie ma (okolice ul.opolskiej-koło apteki). Lubiłam też iść do Rogera albo do Famy-tam są fajne klimaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na kaszubskiej mieszkalem to do rogera czesto chodzilem teraz co jakis czas. Ale jak wazon sprzedal fame to sie popsulo troche.... Wez meza i wpadnij do jacka tam jest fajny klimacik obok klub strefa mozna fajnie sie poruszac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasha...ja też się chcę tak zamienić na miejscowości....może tęsknisz do miasta rodzinnego to się zamienimy.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Cie poniosło na drugi koniec polski;) Z Katowickiej znam bardzo sporo ludzi obu płci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jacka nigdy nie chodziłam bo pracowałam niedaleko i nie chciałam kogoś ze swoich banowych klientów tam spotkać... :D Ale teraz już tam nie pracuję więc niewykluczone że się kiedyś wybiorę :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa bo ja w spoldzielczym pracowalem jako ochrona:) Teraz to sie bawie po wszystkich instytucjach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamo a ja pracuję w GE i w Jastrzębiu szok heheh że tez pierdołami się zajmuję nie sama w Jastrzebiu p.s. śnieg pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×