Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

ja chodze czasami jak mowilem pokazuje sie wszedzie ;)taki juz ze mnie obierzyswiat....czyli szlakiem orlich gniazd w wykonaniu robala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę zrobić sobie kawkę....radyjko gra, ja się obijam....a szef z krakowa przyjechał i kręci się gdzies w okolicy przez co czuję pewien dyskomfort psychiczny.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciekawości my np chodzimy do Spinozy albo do Czarnego Kota Ambasady nie lubie wiec tam nie często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie szefa niet moze siem pojawić ale dziś raczej nie hihihi a wogóle to jutro mam wolne jade na szkolenie do K-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede sie zbieral za chwilke jade na ta turystyczna i na slaska. To gdzie mam wpasc po drodze z ciepla kawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo... do czarnego kota? Tez lubię tam bardzo chodzić :) Całkiem niedawno tam byłam, w zeszły piątek, Spinoza to nie mój klimacik, ale tez się zdarzy... a Ambasada to niestety też nie klub dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal hihi do mnie możesz :classic_cool: nie gryzem i zabierz po drodze kobite :) z ciekawości to moze piwko razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kufa, no ja własnie nie mogę się urwać bo szef gdzieś się w okolicy buja.... a jak przyjdzie mu do głowy zajrzeć...to pozamiatane.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciekawosci ziomalko to moze i my się już znamy z widzenia :) nigdy nic nie wiadomo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobita sciemnisz ze dostałaś @ i poleciałaś po spodnie hehehe nio cio :classic_cool: kazde wytłumaczenie jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by jakies pifko w gronie to prosze o kontakt i powiadomienie na e-maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może by się tak zdjątkami powymieniać na meila.... ??? żeby mniejszy szok przy spotkaniu przeżyć....zawsze to jakiś tam stres.... oczywiście to tylko propozycja.......bo może faktycznie się poniektórzy znamy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje fotki som w podpisie ta blondyna to ja hehehe mozecie sie przerazić hehe wiec uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe nie omieszkam :P To co z fotkami? Destinka... już wiem jak wyglądasz to będę Cię z malenstwem na spacerkach wypatrywać :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz , cholerka...nie mogę otworzyć tego twojego podpisu... :O chyba nagle taki natłok oglądających nastąpił że się coś poblokowało......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pchać się heheh autografy rozdaję mailem nei wiem co jest u mnei tez sie nie otwiera ale w domu teraz sprawdzali i działa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem jeszcze spróbuję...ja to juz mam wyrośnięte dzieciaczki...12 i 5 lat.....już panny co mają swoje zdanie i wyjście z mamą na spacer to obciach... :D przynajmniej w wykonaniu staszej małolaty.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×