Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

hehe sąsiadeczko no to piwko :) kobito współczucia hehe ja też mam tu biuro od niecałego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jakich latach mowisz ?? ja mowie 87,88,89. Stalem tam wtedy z Bolem ,Szczena,Pedzlem troche czasu minelo moge wiec nie pamietac wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to nie ja troszkem później hehehhe to Ty znasz Kamila jeszcze za czasów moich szczenięcych teraz mam 24 lata :classic_cool: wiem wiem stara dupa jestem a co do zlotu ja nie mam nic przeciwko nuuudzi mi sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destina...noooo, to ja ze swoimi 31 latkami to już chyba nie mam z Wami o czym rozmawiać...... :O ja to dopiero stara jestem......, allle co tam......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobita no bez przesady kazdy z nas sie wkoncu zestarzeje a ja wolę bardziej dojrzałych ;) hehehe :D czuje sie wtedy takaaaaa młoooda ;) hihihihi Jastrzębie ruleeezzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut 72 wpisy :) no no no to gdzie na tego browarka idziem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciekawosci mogę się Tobą zając hehe mam rocznego synka , będzie mu raźniej ;) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwiedźcie mnie :) hehehhe i przynieście coś ciepłego do zszamania , wyszłam dzis do pracy w bezrękawniku puchowym a teraz mogłabym i szalik założyc hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaa, a ja dziś zimową kurtkę z powrotem wyjęłam....dzięki bogu ..... do której godziny kwitniecie w pracy...tak z ciekawości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 16:45 hehehe później zwerbowałam siostrę zeby mnei do domu odwiozła bo bym zamarzła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że się nieżle temacik rokręcił, chwilke tylko mnie nie było a tu proszę... Już wiadomo kto ile ma latek, kto gdzie bywa i z jakiej ulicy. A tak apropos wieku, to macie w stadzie jedna gówniarę, staruchy :P (żąrtuję z tymi staruchami, oczywiście...) A jeśli chodzi o lokale, to ja często bywałam w Malibu, bo tam mam najbliżej, ale ostatnio się tam zrobiła, że tak powiem... Syfiato... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę w pracy aż do 18 :( niestety... Chyba że uda mi się wyrwać godzinkę wcześniej (w co raczej wątpię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Robal widziałam :P znaczy sie widziałam co napisałes ducha Twojego nie widziałam ludzi się kobita nie boję czasem tacy mnei nawiedzają ze szok hehehe poprosiem kawkę jecie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×