Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

ja mam jedno dziecko a w zasdzie dwa hehe bo jak widzę małża jak się bawi małego zabawkami to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu... zazdroszczę pociech... Jeszcze jakiś rok temu powiedziałabym - żadnych dzieci! - a teraz marzy mi sie maleństwo, ale wiem, że to jeszcze nie mój czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi chłopcy tez maja juz swoje latka starszy 15,mlodszy 9 latek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalu z tą kawką to do Gwarka możesz wpaść bo nam sie tu skończyła, a nikomu sie nie chce dupsak do sklepu ruszyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśkli ktoś jest chętny zobaczyć jak ja wygladam to zdjęcie mogę przesłać na meila....tylko nie regulować monitorów...ja naprawdę tak wyglądam.... :D podaję swoje gg w pracy-tu możecie ze mną gadać od 9 do 17 i podać adres meilowy gg 1709458.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ey gdzie w gwarku na gorze?? tosz to tylko schody i sklep:P Wiem ale jak facet przyniesie to jakos lepiej smakuje ..nieprawda:) no to czekam na zdjecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pragne zakwitnac to obiecuje ze odwzajemnie foty wieczorem poznym wieczorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja powysyłam do Was dziewczyny :)) Sorry za jakość zdjęcia, ale niestety nie mam innego. Aaa... i nie sugerowac się datą na zdjęciu, mylna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno tosz to ja sumienia nie mam:) Destina juz mam 🌻dzieki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destinko oglądałam Twoje zdjęcia. Piknie wyglądasz!! Do twarzy Ci w niebieskim. Eh... z resztą pięknemu we wszystkim ładnie, czy jakos tak... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow dziewczyny normalnie szok;) ze tez takie pieknosci po tym jastrzebiu chodza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×