Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

przypominam mój adresik daggulka@interia.pl ....i wysyłać mi tu natychmiast zdjęcia ....co, tylko ja mam straszyć swoja podobizną??? :D a to maleństwo na moich rękach to synek brata-zdjęcie zrobione kilka miesięcy temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od brata:P hehe najlepiej na brata ...... Zartuje teraz juz zmykam .pojawie sie za jekies 3 h. a wieczorkiem i w nocy to tez powinienem sie pokazac. Do zobaczyska 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy poznika i bedem tu sama :( wieczorem też tu wejdę hehe tylko linka sobie muszę zapisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dobra....pewnie pobiegł do fryzjera, kosmetyczki i po fajne ciuchy....żeby fajne zdjęcia zrobić :D :D :D ....dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Ciekawosci ;) mam prosbe bo posadzaja mnie ze sie obijam ,a to nie prawda ciagle wysyla i wyslac nie moze cos widocznie sie porobilo.gdybys mogla wyslij w moim imieniu po insekcie i mysl z kad sie znamy ;) Jak wroce to pogadamy Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paranoidalna....wysłałam ci dwa razy, wcześniej czy później powinno dojść, może serwer się zapchał....cierpliwości... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok kobietki, ja jako asystentka Robala pokaze Wam jego prawdziwą twarz :P Hehe :)) Chwilka, zabieram się do roboty..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chce fotke heheh :D jakby szefowie widzieli jak my pracujemy hehe paranoidalna a Ty gdzie pracujesz? w tym gwarku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec kiedy na to pifko idziemy co dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile w tym prawdy , ale słyszłam że w jacku w zdroju jest takie duuupne akwarium...to sobie od razu bym obejrzała....akwarystyka to hobby mojej rodziny... :D tam moze być fajnie...tylko trochę daleko do domu... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za fotki RObala hehe ciekawe skąd on ma taki nick :P piffko piffko tylko gdzie i kiedy? właśnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×