Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

wykradne go :) zobaczysz utucze i na swieta bedzie jak znalazł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malvia dobranoc :) a reszcie oczywiscie też Kobitko 👄 Robalku ❤️👄 idę nyny :D:D:D:D:D :P chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zostanę królową topiku :P wogóle nic nie piszecie, nie staracie się :( smutno mi bo gadam sama do siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa cały czas- rzeczywiście, jak Ty się Guciem zabiawiasz i dajesz mu swoje sutki do ssania :O \"Ó\"marłam ze śmiechu jak mi to napisałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie byl zart !!!!!!!!!!sam widzialem:P pozdrawiam milego wieczorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego Dzionka🌻 ps:prosze ucalowac swiniaka\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, witam....oczywiście że ucałowałam, całuję go średnio 100 razy dziennie :D Od dziś dietka 1000kcal....po drodze do pracy kupiłam sobie :2 bułki graham, 2 jabłuszka , paczkę tic tac-w razie ochoty na słodycze :P, no i oczywiście nieśmiertelną herbatkę czerwoną...uwielbiam ją a do tego wspomaga przemianę materii. Dzis w domku będę ok. godzinki 20(po pracy grupa w Zdroju) , wiec potem jeść już nic nie będę ...mam nadzieję, że uda mi się zrzucić to pozimowe sadełko w miesiąc(do komuni chrześnicy ...bo gdzie z takimi baleronami ubiorę gorset albo top do opiętych spodni :O ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobita :O top? :O gorset? w Twoim wieku to już tylko kwieciste sukienki nie opasające fałdek :P haha mówiłam Ci już że zajebiście wyglądasz a Ty się przejmujesz nie wiem czym... Popatrz na mnie i od razu humorek się poprawi :D p.s. :P ja tez nie mogę doczekać się naszej kuracji hehehhe :P 👄 miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMMMMMMMMM !!!!!!!!!! TO SIE TYCZYŁO UCAŁOWANIA MNIE CZY GUCIA OD KOBITY??? :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaale ...Desti...ty to potrafisz rozbawić z samego rana.... :P a co do sukienek...za miesiąc zamierzam być sexi super lasancją z figury...bo na operację plastyczną mnie nie stać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie umarłam chyba jeszcze żyję:-p.Ale faktycznie ten nasz topik coraz cieniej przędzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wybyliscie w cholerę w taką ładną pogodę..a ja mam cały przyszły tydzień wolny :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego Dnia 🌻Wspaniałego Wekenda🌻i do zobaczenia🌻 wracam chyba w srode...papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiijjjołka
za ile trzeba kupić bilet z j-bia do rybnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko🌻 puchy tu jakies jak cholera:) Miłego dzionka zycze....nareszcie w domciu...tyle \"waznych spraw\" na glowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh cisza jak ta.......wiec jade do Kielc:) bede jutro wieczorkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej a ja sie byczę na urlopie :D:D:D i ogólnie jets superowo Kobita, T 🌼👄 :D:D:D RObal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wrocilem z Kielc:) ale droga niech to😠 Slodkich snofff:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ludziska....po przedwczorajszym i wczorajszym bieganiu na bieżni ledwo doczołgałam sie dziś do pracy....wszystko mnie boli...takie zakwasy....porażka-trzeba wziąć się za kondycję. A oprócz tego to nic mi się nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×