Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

ja też nie biadolę może tylko troszkę zaraz ide spać bo zaś rano kuffa wstac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki . Milutka pomarańczko teraz moje hasło ANIA - SzelestJedwabiu znika :P SzelestJedwabiu - to z pobytu w chinach . teraz jestem w domu jest CYKADA - jak mozesz kraść na czarno mojego nicka ??za inteligencje Masz u mnie +hmmm.. doceniam ale nie obrażaj LUDZI NA TYM TOPIKU !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______
miło tu u Was po sąsiedzku! Robal to Ty całe trzy dni młodszy odemnie jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROBAL jest nasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEPRASZAM za podszywaczke sorki to nie JA:( cykada do podszywaczki masz ubaw , uważaj za jakąś chilke poczujesz drobny dyskomfort coś ściśnie twoje gardełko może zaksztusisz sie ze śmiechu licz do 10 - jesteś podła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj na naszym topiku nie robi się wesoło hehehe a szkoda bo miło było, idę małża zrzucić z kompa i podejrzeć czy on Wam bzdet nie wypisuje :) na pomarańczowo , ale on by sie raczej do Robala nie przystawiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co wogóle zaczęło tu biegać? pomóżcie Robalkowi bo formata próbuje zrobić i nie idzie mu chyba hehehe małż grzecznie ogląda wyniki z giełdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasti Twój mąż :D no coś ty dziewczyno :D:D:D to jakaś bablka pomarańczka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe nie wiesz do czego mój małż jest zdolny :D wczoraj namawiał mnie na córkę .... brrr..... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______
mieszkam po sąsiedzku z Jastrzębiem.. i często zaglądam na Wasz topik, miło jest:) Pozdrawiam Was ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku😘 wiesz .....co o tym myśle.............hehhh...kobieto puchu marny:D:D życze Tobie ROBALKU najlepszego SPEŁNIENIA MARZEŃ ;) 🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat🌻🌻😘;) TY WIESZ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------------
witaj nie mój soąsiedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku pije piffko /cole za Twoje zdrówko ;) Masz fajnie mila okolica itp ....itd...ładne miasto;) uśmiechnij sie ;) wybacz moją.......zapomnij .......ok.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserrwatorrka
Kobietki mozecie mi polecic dobrego niedrogiego fryzjera w jastrzebiu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycie jest piekne wiec go nie marnujmy:) fryzjer na 11 listopada --dobry... zmykam dobreyNocki zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko zwineli mi nicka SzelestJedwabiu - teraz jestem Cykada to proste [mije hasło było Ania ]lubie to imie i wziełam jako hasło zbyt proste :) dobrejnocki dziewczyny i ROBALKU😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo wpadłam się przywiać czy to 21 sa urodziny Robala ??hmmm osiem minut poczekam:) Czuje się zaproszona na impre . Cześć laski ;)Szelest tak się włamali do Gdyni uuuuuuuubrzydko to może teraz ANIA hehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×