Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

witam :] a ja ods rana na nogach, o 8 poszłam z małym na zakupy a pozniej zostawilismy siaty i poszlismy na spacer i przed chwilą wróciłam. Ale tylko po to by coś zjeść :P nie jadłam śniadania :D i obudzić małża i też gdzieś w górki się wybrać nad Wisłę :) a co :D:D:D Kobitko 🌼 współczuję sprzątanka hehe ja mam porozwalane w domu ale pogoda taka że nie przepuszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam w prezencie od chłopca który roznosi mi ulotki -świnkę morską...ma długie włoski, jest młodziutka...nie wiem czy to chłopczyk czy dziewczynka, jest oswojona , śliczna i milusia, grzeczna (cały czas siedzi na kolanach i kwiczy z radości jak się ją głaska), nawet zaprzyjaźniła się z Fidusiem.....🌻...byłabym szczęśliwa, ale T. nie chce żeby została.....płakać mi się chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyprawa rowerowa nad wode zakonczona calkowitym sukcesem:) bez ofiar w ludziach i zwierzetach:) złapane 12 płoci,ktore smakowały z grila jak najszlachetniejszy gatunek łososia... Miłego wieczorka zycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się skończyło...zwierzaczka musiałam oddać....całe popołudnie płakałam .....nad świnką też, ale najbardziej zabolało mnie zachowanie T. Nie będę pisac co się stało, ale już dawno nie poczułam się tak zraniona , zagrożona i zalękniona o dzieci.... Idę spać bo na nic innego nie mam siły i oczy bolą od płaczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniiisia
Kobitko kto to jest T. nie martw sie jutro będzie lepiej :) witaj Qń miłego wieczoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitko...przykro mi ze tak sie stalo...gdzie zwierzatko teraz jest?? mam psa i kota i ryby ale jak trza to ja przygarne jeszcze cos nawet 8 metrowego boaaaa... Niesmutkaj sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitko🌻 nie badz zazdrosna to moja przyjacoleczka z bardzo daleka :)nawet mielismy s[otkanko w Krakowie [ale bylo fajnie:P] Kobitko moze pifko jutro ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja się jednak zastanowię, zanim mnie rozszarpią te kruki i wrony.:P W sumie to zawsze ja Cię mogę adoptować, zwlaszcza że wreszcie mi pokazałeś swojego słodkiego, milusiego P...zapomniałam jak miał na imię ale jest boski.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomy znajomy ale bardzo sympatyczny, a tytuł przyjacióleczki będę nosić z dumą.;) Niech sam się pochwali tym co ma najlepszego.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adopcja:P heh pomysle nad tym...a wiesz ile ja jem ??zreszta to nie problem ...wiecej pije:P Wiesz jeszcze nie bylem tam pytac ,ale napewno wpadne tam jutro to pogadam w Twojej sprawie--M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :D własnie wyszłam z wanny i siedzę znów w samym ręczniku także proszę nie podglądać :D Jutro o 9 jadę na basen do Pawłowic także jak ktoś chce zobaczyć wieloryba to zapraszam Roballos 👄 Kobita 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey desti🌻 gdzies to byla jak Cie nie bylo?? chyba caly dzien w wannie nie przelezalas:P normalnie wpadne na te pawlowice:P a zjedziesz rurka ??plisssssssssssssssss:Pja po Tobie.... kobitko bedziesz filmowac ...dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim.Ja jak zwykle po nocach siedzę na caffe. Kobita twoje dzieci już śpią,fajnie masz moje buszują do oporu.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz lece:) wroce to sie zastanowie ale mialem zamiar rano jechac do czech na rowerku:) zalezy wszystko od pogody:) bede potem ......papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D to pozniej pojedziesz :D:D:D nooo prosze :D wybawimy sie jak małe dzieci i zobaczysz niesamowity okaz wieloryba z dwoma pontonami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deeesti, jak Ty coś walniesz.....to nie jedź bo Greenpes Cię nie wypuści tylko będą chcieli zepchnąć Cię do morza..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malvia-może Ty z Desti i Robalkiem do Pawłowic pojedziesz fimować? :P No ja nie mogę...niestety. Idę już lulać...pozdrawiam wszystkich....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka z ranka i buziaki na nowy dzien🌻 ide sobie z pieskiem,i za chwilke biore rower i znikam do Ostrawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×