Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Serdecznie dziekuję. miała czarne włosy smoliste teraz już nie ostrzygli ją miała niebieskie oczy jak niebo teraz już nie wydłubali je miała długie paznokcie jak migdały teraz już nie wyrwali je miała kształtne nogi długie i smukłe teraz już nie połamali jej kości miała małe uszy jak muszle teraz już nie są powyciągane i borzmiałe miała gładką skórę jak jedwab teraz już nie podrapali ją miała dziewictwo jak Maryja teraz już nie zgwałcili ją była człowiekiem jak inni teraz już nie zniszczyli ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa calusna
27.04] 20:17 to może i ja mogę Serdecznie dziekuję. piekne pokazuje cialo i dusze, okaleczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierszo kleci co się z Wami dzieje ?? Brak Was tu na forum zbierajcie siły i do wierszopisania czas się brać Jagódka czeka na nasze wiersze🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOAHIM-dzięki za apel!!:) Nauczyłam się czekać bo wiem ,że w pisaniu niczego nie da się przyspieszyć . Sama też , wyczerpałam zapasy a nowe pomysły dopiero w powijakach... Ale nie tracę nadziei i wciąż w Was wierzę ! POZDRAWIAM WSZYSTKICH 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Swiatowcy i Rodacy :-) Dzis piatek i wielu z Was jest w pracy ;-) Z olowianych chmur deszcz slonca promienie rujnuje A ja czytam Wasze wiersze i pieknie za nie dziekuje :-) HA! Nagroda Nobl\'a w literaturze jest mi pewna! ;-) ;-) ;-) Przed -weekend\'owe pozdrowienia sle tym co pisza i tym co czytaja :-) :-) :-) v.v.v. P.S.Ja naleze zdecydowanie do drugiej grupy ,ale chce Wam wyslac usmiech i pare kilogramow optymizmu:-))) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myję zęby bo podobno -trzeba czeszę włosy bo - ładniej wyglądam robię oko by - podobać się sobie ? szukam ciebie bo me serce - żąda !! Ps. Straszne wypociny ,wiem ..... Wybaczcie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest piękna pogoda , chce się uśmiechać i żyć ale nic się nie pisze . U mnie pustka ..... Może Wy coś macie ?Jeżeli tak , to przesyłajcie !!!! Pozdrowienia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może u ja mogę
wirtualne życie skrywa wszystkie prawdy wszyscy piękni i wspaniali i ta namiętnośc, która tli się za szklanymi ekranami samotni tęsknią wyciągając ramiona po dotyk, którego nigdy nie będzie sami wycierają swoje łzy i tak mocno, po prostu są na krzesłach za biurkami wpatrzeni, wczytani zaślepieni z liter wnoiskując o radożci i smutku a koło nich puste miejsce i butelka whisky tacy samotni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam na chwilkę, żeby sobie do waś zajrzeć. Widzę, że tu też pustawo trochę... Cóż, spróbuję to nadrobić... Zaraz coś się wygrzebie z antyków... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEMKOWI Kiedyś wyszedł z domu Nie wrócił Przyrzekła czekanie Nie może złamać obietnicy Kiedyś wrócę powiedział Znów się spotkamy Minęły minuty, godziny Miesiące zmieniły się w lata A lata w dziesięciolecia Przyrzekła czekanie Nie chce złamać obietnicy I siedzi w tym samym Fotelu bujanym Co wtedy gdy wyszedł Przy ostatnim spotkaniu I patrzy na te same Zamknięte drzwi Rozlega się delikatne pukanie To on !? Nie, to kostucha Przyrzekła czekanie Nie złamie obietnicy Zaraz znów się spotkają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniłam o Tobie i o mnie też o nas obojgu byliśmy gdzieś gdzie tylko wiatr nas znał tylko on widział ciebie i mnie w ogrodzie mojej wyobraźni ( dobra i zła )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy ostatni dzwon Zadzwoni donośnie Gdy ostatni kwiat Zakwitnie na łące Gdy ostatnia łza Na ziemię spadnie Ja będę szczęśliwa Bo zmrok już Nigdy nie zapadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś wierzyłam w Boga Teraz już nie Zbyt zimno na dworze By tam był Podobno jest wszędzie Kiedyś wierzyłam w miłość Teraz już nie Odeszła razem z nim Jak wiatr zimny wiatr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie tyle. Zapasy mi się już naprawdę kończą. To co dzisiaj wrzuciłam - wydaje mi się, że to nie jest najlepsze, ale co tam, przecież nie o Pulitzera tu chodzi, prawda? 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda - minimum na dziś zostało spełnione :) BARDZO DZIĘKUJĘ !!! Za trzymanie kciuków. 🌼🌼🌼 I moje aniołki się do mnie chyba ostatnio przyjaźnie uśmiechają z góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×