Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Zabawne Deszcz jest podobny do snów Też spływa po gładkiej szybie I łączy się z sobą w kałuży A potem wraca słońce i dzień I nic z tego nie wynika Zupełnie jak sen 4.07.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
bez fortuny nieba skromnością drzewa spojrzyj piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem analfabetką miłości Nie znam jeszcze alfabetu twojej twarzy Nie potrafię odmieniać przez przypadki Koloru twoich oczu Nie znam pisowni słowa „kocham” Brzmiącego w twych ustach I nie napiszę rozprawki, choć wiem, Że teza jest nawet więcej niż słuszna Ale potrafię dodawać do siebie Pocałunki, którymi budzisz mnie czasem W pamięci mnożę spojrzenia, którymi Co dzień mnie pieścisz Z łatwością liczę ziarnka piasku Do następnego spotkania Łatwo też przychodzi mi zapamiętanie Historii powszechnej naszej znajomości Data pierwszego spotkania, Pierwszy pocałunek, pierwszy dotyk, Muśnięcie chłodu, gdy na mnie patrzysz Jestem analfabetką miłości Ale ty jesteś obok, Nauczysz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam dziś śpiewające anioły Wtórował im Bóg melodią kropli deszczu Z dźwiękiem tańczących na wietrze dębów Nauczyły mnie jednej melodii Tak prostej, że aż oczywistej Śpiewają ją twoje palce w moich włosach 12.09.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursa w wierszu
16:08 piekne:) lepsze niz wiersz bursy milosc to jets milosc:) tamto to sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dionizos
serce me krwawi i boli. nie ma w nim już miłości niema zrozumienia. to co go dotchneło trwałą bliznę pozostawiło. rana głęboka na nim jest a w umyśle mętlik i zamęt. nie mogę pojąć tego co stało sie czy mogłem temu zapobiec?? zapewne nigdy niedowiem sie i do końca życia zastanawiać będę sie.... czemu akurat mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dionizos
siedzę w domu sam.i myśle komu oddam to wszystko co mam. kogo obdarze miłością mą. i z kim będę Sie dzielił dobrocią i nowiną złą. siedze samotnie tak a umysł mi figle płata. wyobraźnia ma niedospełnienia filmy stwarza. ukazuje mi sceny innych szczęśliwych ludzi, a potem uświadamia że na co najmniej na połowę nie mam szans. życie swe pokierować chce właściwym szlakiem, lecz nie wiem którą drogę mam wybrać i dokąd nią zmierzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ujrząłem ją Po raz pierwszy gdy stała na przystanku Spojrzła na mnie uśmięchnęla się i... Odjechała autobusem Po raz drugi gdy kupowałem pieczywo Spojrzała na mnie uśmiechnęla się i... Odszła w nieznane Po raz trzeci gdy byłem w parku Spojrzała na mnie uśmiechnęla się i... Zniknęla wśród drzew * * * Po raz kolejny gdy o niej śniłem Spojrzała na mnie usmiechnęla się i... Wtedy się obudziłem Ona wciąż przy mnie była Wciąz mnie obserwowała... Ta moja samotność * * * Ostatni raz widziałem ją Gdy się zakochałem... Powiedziała mi: \"Żegnaj\" :) pozdrawiam Was Wszytkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30.04.2006 - niedzielne pozdrowienia Wam sle :-) :-) :-) Czytam uwaznie Wasze slowa :-) :-) :-) Dziekuje, ze piszecie :-) :-) :-) cytat: \"w sloncu wygladaja ludzie - jakby zaslugiwali na to by zyc , a w deszczu..jakby wszystko co najgorsze ...bylo jeszcze przed nimi\" U mnie pada dzien caly, wiatr , chlod , chmur zupelna szarosc Otworze piwo i pogram w brydza -szlem w kierach da znowu radosc hehe v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pić albo nie pić, oto jest pytanie, jestli w istocie szlachetniejszą rzeczą znosić na trzeźwo kopniaki od życia, czy lepiej chwycić butelkę z lekarstwem na wszystkie smutki i cienie istnienia... i zapijając, zapomnieć. Usnąć, zapomnieć - nic więcej, i tylko w pijackim widzie życiem się radować. Bez bólu serca, bez wstrząsów nijakich, które miotają bezradnym człowiekiem; i taki koniec jest dlań upragniony.. Zapić się, usnąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna perla
no to ja tez sie oodwaze... Jestes ogniem i woda sola w oku miodem w ustach leniwa pieczatka straconych dni smakiem szalonych nieprzespanych nocy tancem nad przepascia spadaniem na cztery lapy pomnikiem slow ktore tak ranily i wyznan ktore rany goily jestes szarpanina dobra i zla przepitym oddechem kaca moralnosci morzem lez gora smiechu roza milosci cierniem nienawisci jestes placzem noworodka ostatnim zyczeniem starca jestes... zyciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałam żebyś mnie obejmował , przygniatając do ziemi nie chciałam żebyś mnie całował, kalecząc moje wargi nie chciałam żebyś mnie pieścił, rozdrapując moje ciało chciałam tylko przez chwilę zaszumieć konarami drzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/...........naszedł mnie kilkakrotnie...............jest - płonie.............i nic/ zakrywam nie łatwymi kawałkami subtelnie utworzone granice pomiędzy śladem ust a pyłem gdzie wieczór pamięta smagany piachem wodotwórczy rydwan osobliwych porcelitów nachylę się zaczerpnięciem oczu w kaszmirowej pajęczynie do dnia wzejścia jasnych rąk i kilka - parę może chybotliwie zawieszonych karmazynem skrzydeł podpalę przesłoną powiek szalem mamroczących łabędzi spowinę ostatni wiatr namaszczony ptasimi łzami - jeszcze dźwięk i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek Mithril
jak pędem wiatru dobieram słowa w dłoniach skupiając światło ramion by snując porankiem pióro rzednąć w piersiach chmur a wrzask spowity cieniem słońca niedbale zawiązanego błękitem nadpala wersy leżące brukiem pasujące do powiek jak trawy koroną drzew lub uśmiech nic nie znaczy ponad łzy dziecięce to my do śladów pastelowych wejrzeń odbitych alabastrem stóp dolewam wypełniacz marzeń nie zakończonych dłoni tylko tak zagarniam tobą świty w spojrzenie ust zamkniętych strofą bo ciebie doganiam rosą rzęs i opisuję łatwiejsze wrota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek Mithril
🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek Mithril
synchronicznie jak w balecie tylko trochę prościej kółka spieszyć się bo ostatnie są wykałaczki nowych wrażeń zasiąść wygodnie plecami do masztu i ręce w warkocz nie - to nie garota mówili pląs muchy ziarnistej mgły a radość spłynęła zęzą gdy miś oślepł w palcach małych ...bo piachem podsypali 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak u przedmówczyni Witaj Jagoda 🌼 Witajcie wszyscy 🌼 Muszę zacząć cosik skrobać, bo moje szuflady jakieś pustawe się zrobły :) Ale już nie dziś. Za chwilkę spać idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje słoneczko
ratuj mnie!!!!!~!!EWUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
Moje słoneczko - nieładnie tak się bawić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×